Jump to content

Moto Zajednica

action camera

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

Na prodaju camera,vrlo malo korishcena ali ima problem neznam shto nece da se upali pa je zato prodajem kao neispravnu nema nikahvih oshtecenja a nemam ni jednog pouzdanog i sigurnog ko bi je pogledao a da je pritom ne za sere zato je prodajem ili menjam za neshto pametno.....

post-1992-0-93747000-1316977919_thumb.jpg

post-1992-0-25618900-1316978001_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Imam pametnu ciglu...to je sve pametno što imam ...pa ako te interesuje zamena :lol: Nisam mogao da se suzdržim, a da se ne našalim.

 

Inače me interesuje ta kamerica , za keš... koliko je. A interesuju me i uslovi u kojima si je upotrebljavao pre kvara, da li je dolazila u dodir sa vodom...itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

Duhovitost ti je jaca strana to se vidi odma ;) Kamera je upotrebljavana samo u voznji na motoru ,bila mi je na kacigi i fuzasteru tu sam je kacio,zadnji put sam je koristio u obilazak Rumunije u maju mesecu, sad kad sam je hteo startovati nece da upali,ja nemam ovde u Boru i okolini ni jednog pravog majstora za kog bi bio siguran da moze da je pogleda,ne zelim da se izlazem nerviranju oko majstora i zato je i prodajem a mozda je i neka glupost u pitanju.Kupio sam je u Louis-u od Bere i platio je na popustu 145e dajem je za 80e korishcena je svega oko 4h snimanja i 500 slika otprilike,nema nikakvih meh. oshtecenja niti bilo shta da je polomljeno ili izguljeno .......to je sve shto mogu reci :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Uuuuuh, sad mi ništa nije jasno, ja pored vožnje motora, pasionirano i skijam, tako da bi mi ta kamera legla "ko budali šamar".

 

Drugar je imao sličnu, i desio mu se kvar približnog opisa kao na tvojoj kameri. Popravka se sastojala iz zamene nekog ne tako skupog dela, a istu je uradio u održavanju RTS-a. Moraću da ga pitam šta je bilo kod njega, pa ti se javljam.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

na uputstvu pishe da moze do 3m pod vodom ,ja je nisam probao u vodi jer nisam hteo da rizikujem ali kako stoji kamera kao da je za extremne sportove, totalni anti shok ,neverujesh na kojoj se brzini od299km/h ne koci snimak, stvarno dobra stvar ja sam odushevljen koliko je snimak miran i trpi sva podrhtavanja od vetra i neravnina na putu......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750
:zbunjen: kamera nije bila zavarena nerazumem kontekst,ima adaptere na koje sa kaci a ti adapteri se shrafe ili se lepe na cickove u zavisnosti gde se kamera kaci kamera je za extremne sportove ,nema zavarivanaja . :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

pitah na kom je motoru bila posto tvoj ne ide 299

 

a kad kameru stavis na motor i ides preko 200 kamera tezi da se odlepi otkaci otkine od drzaca osim ako nije iza vizira

 

a da ti je bila na kacigi na toj brzini odletela bi samo tako, a i sa fuzastera....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: z750

druze aj molio bih te, vishe da te nema sa komentarima na mojim oglasima ,ako nije problem poshto mi idesh vishe znash na shta..... :takoje: molio bi te,ako nije problem,a ti sa najavi da ti ja pokazem shta ide 299.......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

sto, da ne ide z750 299?

Z ide max 250

 

zato te i pitam kad kazes 299, koji je motor u pitanju...

 

 

ovo ti nije oglasnik ovo je forum

 

i ako neko dodje i prica price koje mi deluju suludo, imam teznju da se umesam...

 

a ako neces da ti neko komentarise oglas, onda ga lepo stavi na moto-berzu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja