Jump to content

Moto Zajednica

keeway superlight

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Nemam ni drzace :)

Ja sam uzeo bas rasparcan motor. Jbg, koliko para - toliko muzike. :)

 

Jel mozes da slikas i posalji mi sliku u PP da vidim kako izgledaju ti drzaci pa cu ili da ih napravim ili da ih kupim...

Nenenenenen nije rasparcan vec uradjen kako se biivsem vlasniku svidjalo :-). A i sto kazes za te pare samo skuter si mogao da izmes i to ne keeway vec neki jdndjdjdnddsj 50 ccm eksks :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Definitivno! :D

Jos bitnije je da je vlasnik ispao covek - a to je osobina koja je kod nas izumrla zajedno sa dinosaurusima :)

 

 

Uzeo sam perfektan motor! Nemam ni jednu zamerku! Mozda ako je i imao neki defekt fizicki, to je nesto bezveze. Najbitnije je da je masina odlicna! Presla je 3.000km od juna ove meseci :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Dvodinarka ili 50 eurocenti gurneš u rupu i zalepiš silikonom, nije estetski ali radi posao-na mnogo motora već tako uradjeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Otvorim onaj ooklopcic i sa unutrasnje strane stavim paru i zalepim ? Jesam dobro razumeo??? A mogu neko staklence debelo okruglo od rucnog sata na primer???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Spolja, skines zeger oskigurač koji srzi staklence, stavljas silikon na obod pare a onda ubacujes sa silikonom napred ka zlebu na čantrici za ulje. (PS-sad se setih nešto- probaj još ovo-na osiguračima kućnim-onim koji se šrafe u čauri osigurača, onde gde se stavlja umetak tj keramički osigurač ima okruglo staklence koje drži jedan feder u vidu 7/8 kruga od žice, proveri njegov prečnik možda bude odgovaralo-pored tog staklenca postoji rupica gde možeš probnom lampom da proveris da li je osigurač ispravan i ima na njemu struje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Aha, cu probam, slikam i javljam!!! Stavda radim sa zadnjom viljskom ima luft jedno 5milimetara??? Moram da vas smaram sa mnogo sitnica dok ga ne zavrsim ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Skineš centralni šraf koji ide kroz viljušku, imaš tu dve plastične biksne, premeriš njihovu dužinu, premeriš prečnik rupe i premeriš prečnik šrafa i napraviš kod strugara dve bakarne biksne, staviš litijumsku mast i teras

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Drugari, saug mi se sam od sebe podize u toku voznje, odnosno, ona polugica se podigne i onda moram da je spustim da se ne bi ugasio. Nesto mislim da je to od vibracija. Jel moguce da se ta polugica olabavila ili nesto slicno - mada ja pod prstom ne osecam njenu olabavljenost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Skineš centralni šraf koji ide kroz viljušku, imaš tu dve plastične biksne, premeriš njihovu dužinu, premeriš prečnik rupe i premeriš prečnik šrafa i napraviš kod strugara dve bakarne biksne, staviš litijumsku mast i teras

Hvala druze, nadam se da nije problem sto vas smaram za moje cokocalo a nije superlight al su slicni pa kapiram da znate! Vamo gde je tema za skystar nema niko da pise!!! Os me prihvatite ;-)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Motocikl: Keeway superlight

Samo da pozdravim drugare,evo vec sam sest mjeseci u kanadi i uskoro se vracam doma.Prvo kaj budem napravil je da posjetim svojeg spartanca koji spava u garazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Raspravljao sam sa drugarom nesto o tome i covek me totalno zbunio. Kaze mora po malo da trosi. On doliva po casu ulja na svake 2-3 hiljade. Meni je presao isto kao tebi, 32.000 i nikada nisam dolivao ulje, pa sam pomislio da je mozda potrebno zameniti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Gledao sam pre nego da ga kupim. Covek je sve lepo objasnio. Sto je najbolje, potpuno realan pogled na motor. Takodje i komentari su mu veoma iskreni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja