Jump to content

Moto Zajednica

Zajedničke vožnje Maxi Scooter Cluba.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

i ja bih mogao 3.7 da se iskombinujem samo bi trebalo da se prebrojimo koliko nas ima i ja bih se potrudio da organizujem hranu i pice za sve zainteresovane clanove koji bi dosli na lisine ... tako da prebrojavanje moze da pocne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

samo da korigujem spisak

 

1.cobe

2.alexanto sa svojom devojčicom

3.motor_che sa devojcicom sa slike

4.drakula

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

ako sam lepo razumeo drugi maxi susret je 03.07.2011......ako sam u pravu cemu takva zurba????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Nije bitno kako ga krstimo, da li kao okupljanje ili vožnju. Kome godi on će da ide, kome ne godi taj ne ide. Prosta stvar. Slovenci imaju dva maxi okupljanja: na otvaranju i zatvaranju sezone. Tako je već par godina. Nije loš model a sva ostala okupljanja budu ustvari neobavezne grupne vožnje (ko da ja okupljanje obavezno...)

Da bi bilo okupljanje Maxi Scooter Cluba neko se treba prihvatiti neke organizacije tipa rezervacija restorana ili mesta za roštiljanje, predlog rute za vožnju eventualno nekog programa i sl. Ako toga nema a neko iznese predlog za vožnju do nekog odredišta onda je to vožnja tj izlet. Dakle ako kod nas daj Bože bude ljudi raspoloženih da organizuju više od dva okupljanja godišnje - što da ne. Ako je ljudima lepo i raspoloženi su nema prepreke za tako nešto. Dakle kod mene je jedno okupljanje (druga polovina juna) a za ostala eventualna okupljanja ko je raspoložen nek' izvoli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 91 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: honda vfr vtec

ja bi vrlo rado ionako sam proslo okupljanje izdao samo da probam da skockam obaveze .

Necu da obecam jer sam prosli put ispalio .Uspem li da podjem ja cu cekati u Mladenovcu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Nije bitno kako ga krstimo, da li kao okupljanje ili vožnju. Kome godi on će da ide, kome ne godi taj ne ide. Prosta stvar. Slovenci imaju dva maxi okupljanja: na otvaranju i zatvaranju sezone. Tako je već par godina. Nije loš model a sva ostala okupljanja budu ustvari neobavezne grupne vožnje (ko da ja okupljanje obavezno...

 

Moje mišljenje jeste da napravimo po modelu Slovenaca i da imamo ta 2 skupa godišnje a između organizovane vožnje. Opet i na tim vožnjama ćemo da sednemo negde i opet se družimo zajebavamo itd...

 

Velika zbrka je sad nastala oko organizacije tema. Nntom je otvorio temu "Izleti i putovanja" dok je Cobe otvorio ovu temu. Ako bi imali ta 2 skupa velika godišnje onda bi ova tema bila savršena za organizaciju istih, dok bi tema Izleti i putovanja služila za sve one vožnje između kao sto je sad ova npr. za Lisine.

 

Za prost primer ću uzeti kolegu Cobe-ta koji je zbog cele te zbrke oko tema postovao istu poruku u 2 teme. Očigledno se čovek zbunio što se i meni desilo pa sam time odlučio da se ovde to sve rasčisti.

 

Pozdrav za Maxiste :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja samo znam da sigurno vise necu premestati ni jedan post u neku drugu temu, bar sto se te organizacije tice. Ti si lepo objasnio kako bi trebalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Temu drugo okupljanje Maxi Scooter Cluba sam otvorio ja zbog toga što se u par tema povela diskusija kako nam je bilo super prvi put i da se to ponovi što pre. Zamolio sam urednika Muljaza da te postove prebaci u ovu temu a cobe-tov post je prvi pa se tema vodi na njega. Tada je prebačen i post nntom-a o Lisinama kao o destinaciji za vožnju bez obzira na Maxi Scooter Club. Opet napominjem nije bilo nikakve zle namere ni sa moje a ni sa Muljazove strane a sve dogovore oko okupljanja u nedelju možemo nastaviti u ovoj temi da se ne rasipamo sa postovima.

 

Maxi pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Temu drugo okupljanje Maxi Scooter Cluba sam otvorio ja zbog toga što se u par tema povela diskusija kako nam je bilo super prvi put i da se to ponovi što pre. Zamolio sam urednika Muljaza da te postove prebaci u ovu temu a cobe-tov post je prvi pa se tema vodi na njega. Tada je prebačen i post nntom-a o Lisinama kao o destinaciji za vožnju bez obzira na Maxi Scooter Club. Opet napominjem nije bilo nikakve zle namere ni sa moje a ni sa Muljazove strane a sve dogovore oko okupljanja u nedelju možemo nastaviti u ovoj temi da se ne rasipamo sa postovima.

 

Maxi pozdrav svima!

 

Pobogu pa podrazumeva se da nema zle namere ;)

Ali opet niko neće da konkretno odgovori na moje napisano. Dajte malo da bolje organizujemo strukturu sa administratorima. Da malo razjasnimo gde šta ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

nntom je dao lep predlog u temi IZLETI I PUTOVANJA a ovde pravimo spisak pa se ubacujte. :takoje:

 

1.cobe

2.alexanto sa svojom devojčicom

3.motor_che sa devojcicom sa slike

4.drakula

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

samo da korigujem spisak

 

1.cobe sa gospodjom :-)))

2.alexanto sa svojom devojčicom

3.motor_che sa devojcicom sa slike

4.drakula

5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja sam odma lepo rekao da je mnogo rano za drugi skup zbog bla bla bla...

Ljudi ovo je opuštena vožnja i druženje, ko hoće i može da dodje dobro došao ko ne može provozaće se sledeće nedelje i tako u krug, a za drugo Maxi okupljanje ćemo već nešto dogovoriti na ovim "vožnjodruženjima"

Maxi pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ja sam odma lepo rekao da je mnogo rano za drugi skup zbog bla bla bla...

Ljudi ovo je opuštena vožnja i druženje, ko hoće i može da dodje dobro došao ko ne može provozaće se sledeće nedelje i tako u krug, a za drugo Maxi okupljanje ćemo već nešto dogovoriti na ovim "vožnjodruženjima"

Maxi pozdrav :zdravo:

 

e upravo tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ja trenutno jurim gume....16`` ni za lek.... >:(

Kako bre nema guma djuxy !? Marre je kupio pre nedelju dana u Zemunu,Ryu motors, a mozes da nazoves i Radosa, na Pevcu, video sam i kod njega Michelinke, evo ti cifra: 0642012760. Mozes i Moto box da zoves , Djoleta , Novi Sad, drze Continental koje i ja vozim. Ipak bih ti preporucio Michelin. Mnogo je bolja. Ajd majstore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

A sta mislite onda da u naziv one prve teme dodam "VELIKO," pa kad bude drugo okupljanje da onda u toj temi pise "Drugo veliko okupljanje BJB Maxi ....." Ova tema bi onda mogla da dobije neki drugi naziv npr. predlozi za mesecna okupljanja ili nesto slicno ako nekom pada na pamet nesto pametno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pošto sam ja zaslužan za ovu zbrku (da se više ne ponavljam) molio bih da ova tema ponese ime Zajedničke vožnje Maxi Scooter Cluba.

Imena ostalih tema ne treba dirati a kad se napravi načelan dogovor za Drugo okupljanje Maxi Scooter Cluba - tema će se već pojaviti. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

I mislim da ne treba imati vise od 2 velika okupljanja (skupa), jer ce to tako izgubiti draz. Posebno ako se planira da ti skupovi prerastu u neko medjunarodno druzenje.

Naslov promenjen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

I mislim da ne treba imati vise od 2 velika okupljanja (skupa), jer ce to tako izgubiti draz. Posebno ako se planira da ti skupovi prerastu u neko medjunarodno druzenje.

Naslov promenjen

ja to pricam, ali mi niko ne veruje jos cu da ispadnem i smarach :zvizduk: ...

salim se i slazem se da treba imati dva velika MAXI okupljanja po dva dana jer treba to prosiriti i na komsije i na ljude koji nisu culi za BJB (ako ih ima), i sve to lepo upakovati i organizovati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

I mislim da ne treba imati vise od 2 velika okupljanja (skupa), jer ce to tako izgubiti draz. Posebno ako se planira da ti skupovi prerastu u neko medjunarodno druzenje.

Naslov promenjen

ja to pricam, ali mi niko ne veruje jos cu da ispadnem i smarach :zvizduk: ...

salim se i slazem se da treba imati dva velika MAXI okupljanja po dva dana jer treba to prosiriti i na komsije i na ljude koji nisu culi za BJB (ako ih ima), i sve to lepo upakovati i organizovati...

 

Potpis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Malo smo se udaljili od dogovora za Lisine pa je red da se vratimo na temu. U to ime evo spiska za sada prijavljenih pa se dodajite po želji:

 

 

1.cobe sa gospodjom :-)))

2.alexanto sa svojom devojčicom

3.motor_che sa devojcicom sa slike

4.drakula

5.

 

Dakle, nedelja 3. juli, polazak ujutro a povratak popodne - predveče. MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja