Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac - AutoKomanda
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Cao svima,

 

Ima li nekoga sa Vozdovca, ko bi bio voljan da istrpi da ga izdavim MALOO u vezi mog MZ 251 0namigivanje.gif ?

 

poz Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac - AutoKomanda
  • Motocikl: MZ ETZ 251

OK onda ovako,

 

nece da radi na malom broju obrtaja, rezervoar mu je malo zardjao iznutra oko 50% 1neznam.gif, i ima neko cudno paljenje nemam pojma sta je to, neki tip koji je radio u Francuskoj u Renou kao elektricar nesto je spakovao pa bi to trebao neko ko zna da pogleda i konstatuje o cemu se radi. Zato mi je trebao neko sa Vozdovca, ja sam blizu Autokomande, znaci komsija kome ne bi bilo veliko cimanje da odvoji par sati samo za dijagnostiku 0namigivanje.gif a ne damu se kacim za ledja za popravke 1oda.gif.

 

poz Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svi naši brojevi su u Imeniku pa upiši svoj broj i slobodno pozovi koga bi želeo.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/92173-telefonski-imenik/

 

Sa Voždovca je jedino Deki (Avala). Mi ostali koji smo iz Bgd-a nismo sa Voždovca ali možda neko uhvati malo vremena da ti pomogne.

Za člana KingBG telefon koji je u imeniku nije aktivan.

 

Par sati nije potrebno za utvrđivanje stanja i eventualnog kvara na MZ-u, može za kraće vreme.

 

Slikaj nam molim te tu budževinu ispod desnog dekla da vidimo o čemu se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac - AutoKomanda
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Vujo cao,

 

znam da je par sati mnogo za tako nesto 1Mina.gif ali rekoh aj maksimum zajedno sa dolaskom i odlaskom a za slikanje cu se potruditi sto pre budem mogao. Telefon cu sada da upisem.

 

poz Rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

LJudi! neko je na jezeru spomenuo nekog tipa koji ima delove za dr biga, vido sam kod Pedje retrovizore i bas mi se svidjaju :trazi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Pa ima moj drugar u batajnici celog sa prolupanom radilicom i vec stoji veoma dugo pitanje u kakvom su stanju ako ih ima jer sve mu to stoji napolju0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Pa ima moj drugar u batajnici celog sa prolupanom radilicom i vec stoji veoma dugo pitanje u kakvom su stanju ako ih ima jer sve mu to stoji napolju0stabre.gif

Aj molim te pitaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Evo ovako kaze misli da ih ima i skino ih je sa motora samo da se seti gde su gledace da vidi pa ce sutra da mi javi 0takoje.gif

zovni me sutra, planiram neku voznjicu pa necu biti na netu 060 6 214 007

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Odlično si odabrao - prava DDR domaćica, sa frizurom ženskog kapoa iz poslednjeg Velikog rata ... trebalo bi joj pokvariti tu jednu crnu kocku. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Da malo živne tema :

 

419017473645242713428144.jpg

Ona pita : "Da li smem da se vozim sa tobom " ?

Odgovor je potvrdan : ja , ja bite ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Odem ja na rođendan...

 

Ok, svirka, poznati bendovi ali u privatnoj varijanti pa eto, nije mi bilo zanimljivo, nekako sam se zasitio...

 

A došao sam Crncem.

 

Znam, imam na terasi kantu od 20 litara benzina i još 2 litre ulja.

 

Ma zajebem ja tu svirku, ubiše me muzičari, daj malo da se Crncu posvetim. :moto3:

 

Malo jače od 300 km po gradu, smrzo sam se.

 

Ali... :D:D:D

 

Malo ljudi zna šta je MOTOR. Ma MOTORČINA bre!

 

Kido sam ga pa nek ode u kurac!!! Rekao je Bokilic svojevremeno kako je bušen, kako to ne traje, da imam u vidu da to nije više u fabričkoj varijanti...

 

Pa crkni više pizda ti materina, 5 godina traješ i ne štedim te, sad si moj pa ću te baciti gde god bilo, ma saranio sam vas ja pa ću i ovoga...

 

Novi Beograd, Rakovica, Bežanija, e pa moraju splavovi jer su tamo "mašine", naravno Strahinjića Bana, pa Ovča, pa Aerodrom, pa Veliko Selo, pa Progare, Resnik...

 

Bilo je nekad vreme kada sam mogao da tvdim da je Crnac najbolji MZ od svih, sada čekam da crkne, odslužio je u ovoj varijanti.

 

Neće, inati se, niti purnja niti zvoni, kao da je najmlađi.

 

Struja ne valja, radi ali nije to - to. Gumu 16 i dalje nemam, nemam para zbog puta u Rusiju pa se prijatelji nude da mi dodaju ono što pofali...

 

Pa crkni više, stani negde na putu, preterujem celu noć, nikad kraja besu, bahatosti, iživljavanju...

 

Neće da umre. Tera. Voli ove od 500 ccm, prijaju mu. :D

 

Dođem kući, stanem, čujem kako pucketa dok se hladi. Zapalim cigaru dok se hladi pa krešem na prvu kurblu. Sačekam da se baš ohladi, sabijem rakijicu a on kao i uvek na treću, jebi ga 4% sintetike.

 

Dole je, ispred zgrade, čeka me. Ja sam neki seronja, ceo dan sam na točkovima ali raznim pa nemam nešto vremena za njega, tu je, stoji.

 

A onda kad se zagreje, pa ugreje bedne gume: dobija. Dobija SVE, gledamo se samo u prvoj i drugoj brzini, dalje traži nove mangupe. :D

 

Da je juče pronađen, da se pojavio na You Tube i da je na nekom antimuzičkom spotu na MTV bio bi hit, revolucija u motociklizmu.

 

Ovako, za njega znaju oni koji poznaju tajne, oni koji poštuju motor. :care:

 

Karaburma - Zemun: 6,5 minuta, jel mi treba 1000ccm za to?

 

Samo da crkne, znam šta ću od njega dalje.

 

Ma, MZ...

 

I eto, sad sedim, pušim i osećam visok pritisak. Sjebo me adrenalin, ne vrede lekovi...

 

Sećam se kako je Barselona jak grad. Dobra je fora da Srbija ima more al je još jači fazon da je Beograd na moru. I sećam se kao da sam bio sakat, jebem ti sve ovo kad sam bez motora. Ok, motorom sam došao ali šta ću ovuda, po gradu, do plaže...

 

Ih da sam Crnca imao, takav čvor sigurno nisu videli. :D

 

E da, tako je to kad srce radi na dva takta.

 

Ona najbolja...

 

Istočnonemačka.

 

DDR.

 

Zastarela.

 

Demode.

 

Pa gde ste noćas šminkeri? Oni sa Fila papučama. Oni sa skuterima koji se cakle. Oni sa besnim mašinama što imaju zarđao lanac. Oni što su naslonjeni na ogradu bašte kafića jer niko ne može da ih digne na štender. Oni sa frizurama na motoru. Oni što imaju pametne telefone pa telefoniraju dok voze i uzdaju se u njihovu pamet. Oni sa majcama od imidža što im grade identitet. Oni što pređu po 100 km da bi bili viđeni po Skupovima. Oni kojima je motor potreban jer sebe nemaju. Oni s malim kurcem i skraćenim topom od auspuha. Oni što nemaju ribu a imaju pune džepove kurtona i pune ormane Luisove robe. Oni punog novčanika a bez ijednog prijatelja.

 

Oni...

 

Meni je dobar MZ, ja ne valjam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Заплахнуо те дим од мешавине и то заплахнуо фест. :moto3:

 

Успут, имаш у Русији јефтине "Петрошина" гуме за МЗ-а.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd=Rakovica
  • Motocikl: KLE 500

Vujo,kad si bio u Rakovici mogao si da nazoves da napravimo djr zajedno, Srebrna Strela tuguje vec 10 dana pod ceradom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja