Jump to content

Moto Zajednica

Pao markotls sa foruma...

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ljudi, juche kada smo krenuli na vozhnju ka krushevcu trebali smo da se nadjemo sa njim na iskljuchenju za paracin sa autoputa i poshto smo mi kasnili dobrih 30-ak min. i chekali ga, zvali ga, nije bio dostupan... pomislili smo da se nije ni probudio i krenemo dalje...

posle 2-3 km ja vidim policiju, neki kombi, auto i okrenem se u vozhnji - vidim motor i brzo ukochim... ovi ostali valjda nisu obratili pazhnu i nastavishe dalje... ja pritrchim i vidim tl1000s i pitam jel marko pao i ljudi chiji je kombi zakachio tegicem kazhu jeste...

otac mu je isto bio na licu mesta dok su marka odvezli u bolnicu... ja pozovem ivicu dok su mi oni objashnjavali shta se desilo...

valjda mu je zatrokirao motor na autoputu, nije mogao da ga smiri i krenuo je na zaustavnu traku a na putu do nje zakachio tegicem kombi i klizao se po ogradici kako pandur kazhe 72m...

ustao je posle klizanja i izvukao se izmedju... nastradali su mu ruka i noga - koliko ne znam...

u svakom sluchaju on je dobro na svu srecu, chim je ustao i imao je svu opremu shto je najbitnije...

motoru polomljen desni dekl, retrovizor, ogreban rezervoar, vizir skrcan sa te strane... koliko su mi njegov otac i komshija objasnili da on ima kasko i da ce valjda da naplati shtetu...

ako sam negde pogreshio, neka me marko ispravi i napishe kako je sad i sve ostalo...

pozdrav i brzo da zalechish rane pa idemo na vozhnju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

hvala bogu izvuko sa zivu glavu!moja prica je nesto drugacija,ja sam se kretao zutom trakom i kombi je naleteo na mene i nije mi zakacio tegic vec levu ruku,koju je polomio na 4 mesta i ona ce na zalos morati da se operise.

a desna ruka je malo bolje prosla,samo jedan prelom i jedna malo duza i dublja posekotina.

evo na sta licim :D

 

Adori_img0001wm4.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

auu brate Marko kako ces sada da cepas jagu u Strmostenu moracemo da ti dodajemo komadice :), dobro je da se zavrsilo samo na tome drzi se majstore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Kako je mogao da prodje odlicno je prosao i on to zna, zato se i smeje.

A kako izgleda MarkoTLS zvani Robocop mozete videti ovde:

 

P.S. A sta ti imas da se kreces u zutoj zaustavnoj traci ? :D  Pablo daj mu 2 kaznena poena :):)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ih bre! Kako ćeš sad rebarca da  ;D glodješ u Strmostenu? To ne može na slamku  ;D...? Moraće Misirac da ti dodaje... Znajuć' ga, osta ti gladan, muko moja... Aj ozdravi, pa da se vraćamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Brate marko da nam ozdravis sto pre.Pa kako majku mu bolje se ti uvati kuvanje bolje ti ide..

 

op.s. cujemo se ako ti je mobilni dostupan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Evo ga na slici Markov motor naslonjen na ogradu. Mislim da nije uopste pomeran kako je Marko stao. Sa ove strane kao da mu nije nista (ne racunajuci ulje  :().

Inace, kada sam ja stigao na mesto nesrece i pitao sta se desilo (prvo mi je palo na pamet da je vozac kombija napravio neku glupost), taj vozac rece da je samo vozio i da je Marko udario u njegov kombi. Posle je jos neko dodao da mu motor nesto nije bio u redu, kao Marko se okrenuo da vidi sta je i bam.

Sta je bilo, bilo je. Nego meni nije jasno kako od udarca rukom, ivica kombija moze onoliko da se ulubi. sada mi je zao sto nisam slikao. Nisam mogao da verujem da je to moglo od udarca tegica sa guvernale (kako su ljudi sa mesta nesrece rekli) a sada mi jos neverovatnije izgleda jer je od udarca ruke. Pa ja nekom motkom ne bih to mogao da uradim. Mada je i kombi bio neki krs.

Najvaznije da je Marko relativno dobro i da sto pre da ozdravi.

Pozdrav, Ivica

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Mare, u Strmostenu dobijas od mene takav domaci anestetic da se neces secati ni kombija ni zaustavne do kraja zivota!!! Ziv bio i teraj dalje !

Pozz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

reci mi molim te, kako si uspeo da otkucas ovu poruku? :)

:D van gipsa su mi tri prsta na desnoj ruci,pa se snalazim nekako ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ma samo da ti nama možeš da kucaš poruke i da se javiš... Telefone znaš, ako nešto zatreba, svi smo tu. Brz oporavak ti želim.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

SRECNE RANE JUNACE , brate kad si ti ziv sve ce lako da se sredi, malo operacija, par cica da te njeguju, i to je to ;)))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

hvala bogu izvuko sa zivu glavu!moja prica je nesto drugacija,ja sam se kretao zutom trakom i kombi je naleteo na mene i nije mi zakacio tegic vec levu ruku,koju je polomio na 4 mesta i ona ce na zalos morati da se operise.

a desna ruka je malo bolje prosla,samo jedan prelom i jedna malo duza i dublja posekotina.

evo na sta licim :D

 

lik koji je vozio kombi je isprichao skroz drugu prichu, ali to je sada nebitno...

drago mi je da si dobro posle svega...

pishi nam s vremena na vreme kako ti je...

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja