Treća BJB žurka!!

Bas lepo sto je veliki odziv sponzora....nadam se da ce isto biti i sa kupovinom listica.:takoje:

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Sta to treba da znaci???

pa da pitate mene da vam objasnim.
0

Pa reci jebo ga otac, što ćutiš sve vreme? 1oda.gif

1

Ja bi da uplatim listic sto donosi HEL teflonska creva Motomanij-e !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

0

VIP MOBILE

Vip mobile d.o.o. je privatni mobilni operater osnovan u Decembru 2006, vlasnik treće licence za mobilnu telefoniju u Srbiji za GSM i UMTS mreže i ekskluzivni strateški partner Vodafona u Srbiji.

Vip mobile je član Telekom Austrija Grupe, koja ima oko 23 miliona zadovoljnih korisnika u osam zemalja regiona i poznata je kao lider u inovacijama jer stalno razvija nove tehnologije i usluge i prva ih uvodi na tržište.

Vip donira - 3x 1 kom prepaid Vip kartica (sa kreditom ili usb-om od 4 gb)! :takoje:

:zdravo:

2

Ja bi da uplatim listic sto donosi HEL teflonska creva Motomanij-e !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Taj listic je vec kupljen!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

1

E, a ovi Jack daniels listici. ne treba mi nista za bike, ali sam rad da osvojim bilo sta u vezi viskija 1lol.gif

0

eee ja prosle godine hteo da kupim onaj za pljosku, al ne vredi... ostaje nada da mi se ove godine stvarno posreci, al kakve sam srece do sad bio... bolje da cutim <_<

0

Sto vise tiketa, vece su sanse za nagrade!!!

:takoje:

0

kupio bi tri listica( toliko mi creva treba) !!!!! ha,ha,ha,ha.....

0

Kupi... sve sto das ipak nisi dao za teflon creva nego za decu, neko ce ipak biti srecan!!!

:takoje:

2

Sto se creva tice, jedino da vam dojavim registraciju dostavnog vozila? :ph34r::rat1::ph34r:

Do zurke jos koji dan, a nagrade se samo gomilaju... :jee1:

BIKER HOUSE

Tosin bunar 95

www.bikerhouse.rs

Jos jedan stari prijatelj Foruma i ucesnik u dobrotvornim akcijama- Mile iz Biker House!! U Biker House-u uvek mozete pronaci veliki izbor opreme za motocikliste, kao i rezervne delove za motocikle potrebne za sve redovne i neredovne servise… :aha:

Ono po cemu se posebno isticu je siroka paleta ulja, maziva, tecnosti i sredstava za odrzavanje motocikla cuvene firme Bardahl!

Odobravaju odloženo plaćanje 90-100 dana.

Radno vreme prodavnice je 10-18 radnim danom, subotom 10-15časova, a po potrebi i duže. ;)

Novo u ponudi:

Dunlop i Michelin moto program.

ARC kacige

Deestone gume za skutere

Kapa koferi, torbe i nosači

Lampa program

Biker House poklanja:

- Bardahl sprej za podmazivanje lanca

- 2x 1 kom. Pamucna podkapa

- majica

1

MOTORING

Hadži-Nikole Živkovića 2

www.motoring.rs

MOTORING: sve na jednom mestu, vrhunski kvalitet, povoljne cene: skuteri, mopedi, motocikli, ATV, kacige, koferi, rančevi i torbe, moto odeća, obuća i ostala oprema, Bluetooth komunikatori i radio stanice, Action kamere, ulja, svećice, sistemi za obezbeđenje motorcikala i još mnogo toga.

MOTORING u svojoj radnji pored već dobro poznatih brendova kao što su SYM, NOLAN, XLITE, GREX, SHAD, OJ i TOMOS predstavlja i dva nova brenda, švedski BOBLBEE i italijanski MIDLAND.

Cene ostalih proizvoda smo prilagodili našem tržištu, one su ili iste ili do 30% niže nego u Evropi. Pojedini artikli idu i sa 50% popusta.

Sem uobičajenih vrsta plaćanja kao što su keš, kartice, virmani, čekovi, bankarski krediti, od ove godine robu dajemo i na rate putem čekova.

Posetite nas!

Motoring poklanja 3x 1 kom Windstopper maramu (Wind Tube) :zdravo:

1

BIG PRINT

Djordja Stanojevića 4, 11070 New Belgrade, Serbia

T. +381 11 3016-528

F. +381 11 3016-529

M. +381 63 344-322

Kao i prosle godine Zeljko- Usamljeni jahac obezbedio je brendiranje jednog motocikla

:care: :care:

kao malu ilustraciju mogucnosti BIG PRINT-a postavljam sliku od prosle godine, nadam se da se niko nece ljutiti...

uMHwI_vespabeograd22.jpg

1

LUCKY MOTO

Tel 061 255 655 0

Prodaja polovne i nove moto - opreme: Kaciga, takstilne i kozne odece, cizama, rukavica, kofera i dodatne opreme za motore i motorcikliste.

Lucky Vladano, poznatiji kao pravi Deda Mraz donirao je:

- torbica za bok x 1 kom

- mrezica za prtljag x 1 kom.

:BJBDedaMraz:

1

https://maps.google....ed=0CIABEPwSMAM Evo da pomognem gde je,slabo se snalazim sa ovim kordinatama ali pomoci ce.Posto je to moj omiljeni kafic kad idem na Adu uvek sam tu.Na slici do tacke A dodjes kolima(kod tacke A sa leve strane puta veliki pano na stubovima plave boje pise PLAZA) ,parkiras se i sidjes desno kroz sumicu stazom do tacke B ili kafica.Ako hoces mozes motorom do kraja jezera,tu se provuces izmedju dva stubica metalna i dodjes stazom za bicikle bas ispred kafica.Ove godine necu moci da prisustvujem zurci,sto mi je vrlo zao ali nadoknadicemo sledece...Lepo se provedite...

post-10121-0-35760600-1354733610_thumb.png

3

Još samo dva dana. JEdva čekam. :muzicari::cirka1::jee3:

1

Jel taj lokal dovoljno velik da se spakujemo svi? Zna li se ko svira?

1

nova generacija vitezova?

1

Evo, da se najavim i ja. A dolazim sa lepsom polovinom, da ne stojim sam u cosku. ;-)

0

nekako mi je hladno da dolazim motorom :neznam:

0

Druženja postaju redja i malobrojnija.Mi smo dokaz za suprotnost.Hvala Bogu.

S obzirom da je u nedelju sv.Alimpije Stolpnik,kojeg sa velikom radošću i sam proslavljam,dolazim pa makar i na kratko.

2

Odoh na "putic" od par hiljada km. Ako stignem na vreme nazad, vidimo se, a ako ne, svima zelim lep provod !!!

1

KTM SRBIJA ProMoto Centar

U prijatno opremljenom salonu uvek ima izloženo desetak motora koje možete pogledati i ako ste spremni odmah za novo iskustvo, kupiti i odvesti. Za sve modele su već plaćene dažbine, tako da Vama ostaje samo da ga registujete ... i pred vama se otvaraja nova vrata u Vašem životu.

Za sve one koji imaju nepotrebnu trunku sumlje, uvek možemo da organizujemo probnu vožnju za model koji vas zanima.

KTM-ov svet dodatne opreme bi se mogao podeliti na opremu za Vas ili opremu za Vašeg mezimca, KTM motor. U zavisnosti od opredeljenja OFF ili ON roud dopunska oprema pruža jednu potpuno novu dimenziju onog šta sve treba i možete da imate za sebe i motor. Jednom kad stupite u svet KTM-a...

Prodajni salon u čijem sklopu je servis i kafic, nalaze se u Beogradu, u blizini Zvezdinog i Partizanovog stadiona na Autokomandi u ulci Jove Ilića broj 9.

Posetite nas u nasem salonu u Beogradu svakog radnog dana od 11 do 18 sati.

www.promotocentar.com

ProMoto Centar donirao je:

1 x KTM majca

1 x KTM kisni poncho - kabanica

1 x KTM X-BOW trakica za kljuceve

1 x KTM snack plate construction

14 x KTM magnet za frizider

3

Kako je krenulo s nagradama niko izgleda nece otici sa zurke bez iste. :takoje:

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.