Jump to content

Moto Zajednica

UKRADENA JOSH JEDNA AFRIKA!!!!!!!!!! NADJENA

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Noccas (utorak na sredu) izmedju 2.00 i 6.00 u Beogradu, ul. Kneginje Zorke 87 (bivsha Ivana Milutinovicca) na Vracharu, ukradena HONDA Africa Twin RD 04 750ccm '90-to godishte, reg. tablica BG 26-776, bele boje, sa crveno-plavim nalepnicama. Prepoznatljiv je po: zatamnjenom visokom viziru, belom crash baru, givi nosachi kofera, givi top case, mivv titanium izduv, od koga je nagoreo zadnji desni migavac. Motor je u (ili je bar bio u stanju kao chasha, presh'o 36000km, uvoz iz CH). Motor je bio zakljuchan, propisno parkiran, nikom smetao. Sluchaj je prijavljen policiji i vecc je raspisana poternica, a sada prijavljujem i vama poshtovane kolege po tochkovima i bio bih vam jako zahvalan ako biste obratili malo pazznje prilikom vozznje i javite mi bilo kakve informacije vezane za mog voljenog konjicca, kako bih i u buduccnosti vozio zajedno sa vama. Nalazachu - razume se NAGRADA :). Unapred zahvalan MIKI 064/147-47-38, ili 011/2453-389, bivshi, a nadam se uskoro i ponovo afrikanac. Pozdrav.

post-11592-0-43989100-1302079433_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Pu, bem ti sve ti bem. Pre neki dan sam joj se divio kada si se spremao još sa jednim drugarom na vožnjicu, čak sam ti i svirnuo sa belim kombijem ako se sećaš. Naćićemo je da je u zemlju propala, a onom ko je pozajmio, zna se već šta. Drži se brate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pre neki dan sam joj se divio ... čak sam ti i svirnuo sa belim kombijem

 

stvar je jasna...

 

 

izvinjavam se za off, ali bilo je jače od mene.

 

Izgleda da neko krade afrike samo da bi se provozao. Tvoja nije jedina ukradena u poslednje vreme. Stavi još neku sliku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ruke im se osušile lopovske, jedino se nadam da je i ova uzeta da "posudbu" kao i matijakova i još jedna... tražićemo gledaćemo javićemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Žao mi je što ovo čujem i nadam se da ćeš brzo pronaći svoj motor.

 

Već dve ukradene afrike, od kojih je jedna moja su pronađene na Miljakovcu. Probaj da "pročešljaš" taj kraj. Moj motor je pronašao kolega Mojsa sa foruma koji tu živi. Motor je bio parkiran na vidnom mestu, ispred zgrade i osim slomljene kontakt brave, nije bilo druge štete.

 

Od policije nemoj očekivati bog zna kakvu pomoć. Stavi obaveštenja, slike... na internet, ,forume, chatove... "pusti buvu" na facebook.

 

SREĆNO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Prilicno prepoznatljiv motor. Ako se pojavi u Obrenovcu javljam..

Gde si kupio Africu, bas mi je poznata :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Budi uporan.

 

Objavi i na drugim moto forumima... Ako ne znaš koji odgovoriču ti na pp pošto su ovde stroga pravila.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW-F650 ST

prijatelju jako mi je zao za tvoj motor, znam kako se osecas, meni se desavalo vise puta, bicikli, kola,... ne ponovilo se

 

sad sam u jos vecoj panaroji za svoj motor a poprilicno sam paranoican.

kako si ga vezao ili nisi? gde si ga drzao u koje vreme je nestao, kakvo je mesto gde si ga pakirao??

pomozi svojim nazalost losim iskustvom nama koji se borimo da sacuvamo nase konje.

 

Ako negde vidim Afriku koju si opisao, javljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala vam ljudi, osećaj je ne poželeti nikom. Lanac nemam, imam sajlu, ali pošto zadnje dve godine nikad nisam imao problema ni sa transalpom ni sa afrikom, retko sam je vezivao, a i sajla je bila tanka sa čeličnim zglobovima pa se lako seče. Tripujem da je nisu odvezli, nego da su je odneli, jer je bila parkirana između stubova zgrade. Hvala vam, još jednom, svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd

Afriku sam kupio juna proshle godine od Sashe sa zvezdare, uvoz CH, bila je na gm table. Mojsa je vecc obaveshten, kao i mnogi dobri ljudi. Obishao sam i kanarevo brdo i miljakovac, ali il sam ccorav, il je nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Pre neki dan sam joj se divio ... čak sam ti i svirnuo sa belim kombijem

 

stvar je jasna...

 

 

izvinjavam se za off, ali bilo je jače od mene.

 

Izgleda da neko krade afrike samo da bi se provozao. Tvoja nije jedina ukradena u poslednje vreme. Stavi još neku sliku.

Mrle, ni u šali nemoj tako. Ako možeš u ovakvim temama pomozi, ako ne, obuzdaj se malo. Pozdrav, odo da se vozikam i ako bog da da je nađemo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Gledaao sam i komentarisao sa drugarom cesto tu africu,stvarno je bila casa...

Nemoj da padas u bedak,mada znam da nije lako ,kazem znam ,jer su mi pre 3 godine isto ispred zgrade ukrali kawasaki er-5,nasao sam ga posle par dana u kraju u nekom prolazu...

 

Tako da zagledaj sve budzake i stekove,a i mi cemo i nadam se da ce se pronaci

 

Srecno i pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Daće bog, naći ćeš je. A kad bi našao i lopova, zamolio bih te da ga dovedeš do nas da mu objasnim šta sve znači reč "bol" >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp 600V 92.

Obishao sam i kanarevo brdo i miljakovac, ali il sam ccorav, il je nema.

 

Nadam se da ces je brzo naci u istom stanju.

Baci pogled na okolna dvorista ako vec nisi. Oko Njegoseve imas gomilu mesta gde se moze prikriti motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Zelim ti da sto pre nadjes svoj motor, a do tada daj nam jos neki info : br.shasije ili br.motora.

Jer ako je neko ne daj boze ukrao, da ga proda, sigurno ce promeniti reg. tablice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, bas mi je zao! Cesto idem na posao tuda, i kad god skrecem iz ulicice preko puta u I. MIlutinovica, bacim pogled na motor, bas je lep i ocuvan. Da pomenem forumasima da je onaj roll-bar bas upadljiv zbog bele boje, kao prvi znak prepoznavanja Afrike.Nadam se komsija da ces ga Ti, ili neko od nas pronaci. Sad cu obratiti paznju, i ako ga vidim, nema sanse da mi pobegne. Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jao kakva mosa! Vracam se sa posla, i pored tramvajskog ulaza u depo ista - istijata Afrika! Beli rol-bar, mala CH nalepnica pozadi... Murje kao po obicaju kad ti treba - nema ni od korova, a kad ne treba - ima ih `ko sase... Ipak, proverio sam preko 92 - po tablici - ta tablica se vodi isto na afriku, ne verujem da je neko se potrudio da stavi bas od Afrike tablicu. Izslikao sam sve za svaki slucaj, zajedno sa tablicom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja