Jump to content

Moto Zajednica

Andrej Pavlović, naš Andrej...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Ovo bre sto je zadesilo Andreja je strasno, ali na nauk svima koji su u zadnje dve godine otkad je motor dostupna stvar ispunili sebi zelju iz mladosti. Taj covek je skoro poceo da vozi motor i vozio uvek pazljivo i smerno i uvek sa opremom i kada je prvi put dosao u tesku situaciju odreagovao je kako ga je instikt poterao, a doticni  nije bio dovoljno doradjen! Velika vecina ima, nevidjenu, srecu da prodje mnogo bolje prvi put i tek tada pocnu, ustvari da voze motor.

 

Time je Andrej, na najstrasniji nacin, poslednji put u zivotu ucinio najbolju stvar za moto zajednicu.

 

I na najgori nacin je stavio tacku na sve sto je ucinio za sve motoriste na ovom svetu.

 

Hvala mu i vecna slava

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

jao kad se samo setim avatara, joj kakav je covek bio, za ovih mojih godinu i jos malo nisam ga upoznao ali sam ga smatrao prijateljem

ne mogu da verujem, laka ti zemlja AndrejP 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Prvi post koji sam procitao je njegov vodic za polaganje "A"... Eddie mi poslao link.

Odmah posle se prikljucio forumu, cutim, pratim, gledam i ucim...

Jebote, pa ne mogu da verujem koliko mi je bilo tesko dok sam citao ove postove i koliko me

je izbacilo iz koloseka, koliko sam se isplakao!

 

Andrej, poznavao sam te po vrednim komentarima i po ludilu, ali mi je zao mi je sto se nismo upoznali.

 

Najiskrenije saucesce tvojoj porodici i bliznjima,ne znam sta da kazem vise...

Pocivaj u miru, dusa ti u spokoju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ovo bre sto je zadesilo Andreja je strasno, ali na nauk svima koji su u zadnje dve godine otkad je motor dostupna stvar ispunili sebi zelju iz mladosti. Taj covek je skoro poceo da vozi motor i vozio uvek pazljivo i smerno i uvek sa opremom i kada je prvi put dosao u tesku situaciju odreagovao je kako ga je instikt poterao, a doticni  nije bio dovoljno doradjen! Velika vecina ima, nevidjenu, srecu da prodje mnogo bolje prvi put i tek tada pocnu, ustvari da voze motor.

 

Time je Andrej, na najstrasniji nacin, poslednji put u zivotu ucinio najbolju stvar za moto zajednicu.

 

I na najgori nacin je stavio tacku na sve sto je ucinio za sve motoriste na ovom svetu.

 

Hvala mu i vecna slava

 

Najbolje receno do sad........

 

Nek mu je slava! Zao mi je sto ne mogu danas doci i biti sa vama..................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Evo procitah svih jedanaset strana i sve vreme mi suze idu a coveka znam jedino ovde sa ovog foruma. Ne smem ni da pomislim koliko boli ljude koji ga poznaju a kamoli njegove najblize. Juce kupih svoj prvi motor i ne vidjeno bih srecan zbog toga, uvece kad sam stigao kuci krenem ovde na forum da se pohvalim kad ono.... Da sam juce ujutro znao za ovo sto se desilo sigurno ga ne bih kupio.

 

Ma jednostavno ne znam sta da kazem... najdublje saucesce svima koji osezaju prazninu u srcu zbog gubitka Andreja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Već par dana sam registrovan i nemam vremena da se predstavim forumu, ali kada sam pročitao za ovu tragediju, sve ostalo je nebitno.Znam kako se osećate svi koji ste ga znali, i ja sam tragično izgubio druga pre par godina, zato njegovoj porodici i svima vama koji ga volite i poštujete želim da izrazim duboko iskreno saučešće i da vam poručim da ne prodajete motore, jer će vašim vožnjama večno živeti sećanje na ovog divnog momka.

Neka mu je večna slava i široki putevi gospodnji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

13:40 u Beogradu (ja sedim u Michigenu) a misli su mi sa vama........gledam vas kako se okupljate i parkirate ispred spomenika oslobodioca beograda.....onako motorom preko sina pa na trotoar.....spusti copavu vezi kacigu ili u kofer pa polako korak po korak pognute glave pored onih budjavih cvecara i bakice sto prodaje svece polako do zardjalih kapija skrenes desno pa levo .....a tamo..........ima sta da se vidi..........gomila mladog sveta, (mnogo lepih devojchica....SVE VAS JE ANDREJ VOLEO :) ).....................

 

KO STO REKOH SA VAMA SAM U MISLIMA ...........      POZDRAV DRUZE

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ovo danas je bilo sacuvaj boze...

 

Prvo ogromna tuga zbog samog dogadjaja a potom i jak pljusak.

Cim smo stigli pocelo je nesto da se oblaci a kad smo stigili ispred kapele pocela je prvo kisica, pa kisa, pa onda pljusak koji se posle nekog vremena malo stisao i 15-20 minuta po zavrsetku svega kisa je prestala.

 

Ne kažu džaba: "Kada dobar čovek umre i nebo plače"!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Serbia

Sinoc prvi put prodjoh kroz tu raskrsnicu na 'velikom' motoru ... i nesto mi tu bese bas onako... NESTO ...

a nisam znao da je vece pre ...  !

 

Kad danas ovo citam ! E, citam ... tesko je i citati .

 

Neka su ti ZLATNI putevi nebeski !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Kod nas vazi pravilo: "Ako kisa pada na samoj sahrani,pokojnik zali(place) sto je otisao sa ovog sveta".

 

Verujem da je tako. Andrej je svima zeleo da pomogne i mnogima je i pomogao kao i meni.Stizao je svima da da pravi savet,bez obzira da li je novi ili stari clan ili vozac.Smatrao je svakog bajkera svojim prijateljem.I dugo bi jos tako bilo da nije otisao...Zeleo je jos puno kilometara,novih prijatelja,novih saveta,upoznavanja...Imao je dovoljno snage i volje za sve to...Zato mu je i zao.

 

U dzepu mu je ostao zeton...Zivotnu igru nije dovrsio do kraja.

 

Andrej,hvala ti za sve savete,za sve pomoci kada sam ja pao,za svu volju koju si imao za sve nas da nam pomognes da se ovakve stvari ne desavaju.Zasto si TI morao da platis toliku cenu,Ti koji si se borio za sigurnost i zivote svih nas.Tvojim odlaskom iz nasih redova i mi placamo veliku cenu time sto cemo biti uskraceni korisnih informacija,poucnih tekstova,prijateljskih saveta,ponekad i uteha.Oni koji su te poznavali mnogo vise od mene,verovatno vise znaju sta su sve jos izgubili...

 

Neka ti je laka zemlja...

Pocivaj u miru...

Andjeli s'tobom...

 

Tvoj "zahvalni" forumski prijatelj

Srle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd, Cherry Spa

Ovo znaci samo jedno, ljudi koliko god da smo iskusni ili neiskusni, jebes zeleni tals, jebes jurcanje, kroz grad 60km/h i zdravo.

 

Zao mi coveka kao da mi je najrodjeniji. Onu sugavu ulicu kod ade nikad nisam voleo a sad je jos vise mrzim.

 

Na svakog clana foruma je imao pozitivan uticaj, ja sam se za moj skuter opredeli citajuci njegov test, neka nam i ovo bude skola.

 

Neka mu je vecna slava i hvala! Pocivaj u miru brate!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

Bio sam na moru desetak dana i juče u Plani od SStruje saznam za ovu tragediju.

Saučešće porodici i prijateljima & neka ti je Andrej večan put nebeski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator

Mnogi su vec ovo pisali pa zbog toga znam kako se osecate-Nisam poznavao Andreja i kada sam otvorio stranu na netu,vidim u donjem desnom uglu sliku i natpis i mislim-zezaju ga jer se znaju.Ali otvorim crnu hroniku i ono.....ma"super" covece.Jebo te,da pisem da pocivas u miru,hoces sigurno!Kako li je onima koji su te licno poznavali kada nama koji nismo uopste nije lako?!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Sinisa-Sabac "...Onu sugavu ulicu kod ade nikad nisam voleo a sad je jos vise mrzim".

 

Moram priznati da je i ja mrzim, losa mi je karma stalno kad na nju pomislim....i pre i sada narocito:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 

Srce mi preskače oće da se raspukne! Ne mogu, dušo ovako. Za ovaj bol što me ostavi nikad neću naći leka. Idem svako jutro kod tebe i molim se. Jedino mi je ostalo da se nadam da ti je tamo bolje i bezbednije. Bio si zivot moj, bio si zenica oka moga i uvek sad bila najsrećnija što imam čoveka kao što si ti pored sebe.  to su bile moje poslednje reči koje sam ti uputila a govorila bi ti ceo život koji smo hteli da provedemo zajedno! Sad je kasno za sve, hišta mi te neće vratiti i ja ne mogu da se pomirim sa tim. Neka te anđeli čuvaju a tvoje pile će te uvek voleti...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja