Jump to content

Moto Zajednica

Predrasude o devojkama koje vole motore

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd ,Kraljevo

??? ??? Ej cao svima !!! Ja sam jedna mala lujka koja zivi za motore ! Ali jako mi je nepravedno to sto nekako nemam slobodu da svakom kazem da ih obozavam, jer doticna osoba, pogotovo,ako nije ljubitelj motora, me gleda kao sponzorusicu ili nekoga kome je bitan onaj ko vozi ! Sve to zato sto sam zensko i jako sam mlada. To je verovatno zato sto stvarno su vecina devojaka takve... ali opet me uzasno nervira ! Zato sam se uclanila u nadi da cu sa ljudima koji vole iste stvari razmeniti iskustva i znanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosla! Ne brini se za to sto ti drugi pricaju i sta misle, ali vodi racuna sa kim sedas na motor... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Pa,jel imas neki motor? Ako nemas,mogu da zamislim kako se osecas jer mozes samo da ih gledas kako zuje pored tebe... Nabavi bilo sta na dva tocka i niko nece moci da kaze da si sponzorusa i tek tad ces se osecati slobodno jer ces raditi ono sto volis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

bas lepo sto si dosla.dobrodosla

napisi malo jos neceg o sebi,odakle si,gosiate  ;D ;),ztacno znam kako se osecas.dobro pazi s kim sedas na motor (mozes samnom slobodno kad god hoces,ja vozim od januara do decembra,i tako ukrug,samo da nesto ne pada)  ;D ;D ;D ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Pozdrav mala! Svakako uzmi u obzir to sto i drugi pricaju i nadji svoj model linije najmanjeg otpora, da ti vise energije ostane da uzivas u onom sto volis. U tome nema nista lose...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

ma uzivaj, a druge pusti :) a ti na bajk pa i kao suvozac i uzivaj u svemu ... jos si mlada sigurno ces uvek naci kandidate koji ce te rado staviti na suvozacevo sediste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

dobrodosla. kada bi svi mi brinuli o tome ko sta misli o nama... Samo ti uzivaj u tome sto volis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: italija-srbija (homolje)
  • Motocikl: SUZUKI VL 1500 LC INTRUDER

pozdrav, mogla bi za pocetak da se predstavis tako ce prestati da te zovu -mala- a to sta drugi misle je stvar demokratije. a ti se potrudi da - drugi- ostanu - drugi- ti budi prva, razmisljaj o tome sto te interesue i sto volis. dobrodosla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pozz Malla i dobrodosla. Nemoj da obracas paznju na to jer bas ta koja te tako gleda da joj neko ponudi da se provoza pristala bi sto posto. Uz veliko postovanje ali mnogi stariji bajkeri pricaju kako nema devojke koja ne bi sela i izbacila dupe pozadi. Naravno ti kupi motor i vozaj se, veruj mi da nema nista lepse od toga nego kada su ti svi putevi otvoreni i mozes da ides gde ti padne napamet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja