Jump to content

Moto Zajednica

honda nx 650 dominator.

Recommended Posts

• Hard Enduro, 1457 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

@baneBP
Ja sam imao neki kineski unevrazlni lepo je radio posao uze sa ali-a sad ga nosim na africi radi dobro posao.

@jasminko VIR
Pogledaj PP

@NUSRET-CALAKOVIC

Da 100C - 110C je normalna radna temperatura za dominatora grad/otvoreno ako je stani kreni ili off ide i do 120C

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 496 postova
  • Motocikl: Dominator 650

Hocu da resim problem sa tihim fabrickim topovima na Dominatoru. S obzirom da ima dva topa zvuk mu je dosta neutralan pa trazim neko glasnije resenje.

E sad pitanje bi bilo da li otvarati ove fabricke i preraditi ih (sto je jeftinije resenje) ili posegnuti za nekim polovnim ili novim topovima tipa Dragon Ada i slicno?

• Svrati ponekad, 496 postova
  • Motocikl: Dominator 650
On 5/15/2018 at 2:57 PM, RadicM said:

@baneBP
Ja sam imao neki kineski unevrazlni lepo je radio posao uze sa ali-a sad ga nosim na africi radi dobro posao.

Jel moze da se nabudzi posto zadnji deo i nema puno mesta od vila do rama. Jesi ga morao malo seci i skracivati?

• Hard Enduro, 1457 postova
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

@baneBP
Probao sam dve varijante od huskvarne 410 alu topovi ciju sam unutrasnjost sam pakovao i kineske sa alija kopija akrapa za ~40e, bolje su mi legli od husvarne a drugar je uzeo te kineske. Kod sebe sam radio komplet grane od cevi za grejanje tako da su mi ostali fabricki topovi netaknuti a kod drugara smo preradili fabricke grane. Samo treba da se rade custom nosaci topova sto je malo zezanje ali nije neizvodljivo.

Sto se tice blatobrana malo se skrati zadnji kraj sa bonsekom i to je to, inace plastika je kuvana i odlicno apsorbuje udarce i uvijanja. Pored toga treba da napravis distancere izmedju trugla i blatobrana, to mozes kod bilo kog strugara, PVC ili Alu caura 3-4cm duzine.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja