Jump to content

Moto Zajednica

1. maj i Uskrs

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx
3 hours ago, duk27 said:

Prijatelju zapucaj za Kladovo.Javi se da nadjemo smestaj po bajkerskoj ceni.Dodji u nasu kafanu Don pepe bar i popijte pivo i kafu po bajkerskoj ceni.Na istom mestu dobicete potrebne i nepotrebne informacije.Mi smo MF Kladovo.

Ako dolazite u Kladovo pasos je obavezan.Mozete obici malo Rumunije i rumunsku stranu klisure i jos mnogo toga.

Potrazite nas i provedi 1.maj u Kladovu.Motorcycling friends Kladovo vama na usluzi.vidimo se.

Sutra planiramo drustvo i ja da se provozamo d Kladova tu negde da nadjemo smestaj da zanocimo pa da vidimo gde dalje. U svakom slucaju necemo zaobici vas Pab .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15
Pre 3 sati, duk27 je napisao:

Prijatelju zapucaj za Kladovo.Javi se da nadjemo smestaj po bajkerskoj ceni.Dodji u nasu kafanu Don pepe bar i popijte pivo i kafu po bajkerskoj ceni.Na istom mestu dobicete potrebne i nepotrebne informacije.Mi smo MF Kladovo.

Ako dolazite u Kladovo pasos je obavezan.Mozete obici malo Rumunije i rumunsku stranu klisure i jos mnogo toga.

Potrazite nas i provedi 1.maj u Kladovu.Motorcycling friends Kladovo vama na usluzi.vidimo se.

Hvala na predlogu. Ako ne sada, u toku leta sigurno dolazim do Kladova. Vec imam zanimljivu rutu za taj kraj. Javljam se unapred radi smestaja  :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx

E pa da se zahvalim @duk27 na gostoprimstvu . Hvala za pomoc oko smestaja , hvala za druzenje , sjajni momci i kao sto sam rekao i tamo ako vas put nanese ka Beogradu tu smo.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja