Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio sfera 50 nece da upali pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav,

prije nekoliko dana sam kupio starog Piaggio sferu acc50 kubika, vozio sam ga od covjeka 60KM i radio je normalno, sutra dan sam ga upalio i kreno za jedno 3-4KM sam stao na semaforima i motor se samo ugasio, cuo se neki zvuk iz auspuha "prdekanje", poslije toga nije htio vise da upali nikako ni na kurbulu ni na alnaser. Doslepao sam ga kuci rastavio pregledo svjecicu uredu cak sam je i zamjenio baca varnicu, rastavio kurburator ocistio, dotok goriva provjerio, iz auspuha ima zraka kad kurbulam, sve zivo sam provjerio ne znam sta da radim, pa trayim pomoc. kad ga kurbulam nakon popravke cuje se pucanj iz auspuha nakon 5-10 puta kad zakurbulam. dajte pomagajte ljudi, skuter je malo stari

hvala na pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

a kako to da prekontrolisem mozel mala pomoc CDI , stator i paljenje prekontrolisati mozel se kako popraviti to ili moram kupiti novo da provjerim svjecica mi je nova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

pa probaj bez kapice, ili što reče kolega, ako limenu zaštitu, skini je i baci. oće tu da probija, a prevari da je ok, jer kad izvadiš i vidiš varnicu misliš sve ok a ono jok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio sfera 50cc 1997

Imam problem sa piaggiom sferom 50, kada ga vozim nekako prekida dam pun gas pa smanjuje gas  trokera a drzim konstatno gass i kupio sam akulumator i nece da mi pali, sad nece da upali.... Moze mi neko pomoci,a sve sam kod njega promenio kupio sam bombinu,klip karike akulumator sve kablove pregledao i radio je jedno 10 minuta dobro je vukao sve samo odjednom poceo trokerati i sada nece upali

Promenio član kure98west

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja