Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CX FANOVI BALKANA

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Skopje,Macedonia
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european

Vozim Hondu CX 500 vec vishe godina. U svojoj garazi imam praktichno 3 takve s tim da je jedna model 650 i dosta + delova. Trazim fanove ovog legendarnog modela na Balkanu radi razmene iskustva i moguche saradnje. Najstarijeg ponajvishe vozim - model '78god. - na slici mog profila. 100% originalan, prva farba i 170000km. Unapred zahvaljujem za bilo kakvu informaciju u vezi gore navedenog.

 

Minch

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Honda CX, preteca NTV... lijepa masina. Moj prijatelj iz Petrovca ima jednu CX 650 sa neispravnim motorom http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=9490.0

Ja je zovem Moto Guzzi sa vodenim hladjenjem  ;D . Nazalost nemam je, ali jedva cekam da se ova sastavi pa da je testiram  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mogao si da okacis neki telefonski broj ovde jer imam jednog poznanika zaludjenog za CX500. Trenutno radi generalku, ram i sve ostale delove komplet obnovio. Ja mu skinuh neka dva manuala sa Neta, jedan od 530 drugi 380 MB pa mu nosim kao poklon. Pa da ponesem i tvoj broj. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Skopje,Macedonia
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european

Mogao si da okacis neki telefonski broj ovde jer imam jednog poznanika zaludjenog za CX500. Trenutno radi generalku, ram i sve ostale delove komplet obnovio. Ja mu skinuh neka dva manuala sa Neta, jedan od 530 drugi 380 MB pa mu nosim kao poklon. Pa da ponesem i tvoj broj. :)

 

Hvala shto si se javio,

imash pravo za tel. broj. Moze SMS na ++389 75 424830. Imam i dosta literature a stojim na raspolaganju za iskustvo i poznavnje problema oko svega u vezi ove teme. Moj mail je javan ovde isto. Mozete mi javiti godishte i seriski broj tog CX-a i sve ce mi biti jasno. Chekam vas,

 

Emil Mincev - Minch

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Skopje,Macedonia
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european

Honda CX, preteca NTV... lijepa masina. Moj prijatelj iz Petrovca ima jednu CX 650 sa neispravnim motorom http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=9490.0

Ja je zovem Moto Guzzi sa vodenim hladjenjem  ;D . Nazalost nemam je, ali jedva cekam da se ova sastavi pa da je testiram  ;D

 

 

Zdravo, hvala shto si se javio. Tachno je da je NTV napravljen kao zamena za CX, mada nije u potpunosti zamenio legendu. To se desilo tek pojavom pan_europe, poshto je to potpuno isti princip motora samo sa 4 umesto 2 cilindra, naravno sa poboljshanjima vremena - nekih dvadesetak godina kasnije. Ja upravo radim i zavrshavam svoj CX 650. Stojim na usluzi za pomoc svake moguce vrste oko tog problema.

 

Minch

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Ljubljana

Pozdrav

Moj drugar Andrej ima CX 650 C i veoma je zadovoljan sa ovim motorom.Sada cu mu poslati link,da se prijavi na BJB,pa da se upoznate.Kod nas u Sloveniji ovih motora nema puno i mislim da je tvoja ideja CX fanovi Balkana na mjestu.Znam,da imaju u Njemackoj i Skandinaviji jake CX klubove koji imaju na net-u puno tehnickih infornacija i slicnih stvari.

Prosli vikend smo bili u Imoli ( sajam ) i nasao sam jednu CX 650 E za male pare.Da nemam vec Laverdu,Royal Enfilda i Lambrettu uzeo bih ovu CX.Da se ne mucim sa stavljenjem slike,cu staviti link od nase internetne strane za stare motore ( veterane ).

 

http://www.motorclassics.si/index.php?option=com_zoom&Itemid=29&page=view&catid=23&PageNo=5&key=44&hit=1

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Skopje,Macedonia
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european

Pozdrav

Moj drugar Andrej ima CX 650 C i veoma je zadovoljan sa ovim motorom.Sada cu mu poslati link,da se prijavi na BJB,pa da se upoznate.Kod nas u Sloveniji ovih motora nema puno i mislim da je tvoja ideja CX fanovi Balkana na mjestu.Znam,da imaju u Njemackoj i Skandinaviji jake CX klubove koji imaju na net-u puno tehnickih infornacija i slicnih stvari.

Prosli vikend smo bili u Imoli ( sajam ) i nasao sam jednu CX 650 E za male pare.Da nemam vec Laverdu,Royal Enfilda i Lambrettu uzeo bih ovu CX.Da se ne mucim sa stavljenjem slike,cu staviti link od nase internetne strane za stare motore ( veterane ).

 

http://www.motorclassics.si/index.php?option=com_zoom&Itemid=29&page=view&catid=23&PageNo=5&key=44&hit=1

 

Hvala za javljanje Laura. Jes da ne mogu da dokuchim pol,al to i nije tako bitno. Puno pozdrava Andreju i stojim na raspolaganju oko teme koju sam zapocheo ovde. Hvala i za sajt-mogao bih poslati koje fotke starih motora koje moji drugovi zaljubljenici rade u Skoplju. CX 650E na slici imam u svojoj garazi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja