Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2011 - UTISCI SA AKCIJE

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Djunta prelepe slike

:Mina: ocekujemo jos

 

Ima još na ćerkinom al tek kad "otključam" telefon. LM, kome se dopadne fotka nek kaže koja pa da pošaljem u punoj rezoluciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1091 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Bilo je odlično! :)

 

Deca u prvom autobusu su pevala pola puta do trga.

ja sam sad tek jeo, i evo vadim opremu da prebacujem sve na komp.

 

Imam samo jednu molbu za sve forumaše, pošto sam odlučio da napravim

omanji film o ovome, da imamo za uspomenu,

ako neko ima bilo kakav snimak (video),

da mi pusti na PPu kako kome odgovara da mi prosledi to ili ja mogu da dođem sa eksternim

ako je neka gomila gigabajta.

 

Hvala drugari :ljubav:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Drago mi je da sam bio deo ovoga!

 

Toliko za sada...kačite slike,filmove.....bilo šta...

 

A VIŠEM YOUTUBE savetniku želim da snimi sve emisije/priloge u kojma nas ima... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Hej drugari!

 

Bilo je 188 motora - nikada više! Bilo je između 230 i 250 Deda Mrazeva u odelima (plus par desetina bez odela). Nikada više! Bilo nas je na ledu, bilo nas je na tribinama (videćete tek zajedničke fotke!), bilo nas je sa decom i oko dece...

 

Klinci iz Sremčice su bili oduševljeni i raspevani. Sunce na nebu, ljubav u srcu, 300 paketića u Domu (za svako dete po jedan) i još 120 podeljeno na Trgu.

 

Ponosan sam na sve vas crvene - kako ste se rastrčali, pravili atmosferu i zabavljali klince: neko je klizao, neko je nosio paketiće, neko je pričao sa decom, neko je pevao... Nekoliko stotina ljudi, uduženi u jedno veliko Srce! Kada bi svaki dan ljudi davali od sebe ovoliko ljubavi i pozitivne energije, živeli bi u sasvim drugačijem svetu. Hvala svakom Deda Mrazu do neba! Carevi ste. :care:

 

I na kraju i nešto lično: bila je velika čast voziti na čelu kolone ovakvih ljudi i učestvovanje u bekstejdž ;) timu. Sva cimanja, nervoza i milion sitnica oko organizacije - mogu samo da kažem: vredelo je!

 

:Mina:

 

PS: slika nemam, al' sam rad da gledam tuđe :lol:

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Mi smo se vratili (moja lepša polovina i ja), i zaista smo puni lepih utisaka. Natenane odgledali naše fotke, nekad kasnije ću deo istih okačiti.

Hvala puno svim dobrim ljudima koji su učestvovali danas.

 

Ko što neko reče... Kada su organizatori birali termin, prvo se dogovarali sa svevišnjim, da nas dobro vreme prati... A za sve ostalo smo se sami pobrinuli. :)

I da ne zaboravim. Veliko HVALA našim "redarima" koji su čitav put prošpartali tamo-amo, kako bi kolona dobro išla

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Malocas stigoh u Mladenovac, bilo je velicanstveno! Podelio sam 2 velika paketica i 4 mala, ne mogu da kazem ko je od njih bio najsrecniji, ali znam da sam je bio presrecan! Bio sam raspolozen, nasmejan, bio sam srecan! Hvala Vam svima, pasulj je bio odlican. Uvek je divno kad Vas vidim toliko na jednom mestu, da ne nabrajam, zaboravicu nekog sigurno, ali svima koji ste bili danas na Mrazijadi puno hvala. Ja sam svoju misiju nastavio i po dolasku kuci, pozvao sam nekoliko drugara koji imaju malu decu da ih izvedu ispred, kupio sam 8 cokolada i podelio deci svojih ortaka. Zamislite tek njih...deda mraz na motoru?! HO HO HOU

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Ko što neko reče... Kada su organizatori birali termin, prvo se dogovarali sa svevišnjim, da nas dobro vreme prati... A za sve ostalo smo se sami pobrinuli. :)

 

 

To za vreme - to je isključiva zasluga Bandolere. Kao što jednom napisah - takvi kao ona imaju direktnu liniju sa onim gore! A pošto ne samo da je zaustavila sneg, već je odlučila da preko veze obezbedi i Sunce, danas je svečano okićena titulom BJB vrača :lol: (Deni pod hitno da nacrta odgovarajući simbol za predmetnu titulu ;))

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

Nisam vozio, ali sam svratio sa ćerom da vidi motore, i da napravimo par fotki...

 

 

UHLmD_dsc00387w.jpg

 

XZ2SI_dsc00388k.jpg

 

4ox8d_dsc00389yj.jpg

 

Ji2qe_dsc00390s.jpg

 

I4Hau_dsc00391jo.jpg

 

"Tata, ovde su pola motora Afrike!" :) Šta će dete, na tatu je... :)

 

gtKBI_dsc00392rl.jpg

 

FtniG_dsc00393ny.jpg

 

CmOH7_dsc00394gx.jpg

 

RNojB_dsc00396g.jpg

 

JxN87_dsc00395x.jpg

 

uBsBs_dsc00397qi.jpg

 

R9MG7_dsc00399f.jpg

 

I82LM_dsc00398i.jpg

 

ORd6T_dsc00400tl.jpg

 

...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja