Jump to content

Moto Zajednica

Zajedničke vožnje Maxi Scooter Cluba.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

sve je bilo extra i trebalo bi uskoro da se ponovi .... zato molim ove starije i iskusnije da okace temu sa par predloga o destinacijama i datumom pa da se glasa kada sta i kako da bi se ponovo okupili.MAXI pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

sve je bilo extra i trebalo bi uskoro da se ponovi .... zato molim ove starije i iskusnije da okace temu sa par predloga o destinacijama i datumom pa da se glasa kada sta i kako da bi se ponovo okupili.MAXI pozdrav

 

Pa posle ove ravnicarske, moj predlog je Despotovac i vodopad Veliki buk ili Lisine. Tamo je prelepo. Evo link sa takve ture pa razmislite. RESAVA

Bilo bi korisno da sada svoje predloge za putovanja postavite u temi IZLETI I PUTOVANJA i da se tamo prave destinacije sa kartom rute puta, programom i ostalim osobinama rute. Ja sam postavio nekoliko fotografija , cisto da vam rasplamsa mastu.

:zdravo:

 

PS sad ce onaj Lalajko da kaze, evo ga ovaj sa njegovim potocima i rekama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ja sam za samo da se dogovorimo koji datum ce biti i da se svi dogovorimo lepo oko organizacije i eto lepog provoda ponovo :-))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Jes' da smo u aprilu bili na Lisinama ali ne bih imao ništa protiv opet da idem! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

RECIMO NPR : 16-17.07 ILI 23-24.07???? ajde neka se ostatak ekipe izjasni ako ovi datumi ne odgovaraju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

MAXI pozdrav!

Pošto smo očigledno svi zadovoljni sa prvim okupljanjem naše nemale družine, pojavile su se ideje razbacane u nekoliko tema u Caffe-u pa mislim da je pametnije da imamo temu samo za to. Dakle u naslovu je sve rečeno. Izvol'te sa idejama, predlozima, destinacijama i datumom pa kad se utanačimo pravićemo spisak zainteresovanih. Takođe ima stavova da je rano odmah praviti sledeći skup i da je bolje organizovati neobavezne vožnjice. I moje mišljenje se otprilike podudara sa tim ali evo tema pa navalite...

 

Živela MAXI družina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja mislim da ne treba nigde da zurimo sa drugim maxi skupom, nego treba da organizujemo neke vožnjice (ko dodje dobro dosao), gde bi se ljudi upoznali i razmenili ideje (gde ,šta, kako,kad)i onda da se ozbiljno pristupi tome, a ne sad ajmo ovde ajmo onde, ovde ima lepo jezero, ovde je svež vazduh, ajmo na jug, zapad je extra i tako u nedogled... a i treba ljudi malo da se užele novog skupa!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ima tema o drugom okupljanju pa Vas molim da svu diskusiju o tome prebacimo tamo i da admini prebace tamo već napisane postove. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

1. Marre 8) hehehe

 

P.s. prvi put su me obaveze sprecile, ali drugi put bogami nece...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ovo je tura od oko 200 km (za Beogradjane)i treba prvo da se mozda vidi da li je u igri 1 ili 2 dana. Pretpostavljam da mnogi rade i subotom, pa bi mozda , zbog njih bilo lakse da se ova tura "odradi" za 1 dan, ali ne i bolje, ali sta je - tu je. To bi podrazumevalo rani polazak iz BGD-a, vec oko 7 sati, jer sa malom prosecnom brzinom , duzinom kolone, odmorima za cigaru, klopu (iskljucivo sendvici ili pljeske zbog nemanja vremena za a la cart) i pice, mogli bismo biti tamo oko 12:oo i to ako se ne svraca u Manasiju. Tamo nas ceka 2 restorana, odlicna klopa i sveza pastrmka, ili livada za rostilj ako ponesemo meso i kobaje, sampinjone, paradajz itd

 

E sad, datum....datum bi zbog dolazece sezone godisnjih odmora bio 03.juli, nedelja !

 

Krenulo bi se sa platoa kod muzeja 25. maj, pa odatle preko Banjice i Jajinaca, Avale, Ralje put Mladenovca...

 

Pa sad ljudi , prijavljujte se ako ocete i mozete. Skoro sve sam vam objasnio, pa se iskalkulisite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

podrzavam nntom-ovu ideju sa lisinama i resavskom pecinom a takodje predlazem Grzu kod paracina.ima sve sto nam treba jezera,kafanu,vodopad...a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ja sam za ako se obaveze poslovne ne ispreče. Jes' da moram da krenem pre 6 ali za MAXI ekipu - ništa mi nije teško. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

ja mislim da ne treba nigde da zurimo sa drugim maxi skupom, nego treba da organizujemo neke vožnjice (ko dodje dobro dosao)

 

 

Mudro zboriš "Motor_che"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Alexanto je trazio da prebacim sve oko predloga i dogovora u ovu temu. Forum redja postove po vremenu kad su napisani pa ce mozda pocetak ove teme biti malo haotican. ::) nastavite sa diskusijom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Po starom dobrom obicaju na spisak se ne prijavljujem ali cu dati sve od sebe da se pojavim pogotovu zato sto je to blizu mene i sto je samo na dan ...ali pratim temu dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Ja se vozim pa vozim i nije mi problem dal je 100 ili 350km, ali i dalje mislim da je sve ubrzano i da će na kraju to ipak biti opuštena vožnjica i dobro druženje...

nadam se da grešim, ali ovo malo vremena će pokazati :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Možemo npr. 6-7 dana pred put da definitivan sastavimo spisak, za sada još ne mogu da procenim hoće li mi obaveze dozvoliti taj izlet.

 

Inače, tura veoma lepo izgleda i svaka čast na pripremi predloga! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

@nolezmaj hvala nole,tako treba da izgleda predlog. kada se organizuje ovako nesto jos freba da se animiraju restorani zbog hrane i da se informise o eventualnnom smestaju.

 

@motor_che druze, ovaj datum je kao i sve samo predlog i ideja i vise template...kada je u pitanju zvanicna bjb voznja onda odgovorni stave datum i sve ostalo i to je to. Ko moze on ide a ko ne moze zbog njih se nista ne pomera.

 

 

@panta_kg hvala panto! Sa istim razlogom sam i provukao Grzu kroz ovu turu ali je samo pitanje da li bi izlet bio proveden samo u voznji ili bi imali vremena i za odlazak peske kroz sumu do izvora.Tu su i kafici i restorani...treba se i provesti opusteno a i vratiti bezbedno.

To je sad sve na vama jer ja ne mogu da se prihvatim organizacije jer necu ni da idem.

 

pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

I sta sad ,gde se dogovaraju Maxisti za drugo okupljanje ovde ili u IZLETI I PUTOVANJA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

u sustini bi trebalo ovde...

Ja mislim da cu moci 3. da se iskombinujem sa Drakulom, a ako ima jos neko da je za Lisine nek se javi, mozemo i tamo da se nadjemo da malo izrostiljamo, iscooliramo i to je to...

 

nntom druze, zasto ti ne bi dosao?

 

prilog sa jednog od vodopada...

 

18C5D7AC-7B39-9E40-BFC3-8C5AE462D9B5_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Napisao sam u onoj temi a evo i ovde. Kako stvari stoje ja bih mogao u nedelju da se iskombinujem za Lisine. Možemo se naći negde u Bg a može i tamo. Taman bih dotle završio i DVD sa prvog okupljanja pa da Vam podelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja