Jump to content

Moto Zajednica

Iron Butt 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Za one koji zele da se oprobaju u Evropi, evo jednog prijedloga ture:

IronBut 1000 tura

 

Citava tura ima nesto preko 1000 milja, od kojih je preko 900 milja autoput,.

Ovde nije problem bulja nego glava. Jel tu pobedi onaj ko ne umre od dosade?

 

17 sati na motoru ti nije problem? Svaka cast. Bolji si od mene.

Jedva cekam da procitam tvoj putopis sa osvajanja Iron Butt priznanja :takoje:

pa nije rekao da ce ga otici osvajati i pisati putopis o tome,nego da mu je problem bulja jer ju je vjerovatno nažuljao na nekih drugih 1600 km/ 24h, a što je dobar dio nas vec napravio samo se to kod nas nikako ne zove možda LJUBAV jer ja sam u to ime prije 30+ godina odvezao curu iz NS motorom kuci ( mz 250 ) i vratio se odmag nazad u Pulu. bez kacige, svih onih mokrih suhih odjela, elektro brisaca sa sedam brzina na kacigi, grijaca noktiju u cizmama, satelita i sl. šta je to onda bilo?

Iron Buut na drugu potenciju tek onako iz ljubavi prema curi. tada nismo radili nauku od toga a doma nisi n i smio reci di si bio.

 

Svaka cast mile! U to vrijeme bez autoputa to je bilo cjelodnevno putovanje.

 

P.S.

On nije napisao da je problem bulja nego glava

da u pravu si, znaci bulja mu podnosi sve :zvizduk: , a glava - dosada, to stoji. ja još uvijek maštam ili pjevušim na takvim turama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Pre mnogo leta u malom jezercetu pored malog gradica Oberlin, Ohio vidjen je NZF ( Neindetifikovana zivotna forma) Ili kako bi se reklo na engleskom ULF ( Unindentifine Life Form). Zver je vidjena tokom proshlih godina u jezercetu, ali niiko nije mogao da napravi fotografiju koja bi bila dovoljno cista da se zver prepozna. Slucajni prolaznik je bio dovoljno srecan da ima fotoaparat spremnu i da bude na pravom mestu u pravo vreme. Americki naucnici su pomocu satelita i radiografske rezonancije uspeli da potvrde da je zver poreklom iz Srbije sto je i NASA potvrdila. Dali zemljaci mozete da potvrdite o kojoj zveri se radi???

 

:D:D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pre mnogo leta u malom jezercetu pored malog gradica Oberlin, Ohio vidjen je NZF ( Neindetifikovana zivotna forma) Ili kako bi se reklo na engleskom ULF ( Unindentifine Life Form). Zver je vidjena tokom proshlih godina u jezercetu, ali niiko nije mogao da napravi fotografiju koja bi bila dovoljno cista da se zver prepozna. Slucajni prolaznik je bio dovoljno srecan da ima fotoaparat spremnu i da bude na pravom mestu u pravo vreme. Americki naucnici su pomocu satelita i radiografske rezonancije uspeli da potvrde da je zver poreklom iz Srbije sto je i NASA potvrdila. Dali zemljaci mozete da potvrdite o kojoj zveri se radi???

 

:D:D :D

 

 

Da nije "VODENI ZEKO"??? :lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Buraz, hoce li ovih dana ta IB "voznjica"??? Forum sa nestrpljenjem ocekuje izvestaj sa puta, a ti si nam se malkice uspavao... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

BJBikers Iron Butt 2012 ... Odradjen.

 

Izvinite zemljaci sto ste malo cekali, ali ko ceka taj doceka. Hocu sve da vas obavestim da sam uspesno zavrshio obecanu turu Iron Butt 2012.

Resio sam da ne dajem nikakva obecanja i updates, dok ne zavrshim. Bio sam isplanirao turu da krenem iz Chicaga u ponedeljak , i da idem kroz Indianu, Ohio Virginias, carolinas i da zavrshim u floridi... ali i ovaj put ... moze da se isplanira datum, ali ne i vremenska prognoza. Hurican Issac je bas resio da krene mojim putem, pa sam u morado sve da isplaniram iz pocetka. ovaj put sam krenuo West.

Originalno sam isplanirao Sturgis SD, ali nisam nista planirao cvrsto, vec sam isao kada napravim dovoljno milja onda cu da stanem i da uzmem motel da se odmorim. Mapquest link

 

Motor kojime sam odradio turu je kao sto znate Yamaha Stratoliner 1.9 L Air cooled V Twin. Prijatelji je zovu " Micika Dobra je to Kobila" Opremu koju nosim sam vec opisau u prethodnim postovima. Micika je i ovoga puta besprkorno dovezla svoga ggazdu na destinaciju bez ijednog problema.

 

Krenuo sam ujutru u 6:15 iz Chicago, moja comsinica mi je potpisala pocetnu miljazu na motoru, i eto mene u akciji. Vreme je bilo idealno oko 23 C I eto mene putem Wisconsin-a. Izabrao sam rutu da krenem kroz Wisconsin Autoput I-94, pa da se kasnije prikljucim kod Madison, Wi na I-90 i krenem ravno zapad ... pa gde stignem. Jedina mana je sto sam isao sam, tako da nisam imao

kamerman-ku da slika. Namontiorao sam iPhone na volanu, ali zbog vibracija na vertobranu tek kad sam sve zavrshio video sam da verobran pravi vibracije koje prave distorziju na kameri, ali otome potom, uglavnom da je cilj postignut. Prvo 9 I jedino tocenje goriva u Wisconsinu je proteklo veoma brzo, samo sipaj gorivo i guraj napred. Minesita je prelepa kao i uvek, North Dakota i Wyoming su prelepi za motorcycle putovanja

 

Jos uvek sam na putovanju, i izbacuju me ovde iz kafea, gde je jedino mesto sa free WiFi coneciom. Tako da cu da nastavim , za par dana kad se budem vratio kuci

 

Pozdrav svima, pa slike i video stvari ce da budu u nastavku

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Pre par dana je devojcica iz naseg kluba u danu odvozala od Svajcarske do Sutomora 1650 kilometara.

Na Suzukiju K5 1000.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

jel jos u sutomoru da joj posaljem masazere i ekipu sa fizikalne ;) e to je nesto ,na onaj sic na ovo neudobno cudoviste vozit tolko u hodu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

Pre par dana je devojcica iz naseg kluba u danu odvozala od Svajcarske do Sutomora 1650 kilometara.

Na Suzukiju K5 1000.

 

Eto kad mogu devojcice da prodju 1600 KM u jednom danu, to i nije tako tesko, Dali bi ninja66 probao da uradi nesto slicno?

1moto3.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ne pali se Tail of the Dragon,nije to obična devojčica.To je Krkeljina ćerka,a ona vozi bolje od 95% bajkera sa Bjb-a.Računajući i mene naravno.

A ne sumnjaj u istinitost tih reči,baš sam bio kod Sremaca u klubu kada se javila da je stigla u Sutomore. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Pre par dana je devojcica iz naseg kluba u danu odvozala od Svajcarske do Sutomora 1650 kilometara.

Na Suzukiju K5 1000.

 

Eto kad mogu devojcice da prodju 1600 KM u jednom danu, to i nije tako tesko, Dali bi ninja66 probao da uradi nesto slicno?

1moto3.gif0takoje.gif

Ninja je kao mladji prelazio maximalno 800-900 km u danu na R-u. Tada druge motore nisam konstatovao, tj. nisam znao da postoje.:)

Neki dan sam sasio 700 km u danu i ne vidim smisla u tome. Sandra je presla 1650 km a ja sam to uporedio sa rakijom. Mozes iskapiti litru na belo ili pijuckati ceo dan. Vise sam za meze i lagano da cirkam. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Podržavam te za meze,znam kako je mezio sam kod Sremaca,ali ipak Sandri svaka čast.Ja takođe volim da se vozim što duže bez zaustavljanja ali moram priznati da nikada nisam dostigao Sandrinu cifru. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

@ Tail of the Dragon:

"... ovaj put sam krenuo West..."

 

West je dobar pravac.

Micika je dobra kobila.

Iron But je dobro dupe.

I devojcice voze po 1000 miles.

Najbolji golf igrac je crnac.

Najbolji svetski reper je belac.

...A ni Nemci vise nece da ratuju...???

KUDA TO IDE OVAJ SVET??? :neznam:

:D:jee::lol::lol::jee::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Taman sam hteo da kažem kako mi se sviđa posvećenost temi, sve detaljno opisano, pripreme, oprema, povela se diskusija, i na kraju najmanje reči i slika o samom podvigu...

Ajde, dokaži da grešim! 1nanana.gif

Ne posustaj sad! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Hajde da se malkice pohvalim, ili pozalim, jbm li ga sta je u stvari u pitanju:

Potaknut iskustvom i preporukom u ovoj temi, brze-bolje, narucio sam deo opreme koji mi je nedostajao, i koji vec neko vreme "nisanim". Ova tema je bila kap koja je prevagnila da narucim OVO: post-9080-0-33722500-1348078388_thumb.jpg

Sav srecan, dobio sam povratnu info iz "Tih Amerika" kako je ta cudna stvar narucena, i kako se ocekuje isporuka na kucna vrata (naravno u AmeriKi) za koji dan... A onda, posle par dana, stize info da je i porudzbina stigla, da je TO-TO, ali, da u svakom slucaju izgleda pomalo cudno... Ma sta znaju meni drage osobe, koje nisu u Bajker-prici ni u tragovima... Bitno je da je narudzbina na pravom putu ka meni.

I, tako, pre par dana, stize meni bliska osoba iz "Tih Amerika", i urucuje mi paket. Naravno, nema ni govora da ce mi ga naplatiti, jer to potpada pod kategoriju POKLONA!!! :D Vec u startu, primecujem da je paket mnogo veci od onog prikazanog na fotkama "Tail Of The Dragon", kao i da je opis gabarita i tezine razlicit. Ali, ko jos u trenutku neizmerne radosti pridaje puno paznje sitnicama??? Otvaram, raspakujem dobijeno, navlacim na sebe, i izgledam tacno OVAKO: post-9080-0-51086900-1348078988_thumb.jpg post-9080-0-82003100-1348079000_thumb.jpg

Kao da sam obukao ABHO odelo iz starog ocevog kompleta civilne odbrane... (Neki ne tako mladi clanovi foruma i kolege bajkeri, ce tacno znati o cemu je rec). A i velicina u Tim Amerikama je sasvim relativna stvar, tako da cu ovo isto kisno odelo moci da nosim i za 20-tak god, kada budem imao 20-tak kg vise :D :D :D i kada (ako) budem porastao za 10-tak cm.

E, sada, posto je to poklon, i posto me je kostao tacno 000 dindzi, pravicu se da je TO bas ono sto sam OOODUUUVEEEK prizeljkivao, i bas ono sto sam zeleo i narucio. Poklonu se u zube ne gleda, kaze nas mudri narod. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

Sokla,

[(Neki ne tako mladi clanovi foruma i kolege bajkeri, ce tacno znati o cemu je rec). A i velicina u Tim Amerikama je sasvim relativna stvar, tako da cu ovo isto kisno odelo moci da nosim i za 20-tak god, kada budem imao 20-tak kg vise :D :D :D i kada (ako) budem porastao za 10-tak cm.

 

E, Neno, rekao sam ti da ne narucujes stvari iz Amerike, koje se slazu sa tvojim seksualnim zivotom na internetu XXX znaci nesto drugo a ne broj odela. 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

 

Frogg Toggs je vec napravljen u vecem broju da moze da se obuce preko odela i narucuje se u normalnoj velicini. O gabaritu nemoj da brinesh, samo ga uguraj u manju vrecicu i ima da stane.

 

Koliko se secam Large (L) velicina je dovoljna za otprilike normalnu osobu (Ne Debelu) do visine od 184 cm, e pesle toga ide XL ( Extra Large) itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

Taman sam hteo da kažem kako mi se sviđa posvećenost temi, sve detaljno opisano, pripreme, oprema, povela se diskusija, i na kraju najmanje reči i slika o samom podvigu...

Ajde, dokaži da grešim! 1nanana.gif

Ne posustaj sad! 1zdravo.gif

 

Pa sta ima da se prica. Pripremi se skoci na motor i vozi Mishko dok ne napunish miljazu. Mislio sam da uradim 1500 milja, ali sam se uspavao i poshao kasnije nego sto sam planirao, put je isao dobro dok nisam usao u South Dakota, Vrucina je bila oko 40C tako da iako sam isao prosecnom brzinom od 140 Km/h nisam osetio nikakav vetric. Onda me je negde oko 600 milja zeznula zastita od sunca. Isprskao sam se sa onim sprejem za zastitu od sunca i nadrazio levo oko tako da je sledecik 300 ++ milja bilo mizerno. Vozio sam autoputem ko Popaj sa jednim zatvorenim okom, koje je suzilo celim putem. Morao sam da pravim cesce pauze kako bi isprao oko i stavio kapi da bi mogao da nastavim. Po svim pravilima sam trebao da odustanem, i da povedem racuna o oku , ali sam znao da cete da mi pomerite dupe, ako ne odradim Iron Butt. 0takoje.gif0takoje.gif

 

 

Iz Inata sam nastavio, dok nisam zavrshio. Nebih preporucio nikome da to rade iz sigurnosnih razloga, ali kao sto vidite , preziveo sam pa mogu da vam pishem o tome. Muzika sa iPhone mi je ubijala dosadu, i nezaboravan trenutak je bio kada sa prelazio most na Mississippi river izmedju Wisconsin and Minesota. Ulazak u minesot-u je kao po porudzbini poceo Motorhead sa pesmom:

, Odslushao sa i celu knjigu ( Audiobook), a muziku nisam ja birao nego iPhone, tako da mi nije padalo na pamet da menjam ako mi se nesto i nije svidjalo. Ali najbolja muzika za ushi je bio Micikin zvuk motora. Izlaskom is Sout Dakote prema Wyoming, me je otpratio prelep zalazak sunca. Iako mi je u tom trenutku jedno oko bilo potpuno zatvoreno, ai windshild mi je bio crime scene, sa preko 1000 mrtvih buba, jedva sam mogao da vidim gde vozim. Ulazak u Wyoming je spektakularan, i iako je bilo 2 nedelje posle cuvene bikerske parade Sturgis jos uvek sam vidjao bikere koji se vracaju sa parade. Iako je vec bilo oko 1 posle ponoci po lokalnom vremenu ( presao sam 2 vremenske zone ), odlucio sam da zavrshim put u malom gradicu Sundance Wyoming, jer sam poce da vidjam jelene pored autoputa, koji se hrane preko noci, a i nije preporuceno da se sretnesh sa istim na autputu. i tako prodje jos jedan dan pun utisaka i uspomena da se prepricavaju. Baterije su napunjene, dusha je puna, kada se sve zavrshilo osecam i malo ushicenje, i ponos. Nashao sam hotel $54.00 za Dan, ali kad su culi da sam vozio motor iz Chicaga dali su mi jedan dan besplatno, i rekli mi da sam Crazy.

Tokom celog puta sam imao samo jedan obrok, i to je bilo negde oko 2 sata popodne, mali sendvich i dve porcije vocne salate bez shlaga. U toku cele voznje sam popio samo jedan Red Bull i to je to. Mali cooler je bio pun hladne vode koja mi je uvek bila na dohvat ruke. Jedina mana je sto nisam mogao da slika u toku voznje, tako da sam ogranicen sa photografijama, ali cu da podelim sa vama sto sam uspeo da slikam.

Naravno da osvetlim obraz Braci sa balkana da ne kazu da samo devojcice mogu da voze preko 1000 milja 1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

post-23459-0-73260200-1348250498_thumb.jpg

post-23459-0-56685300-1348250520_thumb.jpg

post-23459-0-97563500-1348250560_thumb.jpg

post-23459-0-41435100-1348250575_thumb.jpg

post-23459-0-03408200-1348250609_thumb.jpg

post-23459-0-87604300-1348250652_thumb.jpg

post-23459-0-00906700-1348250664_thumb.jpg

post-23459-0-82123400-1348250683_thumb.jpg

post-23459-0-38237400-1348250699_thumb.jpg

post-23459-0-90748100-1348250722_thumb.jpg

post-23459-0-11925100-1348250739_thumb.jpg

post-23459-0-46517400-1348250790_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Chicago, IL
  • Motocikl: Yamaha Stratoliner 1900cc

Hvala Dragi Prijatelji.

 

Iron Butt voznja je bila u sredu. Cetvrtak sam se vozio okolnim znamenitostima Rushmore mountian, Sturgis, Devils Tower and Black Hills. Predeo je spektakularan. Bio sam jedini biker na celoodnevne voznje i osecao sam se kao Poglavica na konju, krtsareci tim predelima. Stvarno je magican i tesko je recima objasniti. Devil Tower ustvari i nema nikakve veze sa Djavolom, ali je preveden pogreshno sa lokalnog indijanskog jezika, koji znaci Losh Bog. Predeo je pun istorije koja vodi mnogo hiljada godina pre nego sto su beli ljudi dosli na ta prostranstva. Neverovatno, nesto sto se mora doziveti.

 

Petak, Pakovanje, Kafica, i put pod noge. Sledeca destinacija LaPorte Minesota. Put me je poveo Wyoming, Montana, North Dakota, Minesota, Novih 800 milja (~1300 km ) Prelep Dan za voznju ne toliko topao kao kad sa vozio Iron Butt. Ceo put je bio za srcani napad. Iz Wyoming zbog sushnog leta je izgledalo kao polu pustinja, sto se pretvorilo u veoma zlatnu preriju kojoj nema kraja. Ceo taj deo amerike je jos uvek veoma retko naseljen ( ogromni rancevi i mala populacija) kao da je vreme stalo nazad u Wild Wild West kaubojskim filmovima. Koliko god zvuci surovo, Amerika cuva svoja pripodna bogatstva sa neverovatnim ponosom. Populacija divljih zivotinja koje sam mogao da vidim je impresivna. Divlji Konji, Bizoni, Jeleni, I Divlje Guske su u impresivnom broju. Samo sam pomislio kako bi nashi zemljaci tretirali toliku divljac.rat3.gifrat2.gif .Mozda je to i razlog sto nam se i desilo, nedostatak divljci.

 

 

U svakom slucaju put u Minesotu me je poveo kod dobrog prijatelja Garry, koji je otvorio velikodushno vrata svog rancha, i okupio bikere na svoj godishnji skup koji se zove Pork In The Pines. Nema pritiska, nema pravila, svi ubace donacije i kupi se prase od otprilike 60 kila, kije se polako okrece na raznju dok vodja puta vodi grupu od otprilike 50 motorcycle.

Minesota je zelena i kazu da ima 10,000 jezera. nedaleko odatle le i izvorishte najvece reke u americi Mississippi.

Naravno uz prasetinu se zalozi logorska vatra pa se pricaju (Ribolovacke lazi) i sve dobre stvari koje idu hladno pivo ili pice po izboru.

 

Nedelja, vreme da se podje kuci. Minesota Wisconsin, Illinois-> Chicago Negde oko 700 milja samo 1100km prelepa severna Minesota i severni Wissconsin, pun zelenila jezera i sume. skrenuo sam juzno u pravcu zaliva Green Bay, i polako kuci prema Chicagu. Pomalo tuzan sto se celao putovanje zavrsava, i vracanju u " normalan zivot" poslove i ludnicu koja nas svakodnevno ceka, ali i blagosloveni osecaj koji je tesko opisati recima, ispunjenosti srece i blagostanja, koji moze samo da se uporedi sa zmarcima.

 

Posebnu zahvalnost moram da dam Mojoj Miciki ( Micika Dobra je to Kobila) Yamaha Stratoliner 1.9L koja se nije ni oznojila svih 3300 milj u 5 dana (5300 km) Nije ni jednom stucnula. jedino sto mi se pocepala najvaznija opreema za duga putovanja a to je Bead Rider

To su one drvene kuglice, koje su verovali ili ne , najbolje reshenje za duga putovanja na motoru. zato sto su pocele da otpadaju , nisam smeo da prdnem da ne ubijem babu. 1jee1.gif1jee1.gif

 

Eto tako je moji zemljaci protekao moj Iron Butt, Titulu cu specijalno da posvetim ovom forumu, puno pozdrava i srecan Ride.

 

DB

post-23459-0-31270400-1348264526_thumb.jpg

post-23459-0-45557600-1348264542_thumb.jpg

post-23459-0-61929700-1348264619_thumb.jpg

post-23459-0-42982300-1348264659_thumb.jpg

post-23459-0-41527000-1348265325_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Veoma bih voleo da se provozam tim krajevima...naravno na gvozdenom motoru! Lepo putovanje i dobra kilometraza!

 

Jedno pitanje-veoma mi se dopada taj Stratoliner...kako si se odlucio bas za njega, a ne za nekog Harley-a?

 

PS. smanji malo slike pre postavljanja na forum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja