Jump to content

Moto Zajednica

potrebno shtene

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Ja bih ti preporucio Rodezijskog ricbeka (ili africki gonic lavova). Stvarno prelepa pasmina.

 

Mozes OVDE vise da procitas. Ili izguglaj, ima dosta toga. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Prelep pas, ima jedan u St. Pazovi, baš moćno izgleda :takoje: .

Ne znam da li ti odgovara, no i moja lepota je trudna (dobermanka) pa će uskoro biti štenaca :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: aprilia SR 50 LC Minarelli 95'

Imam ja trenutno stence Rotvajlera stari su 38 dana, naravno sa pedigreom.

Ako si zainteresovan javi. Cena na pp.

pozz!

post-4579-0-43770200-1309455207_thumb.jpg

post-4579-0-55606800-1309455234_thumb.jpg

post-4579-0-13237500-1309455247_thumb.jpg

post-4579-0-20597800-1309455260_thumb.jpg

post-4579-0-90908400-1309455271_thumb.jpg

post-4579-0-57559900-1309455280_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Ja bih ti preporucio Rodezijskog ricbeka (ili africki gonic lavova). Stvarno prelepa pasmina.

 

Mozes OVDE vise da procitas. Ili izguglaj, ima dosta toga. :zdravo:

e ovo josh nisam video :staa2: zanimljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Prelep pas, ima jedan u St. Pazovi, baš moćno izgleda :takoje: .

Ne znam da li ti odgovara, no i moja lepota je trudna (dobermanka) pa će uskoro biti štenaca :zvizduk:

nisam te razumeo ...ima veliki shvajcarac u Staroj Pazovi...ja nenadjoh nikakav kontakt u Srbiji samo Slovenija i Hrvatska...ako je taj daj neki kontakt ako mozzesh :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Ljubav i životinje se ne kupuju. Udomi štene-siroče.

to nije nikad ni bilo pitanje,vec sam namerachio jedno chupavo chudo sa batajnichkog aerodroma..ali znam mu roditelje i to je problem jer su mali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ljubav i životinje se ne kupuju. Udomi štene-siroče.

to nije nikad ni bilo pitanje,vec sam namerachio jedno chupavo chudo sa batajnichkog aerodroma..ali znam mu roditelje i to je problem jer su mali...

 

Idi na Fejsbuk, velika grupa Mila naš heroj, oglasi da ti treba štenac - kapitalac, dobićeš na desetine ponuda:

 

https://www.facebook.com/pages/Mila-nas-heroj-/109306665773084

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Hoze! S' obzirom da si prijatelj mog prijatelja mislim da mogu da ti pomognem.

 

Imam muzhjaka Dobermana koji je u teranju i trazhimo mu devojku a da nije incest i da tazbini odgovara cena. Ima odlichne papire i u medjuvremenu su mu i otac i majka osvojili josh brdo medalja.

 

Dovedi mi kuju koja ti se svidja i imash shtene na poklon ili kako se ti vec dogovorish sa njima, garantujem da je moj dobrog karaktera i lepo vaspitan, videcesh vec ako ti odgovara. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Prelep pas, ima jedan u St. Pazovi, baš moćno izgleda :takoje: .

Ne znam da li ti odgovara, no i moja lepota je trudna (dobermanka) pa će uskoro biti štenaca :zvizduk:

nisam te razumeo ...ima veliki shvajcarac u Staroj Pazovi...ja nenadjoh nikakav kontakt u Srbiji samo Slovenija i Hrvatska...ako je taj daj neki kontakt ako mozzesh :moto3:

 

Mislim da ima jedan mužjak tamo, prijatelj mi je radio u centru za obuku pasa pa sam tamo naleteo na dotičnog psa. Sećam se da su tad baš imali štence, mešance , otac je bio švajcarac, a majka isto čistokrvna ali neke rase tipa rot ili tako nešto, ne sećam se. U glavnom su kasnije te štence poklanjali. Raspitaću se šta se izdešavalo sa tim švajcarcem i sve, pa ti javim :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Svajcarca sam retko vidjao, obicno sam sretao Bernskog planinskog psa. Obe rase su mi super!

 

Richback je odlican pas, malo zdravstvenih problema, hrabar, izdrljiv, kazu da malo slabije slusa. Problem kod njega je sto zahteva mnogo aktivnosti da bi bio srecan. U stanju je da se izigra i izmori 2 psa (labradora i rota) i da idalje bude pun energije.

 

Svajcarac je jako slican rotu (malo je mirniji), a imas priliku za stence.

 

Moja drugarica je spasila neke stence i poklanja ih. Mislim da ce biti veliki (imaju velike sape). Ostala je crna zenkica...

 

1-crna.jpg

2-crna.jpg

064 244 12 77

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki

Ne uzimaj velikog psa, iz prostog razloga: ako hoces da bude lep moras mnogo vremena da ulozis u sredjivanje. A ako ti nemas vremena, raspitaj se koliko to kosta.

 

Tuga je uzeti psa i baciti ga napolje, na kisu, blato, prasinu. A veruj mi da sami ne znaju da se sredjuju. Niti je to posao za zene i decu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ne uzimaj velikog psa, iz prostog razloga: ako hoces da bude lep moras mnogo vremena da ulozis u sredjivanje. A ako ti nemas vremena, raspitaj se koliko to kosta.

 

Tuga je uzeti psa i baciti ga napolje, na kisu, blato, prasinu. A veruj mi da sami ne znaju da se sredjuju. Niti je to posao za zene i decu.

Kojeg kod psa da uzme mora da bude svestan da ako hoce zdravog i srecnog psa mora da ima svaki dan bar sat vremena za njega i da uglavnom neko mora da bude kuci. Manji psi su u vecini sluchajeva aktivniji pa trazhe i vishe vremena za shetanje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Levo smetalo, 21 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: F4i

Govoriti nekom kolikog psa da nabavi mu dođe na isto kao i ubeđivati ga koji motor da kupi. Samo što će pas biti miljenik cele porodice i svi će brinuti o njemu. Ukusi su različiti. Ako želi psa većeg rasta i ima prostora za njega, vremena i ukućana koji će mu pomoći u paženju i maženju ljubimca, zašto da ne ? Kad toliko dugo traže psa sigurno su do sada sagledali sve aspekte držanja takvog psa. Samo napred, pronaćićete psa kakvog tražite :takoje:

Izvinjavam se zbog off-a, morao sam :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR
  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

Ne uzimaj velikog psa, iz prostog razloga: ako hoces da bude lep moras mnogo vremena da ulozis u sredjivanje. A ako ti nemas vremena, raspitaj se koliko to kosta.

 

Tuga je uzeti psa i baciti ga napolje, na kisu, blato, prasinu. A veruj mi da sami ne znaju da se sredjuju. Niti je to posao za zene i decu.

Kojeg kod psa da uzme mora da bude svestan da ako hoce zdravog i srecnog psa mora da ima svaki dan bar sat vremena za njega i da uglavnom neko mora da bude kuci. Manji psi su u vecini sluchajeva aktivniji pa trazhe i vishe vremena za shetanje!

ljudi mi se mislim nismo razumeli... Moja familija i ja sa njima smo imali pse pa lovachke kerove od moje osme godine pa do moje tridesete...sad mi je 36-a.. devojka ima meshanca pita sa josh nechim zadnjih 7 god... sad mi zivimo zajedno tog meshanca nemozzemo da uzmemo jer ga baka neda i zzive u stanu nbgd 15. sprat a mi imamo kucicu i dvorishte i hocemop psa... :moto3: znachi znamo shta hocemo ima rasa koje necemo zbog kojekakvih razloga...nije nam ni prvi pas niti smo u ovo uleteli odjedared...slozili smo zelje i izabrali da to bude velika rasa i pod br. jedan shvajcarac...definitivno za ovu pasminu nemamo para i ondak se obratih vama...za sada imamo sjajnih preporuka za R. gonicha lavova ali hocemo da se josh malo raspitamo i vidimo da li je to pravi odabir...za sada nas samo odvlachi to shto je to lovachki ker a ne radni da ne trazzi da se mnogo istrchava svaki dan...jer slabo je lavova na dushanovcu mada mogu da ga pustim u MAR. BAR. pa da se vrati sa nekim ulovom :staa2::Mina: shalamala

hvala svima na predlozima i preporukama ...mnogo nam znache :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Ne vidim zasto bi veci pas bio problem...svaka rasa ima ono sto im prija, a one su obicno zahvalne i stabilnije od manjih rasa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ako cesh psa drzhati napolju u kucici onda zaboravi Dobermana (mada vidim da nije ni uzhi izbor). Prijatelj ima Rodezijskog gonicha i isto su dosta osetljivi na zimu, kad pada kisha nece nos da promoli napolje, drzhi ga u kuci i kad je temperatura ispod 5 stepeni nece da proviri napolje kao da ce da crkne. Ista pricha kao sa Dobermanom.

 

Jednom ga je shetao i pochela je kisha a pas je munjevitom brzinom pocheo da utrchava u butik :lol:

Nisu boleshljivi kao Dobermani ali zimu ne vole i uglavnom ih ljudi drzhe u kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja