Jump to content

Moto Zajednica

Nov "konj" u mojoj stali!

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ode Aprilia! :( Ali dobro, u zameni sam dobio (pare+) skoro nov (380km na satu) Keeway Exceed 125. 4T masina, 12ks, hm? Kako ide-ne znam ali sa obzirom na malu tezinu i veliku pokretljivost trebalo bi da bude zanimljiva igracka za po gradu... Vec slutim da ce se na leto voditi ostre borbe izmedju mene i caleta o tome ko ima prioritet nad njim, :lol: naravno ako ga ne prodam pre toga...

 

404.jpg

404.jpg

TXoBG_slika0105fe.th.jpg

P.S. Izvinjavam se na slikama loseg kvaliteta, uskoro cu slikati digitalnim pa ce biti bolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Super za bajk, cestitam! Jedino steta sto se nisi dogovorio sa Stefanom, da on pazari masinu, al nije strasno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hvala, inace motor moze da ide onom ko mi izbroji 1500 evropskih, mislim da je ok cena...

Jedino steta sto se nisi dogovorio sa Stefanom, da on pazari masinu, al nije strasno

Pa kad me nije zvao... :(

 

Inace mozda je malo off, ali danas dobijem strasne vesti! Pijani vozac je naleteo na sretnog vlasnika mog bivseg motora i razlupao mu zadnji kraj (srecom sa vozacem nista ozbiljno), decko prvi put seo da je provoza i eto... :cry: Potrebni su mu delovi oklopa i zadnji tocak, ako ima ili zna nek mi javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
A jel može na rate

Moze, ali je cena onda 1700 tj. 1500 das odmah a ostatak moze u 4 rate... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd-Blok 45

Maki, stvarno izvini sto te nisam zvao...

Problem je bio sto nisam uopste prodao moj skuter, pa da ne bi bezveze odugovlacio sa prodajom i cekao mene, pa sam resio da sacekam da prodam ja moj skuter, i onda bi uzeo od tebe (ako ga do tada ne bi prodao)

 

Inace taj keeway nije bas nesto, moram da te rastuzim...

Znam 3 lika koji ga imaju (dvojica su mi dobri ortaci) , ali verziju od 200ccm...

Taj mashina je dobra...ali posle 20k km pocne da se kvari, ima problema sa paljenjem, plastike znaju pucaju od vibracija i ne ide bas nesto za 200ccm

Inace motor je ko motor OK, zavisi samo koliko ti je covek doplatio

Ako je bila neka pristojna suma, dobro je, ali ako je nesto malo.....ipak si se zeznuo

 

I opet izvini sto te nisam zvao, iako sam ti rekao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Ako je bila neka pristojna suma, dobro je, ali ako je nesto malo.....ipak si se zeznuo

Dobio sam njega + 1050e, mislim da sam ok prosao, a opet za 1500e kakav-takav ali ipak nov motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Cestitam na motorchetu!

 

Evo kako sam ja moj bivshi exc200 sredio:

 

Picture33.jpg

 

Muchio sam ga off road i bio je dobar.

 

Inache, tachno je da se raspada... plastike stvarno pucaju od vibracija,

treba mu vechnost da se zagreje i uvek morash da ga palish na pola sauha, bez obzira koliko je ugrejan.

Dodushe, malo troshi, super se snalazi po gradu, nemash mnogo cimanja oko odrzavanja, servisi su jeftini.

 

Sve u svemu, super mashina za pochetak.

 

PoZz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja