Jump to content

Moto Zajednica

Oce me i pesaci

Recommended Posts

  • Kurblao Trijes Minuta, 212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cowasaki KLE

E jebiga druže, baš te neće.

Razumem te... delimično.

Meni je danas izleteo deda kod Železničke stanice. Ista scena kao kod tebe, samo bez kamiona.

100 ljudi na semaforu, samo jedan deda je pametniji od svih njih, pa rešio da "pretrči" na crveno.

Jedva bre stoji na nogama, a ovamo gluma Karla Luisa... jebem ti ludake.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 313 postova
  • Lokacija: Bgd-Žarkovo

Stvarno nikako prijatno. Srećom po tebe nije bilo težih povreda. Nadam se da ti je ovo "pražnjenje" pomoglo da koliko toliko dođeš u normalu. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Auu jbt bash bedak...

 

Ne znam shta je to danas s peshacima...Kada sam ishla Nadalinu da pokupim, poljubih motorom 2 peshaka...taman sam se zaustavila na njihovim stopalima...a njih 2 stoje ko ukopani zagrlili se...

I josh se deru posle na mene...Svashta sam im rekla...

 

Nadam se da cesh se brzo oporaviti, a i da ce se motor srediti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: BG - Konjarnik
  • Motocikl: yamaha xt125x na prodaju:)

Idemooo bratori!

 

Da jos radim u novinama, objavio bih ovo sutra odmah :))) Sjajna iskrena poezija

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

dok sam citao u pocetku, bilo mi je smesno kolko te oce(mislio sam da si ga izbegao za daku i ocesao). Al kad sam procitao da si oborio motor, proslo je sto struja kroz mene, jer znam kako to izgleda, ni pri 20 na sat nije ni malo prijatno prijatno :/

Ti bas nemas srece sa tim motorom, al nadam se da je sve to zbog "djane", sto kepa kaze.

Zelim ti brz oporavak i vodi racuna kad krene sudski proces, jer su to banditi kakvi ne postoje nigde u svetu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Poludeli ljudi skroz. Danas mi je u Brankovoj ulici dasa u A6-ici opusteno oduzeo prvenstvo prolaza, jer se covek ukljucivao u ulicu iz garaze direktno u levu traku. Kada sam ga isekao, poceo je da trubi i dobio je srednji prst. Takodje su mi dva pesaka izletela iza autobusa bez da gledaju. Nisu mi jasne te samoubice. Nadam se da si ok i da motor nema previse ostecenja, steta jer je prakticno nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Jednu stvar sam naucio danas. Ukoliko dodjete u situaciju da vas ljubimac lezi pored vas, da iz njega curi na sve strane, da zelite da ga podignete i da vam ovlasceno lice, da ne kazem Sotona, zabranjuje da to ucinite, sa telefonskom kamerom u ruci, kredom, ciglom, markerom ili necim slicnim oznacite polozaj osovina na asfaltu i podignete motor...Cisto da znate, da ne morate kao ja da gledata kako curi ulje i benzin i da ne mozete nista da ucinite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Znam da imas 60 godina, znam da ti je zivot usran, znam da nemas zenu, znam da si uplasen, znam da te nervira ovaj grad, politika, banke, politicari, vlast, znam da te nerviraju klinci koji ne razumeju kako ste vi morali da radite, znam da imas markicu i da zuris na posao i da ti poslednji autobus upravo polazi sa stanice. Znam ja sve to. Da imas volju za zivotom, nemas... Imas li ti baterija u tom slusnom aparatu.

 

Ustabovili smo (iz tvog izveštaja) da je ovaj čiča (pešak), konj, debil, ćorav, gluv, samoubica, ubica, ...., pa me čudi što je "otvorio dušu" pred tobom i sve ti ispričao o sebi? (Predpostavljam dok ste ležali na asfaltu i čekali hitnu pomoć). Ili si do ovih "podataka" o "krvniku" došao kasnijom istragom? Ili se pak ovakve osobine podrazumevaju same po sebi?

 

Ili sam mozda kriv sto sam se rodio, sto imam ono sto ti nikad nisi, sto sam posetio vise zena nego ti kafana, sto sam mlad. Ne znam...

Baš neki zavidan tip. Baš je lepo što si saznao šta on sve nije imao a ti imaš. Svaka ti čast kako si ga "pročitao". nema šta, "ujebo" si ga samo tako.

 

Kriv si majmune coravi samoubilacki, kriv si koliko si tezak. Kriv si i platices mi... . A trebao sam da dam gas, propnem se na zadnji tocak i odsrafim ti tu glavu sa ramena. Trebao sam da instairam topovsku cev na prednji tocak i raznesem te u milion parcica kad sam te video.

Posto ja nisam majmun, posto ja ne pravim istu gresku pet puta zaredom, sledeci put ce drugi bend da svira. Drugi bend a isti muzicari...

Imas pravo da radis sta hoces sebi, ali sta ti je moj nov motor zgresio, dusmanine jedan? I sta ti je trebalo da posle nesupesnog pokusaja ubistva, samoubistva ides po bolnici i govoris doktorima i policiji kako sam ja kriv.

Ma ovakve treba po "kratkom postupku"! Star, ćorav, blesav, gluv, nezadovoljan, zavidan, nema novi motor, (jednom rečju potpuno "frustriran") i još da sebi slobodu da tvrdi kako nije kriv?!

Sreća da je naišao na osobu (vrlo pomirljivu i suzdržanu u izjavama), koja tako nešto nikada ne čini (da nekoga okrivljuje svojim izjavama).

 

A sada malo ozbiljnosti (sa moje strane).

Situacije kakvu je opisao naš kolega kaya događaju se (nažalost) svima i to svakodnevno. I tu nema šta da se komentariše. Naše je da predvidimo unapred takve situacije i pokušamo da izbegnemo nesreću (ili da bar ublažimo posledice).

Međutim zaista smatram neprimerenim način na koji je ovaj događaj opisan.

Na ovom mestu bi trebalo da se da detaljniji opis samog događaja, posledice istog, kao i neke "pouke" koje bi mogle da pomognu svima koji to pročitaju da izbegnu slične opasnosti. A u ovoj temi od toga nema ništa. Umesto toga kolega se "raspisao" i (verovatno u "afektu) rekao stvari koje o njemu kao čoveku daju vrlo ružnu sliku.

Znam da mi sleduju minusi, ali (nakon jednodnevno kolebanja) ipak nisam mogao a da ne prokomentariem.

Na kraju želim brz oporavak obojici učesnika u nesreći i više sreće ubuduće.

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell
Znam da imas 60 godina, znam da ti je zivot usran, znam da nemas zenu, znam da si uplasen, znam da te nervira ovaj grad, politika, banke, politicari, vlast, znam da te nerviraju klinci koji ne razumeju kako ste vi morali da radite, znam da imas markicu i da zuris na posao i da ti poslednji autobus upravo polazi sa stanice. Znam ja sve to. Da imas volju za zivotom, nemas... Imas li ti baterija u tom slusnom aparatu.

 

Ustabovili smo (iz tvog izveštaja) da je ovaj čiča (pešak), konj, debil, ćorav, gluv, samoubica, ubica, ...., pa me čudi što je "otvorio dušu" pred tobom i sve ti ispričao o sebi? (Predpostavljam dok ste ležali na asfaltu i čekali hitnu pomoć). Ili si do ovih "podataka" o "krvniku" došao kasnijom istragom? Ili se pak ovakve osobine podrazumevaju same po sebi?

 

Ili sam mozda kriv sto sam se rodio, sto imam ono sto ti nikad nisi, sto sam posetio vise zena nego ti kafana, sto sam mlad. Ne znam...

Baš neki zavidan tip. Baš je lepo što si saznao šta on sve nije imao a ti imaš. Svaka ti čast kako si ga "pročitao". nema šta, "ujebo" si ga samo tako.

 

Kriv si majmune coravi samoubilacki, kriv si koliko si tezak. Kriv si i platices mi... . A trebao sam da dam gas, propnem se na zadnji tocak i odsrafim ti tu glavu sa ramena. Trebao sam da instairam topovsku cev na prednji tocak i raznesem te u milion parcica kad sam te video.

Posto ja nisam majmun, posto ja ne pravim istu gresku pet puta zaredom, sledeci put ce drugi bend da svira. Drugi bend a isti muzicari...

Imas pravo da radis sta hoces sebi, ali sta ti je moj nov motor zgresio, dusmanine jedan? I sta ti je trebalo da posle nesupesnog pokusaja ubistva, samoubistva ides po bolnici i govoris doktorima i policiji kako sam ja kriv.

Ma ovakve treba po "kratkom postupku"! Star, ćorav, blesav, gluv, nezadovoljan, zavidan, nema novi motor, (jednom rečju potpuno "frustriran") i još da sebi slobodu da tvrdi kako nije kriv?!

Sreća da je naišao na osobu (vrlo pomirljivu i suzdržanu u izjavama), koja tako nešto nikada ne čini (da nekoga okrivljuje svojim izjavama).

 

A sada malo ozbiljnosti (sa moje strane).

Situacije kakvu je opisao naš kolega kaya događaju se (nažalost) svima i to svakodnevno. I tu nema šta da se komentariše. Naše je da predvidimo unapred takve situacije i pokušamo da izbegnemo nesreću (ili da bar ublažimo posledice).

Međutim zaista smatram neprimerenim način na koji je ovaj događaj opisan.

Na ovom mestu bi trebalo da se da detaljniji opis samog događaja, posledice istog, kao i neke "pouke" koje bi mogle da pomognu svima koji to pročitaju da izbegnu slične opasnosti. A u ovoj temi od toga nema ništa. Umesto toga kolega se "raspisao" i (verovatno u "afektu) rekao stvari koje o njemu kao čoveku daju vrlo ružnu sliku.

Znam da mi sleduju minusi, ali (nakon jednodnevno kolebanja) ipak nisam mogao a da ne prokomentariem.

Na kraju želim brz oporavak obojici učesnika u nesreći i više sreće ubuduće.

 

 

hm,stavi se u njegov polozaj!!!mozda bi dao i neke gore kvalifikacije i komentare!

brat nas je mogao da sada mirise ljubicice odozdo (hvala Bogu nije) zbog nekog kretena matorog,coravog i nenormalnog... :lud::gaa::dexterr:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Umesto toga kolega se "raspisao" i (verovatno u "afektu) rekao stvari koje o njemu kao čoveku daju vrlo ružnu sliku.

 

 

 

Ja bih rekla da si se ti raspisao, a da nisi razmislio shta pishesh....

 

 

Chomsky je vrlo lepo opisao shta se desilo, ako nisi shvatio, prochitaj njegov text josh jednom. Na neke stvari u saobracaju mozemo da utichemo, na neke Ne. Ti Ziko u nekoj temi negde reche kako vozish "100" godina, a ponekad nakon chitanja tvojih postova chovek bi pomislio da si juche seo na motor...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Jedna stvar mi nije jasna u opisu događaja jer se pominju 4 trake i stanica preko puta... Naime, jel' čiča išao preko pešačkog prelaza ili je onako opušteno zapucao preko 4 trake van pešačkog? Ako je išao van pešačkog, onda reči nemam - to je trebalo zatući na licu mesta... S druge strane, ako je krenuo preko pešačkog prelaza, sva vozila su bila dužna da stanu, i nepreglednost zbog kamiona nije opravdanje.

 

U svakom slučaju želim brz oporavak, a na KTM-u ostavi barem neku ogrebotinu zbog uroka :zdravo: ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Javljam se delom jer mislim da cu recima da razbijem maler, delom da upozorim po ko zna koji put kolege koje se muvaju po beogradskoj guzvi svaki dan, delom da se jednostavno istresem.

 

 

Ziko reko bih da si preskocio neke delove texta dok si citao. Sumanutih ljudi ima svuda i apsolutno razumem comskog sto je besan, jer zbog nekog ko nije mogao na vreme da krene na stanicu da saceka autobus, comski nije izgubio samo jedan dan, vec ga ceka mora hebada po sudu domu zdravlja zop-u i kojekakvim ustanovama, plus jurnjave po prodavnicama ne bi li sredio motor. Sve to zahteva jako puno vremena i strpljenja i ja bih garantovano i ja hebo majku majcinu da je se to meni desilo. A verovatno nisi ni procitao da je razlog sto je besan i sto se istresa taj sto je cica pandurima i bolnicarima ispricao kako je kriv motorista! pretrcavati ulicu sa vise traka u jednom smeru i jos ne pogledati posle kamiona dal dolazi bilo koji auto je krajnje suludo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Covek je nonsalantno, tj. u nekom "kvazi trku"(ko muva bez glava bi rekli stari) pretrcavao preko 4 trake. Od svih opcija ovaj covek je izabrao onu koja ga cini majmunom coravim samoubilackim. Presao je preko 2 trake i krenuo da pretrcava trecu traku (jednu od moje dve). E ja sam bio u cetvrtoj traci. Da predjemo preko toga sto je presao van pesackog, to nam se svima dogadja, da predjemo preko toga sto je pretrcao ulicu sa 4 trake, i to nam se svima desava, da predjemo preko pretrcavanja kroz kolonu vozila, i to nam se svima desava, ali ako pretrcimo ispred kamiona i u momentu kad treba da istrcimo na 4 traku ne pogledamo ni levo ni desno, i da pritom ne jurimo ni za autobusom ni tramvajem (kojih nigde nije bilo) to bi pokazalo da smo jedan majmun coravi samoubilacki...

E sad. ja cu pretpostaviti Ziko56 da je ovo "56" godina tvog rodjenja i shodno tvojim godinama i ponecu se prema tebi. Nema potrebe da licno shvatas moje reci jer nisu upucene ni tebi ni tvojim vrsnjacima. upucene su muvama bez glave koje jure kroz Beograd misleci da su gospodari. Te muve bez glave su, i to vrlo cesto, tvoje godiste i stariji od tebe. iako nemam nista protiv tebe, tvojih vrsnjaka mi je pun punoglavac. Znam da vas ima i koncentrisanih i jakih i sposobnih, ali ima vas mnogo vise majmuna coravih samoubilackih. Ako ti to ne vidis, onda ti treba dioptrija, a ako ti ne shvatas da se tvoja koncetracija i fokus svake godina sve vise i vise priblizavaju nuli, onda ces stvarno imati problem kad dodje i tvoje vreme. Sastavni deo starenja je gubitak onoga sto nas je cinilo i muskarcima i dobrim ribama. E sad, ako jedan "matori" ne uzimajuci to u obzir bahato nasrne na moj zivot i MOJ NOVI MOTOR onda je on majmun coravi samoubilacki. Nije imao ama nijedan razlog da trci tuda i ja imam vrlo legitimno pravo da mislim da je to bio podsvesni pokusaj samoubistva. Ako pretpostavim da je to neka vrsta podsvesnog samoubistva, to znaci da ima razloge za isto. Razloga sam naveo. Mozda skrto, mozda nesrecno, mozda nepotpuno, ali ja sam razloge naveo. Ako se ti ne slazes s njima i mislis da postoje drugi, opravdani, razlozi za njegov okusaja ubistva/samoubistva tu sam da cujem.

 

Da sam suzdrzan znaju ljudi koji me poznaju. Da sam pustio coveka da ode u hitnu prvi jesam. Da sam mu pomogao da sedne, jesam. To je bio moj refleks i pokazatelj kako sam ja vaspitan. E sad, kad sam se malo osvestio, i shvatio sta se dofodilo, i video motor u lokvi ulja i benzina, tad sam bio spreman da "ga po kratkom postupku". I iza toga stojim svakom svojom celijom. I stajacu dok umrem, ma sta dusebrzinici kao ti govorili i mislili.

 

Za kraj. Stariji si od mene ali moram da kazem sledece. Sram te bilo! Obraza tebi ne fali cini mi se, ali ti fali postovanja za ljude koje ne poznajes. Lepo je u zivotu, i poucno, ponekad se stvaiti u tudje patike. Da me svojatas prezimenom, i da me neko ubogalji na ovaj nacin, ja sam ubedjen da bi drugu pesmu pevao. Ja znam kako ovakve stvari mogu da se zavrse i siguran sam da ima ovde ljudi koji bi rado svoje oziljke podelili sa tobom, ili zamenili ih za malo "tvoje casti". Sram te bilo! U stvari, ti zasluzujes mnogo gore, ali pretpostavicu da si pisao u afektu. Mada vidim da si na kraju napisao da ocekujes minuse, sto znaci da si s predumisljajem usao u odbranu ubice ili samoubice...hmm....Dobro je sto nisam admin, ja da se pitam ne bi dobio minuse, ja bi te banovao po kratkom postupku...odmah i bez prava na odbranu...

 

PS: bas me zanima sta bi ti rekao Jevrejima u Poljskoj. "mislim da nije u redu da te ljude klasifikujete bez da ih poznajete. U ratu se takve stvari dogadjaju i vi ste trebali bolje da se pripremite i za takvu opciju. Za kraj, nadam se da ce svi ucesnici ovog genocida da ozdrave..."...uzas

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Za "Kayu", dobronamerni savet: sto pre se posavetuj sa nekim pravnikom(advokatom), dok je jos sveze da ne bi prosao kao moj brat koji je platio danak svojoj dobroti i neiskustvu. Pre nekoliko godina istrci mu zena iza autobusa i iako nije jurcao, od skripe kocnica ona padne ispred kola, valjda od straha. Covek izadje iz kola ko veli da vidi sta se desilo, zena kuka i zali se na bolove u peti. Napomonjem da nije bilo fizickog kontakta sa kolima. Covek iz najbolje namere strpa zenu u kola i odveze je u dom zdravlja u Zeleznik (ovo se desilo u Sremcici), ostavi je kod lekara, uzme njenu adresu, ode kod njenih , objasni im gde je zena i ode. Posle par meseci stigne mu tuzba za povredu pesaka, napustanje mesta udesa, i jos ko zna kakvih sve gluposti (neko je veoma dobro poducio), epilog - platio je ogromnu odstetu i jos neke kazne vise se i ne secam detalja. Zato bolje reaguj odmah bez obzira koliko nisi kriv, dok nije kasno. Pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Chomsky, Zika je bio sa nama u Grzi..

 

Smirite strasti.. dobro da nije steta nenadoknadiva..

 

Dupe uza zid, bas te poterao maler..

 

Malopre mi se javlja Lazic i on je imao bliski susret sa meckom.. fala bogu manja steta i poderotine.. a obojica vozite bez pantalona..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja