Jump to content

Moto Zajednica

Honda Gold Wing 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

  • Velimlje2, da li treba da pišem(o) samo o BMW-u? Stvarno mi nije jasno da si toliko napaljen na jednu marku.

 

Potpuno si me pogresno shvatio , i ja ti se zbog toga izvinjavam .

 

Da mogu , skinuo bi taj moj prvi post , ali je kasno

 

Sve sto sam hteo da kazem je da , ako otvaras temu trebalo bi vise da napises , mozda neki svoj komentar ili slicno

 

Ali nema veze . Postujem , otvorio si temu o novom motoru , ja bi to mozda malo drugcije , izvini na smetnji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

OK, sada si razjasnio, ali zar ne misliš da bi me neko drugi napao zbog eventualnih komentara, da sam ih pisao? Zato i izbegavam komentare, već samo sažeto prenesem vest i to je to.

 

Sve što bih se više raspisao, povećao bi šansu da se nekome nešto ne svidi, pa da me zbog toga lepo izblati tipa "šta ti znaš kada nisi to vozio". Naučio sam u životu da držim d.pe uza zid :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

OK, sada si razjasnio, ali zar ne misliš da bi me neko drugi napao zbog eventualnih komentara, da sam ih pisao? Zato i izbegavam komentare, već samo sažeto prenesem vest i to je to.

 

Sve što bih se više raspisao, povećao bi šansu da se nekome nešto ne svidi, pa da me zbog toga lepo izblati tipa "šta ti znaš kada nisi to vozio". Naučio sam u životu da držim d.pe uza zid :lol:

 

.... dok ne izadje neka nova Yamaha. Onda se zaneses, pa se napravi red iza tebe. :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Sarajevo,BiH
  • Motocikl: VFR 750 RC36

Na jednom drugom forumu sam citao iskustva vlasnika Goldwinga i svi su jednoglasni da je vrlo lagan za voznju u sta ja i vjerujem jer ima jako nisko teziste. Nisam ga vozio ali bih volio probati. Pisu jos da bi se svi mi koji ga nismo probali iznenadili voznim karakteristikama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Mnogo jaka recenica - samo Honda to naziva novim modelom, svi drugi kazu da nije... hahahahahahaaaa.... čit'o čovek, jebote...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

OK, sada si razjasnio, ali zar ne misliš da bi me neko drugi napao zbog eventualnih komentara, da sam ih pisao? Zato i izbegavam komentare, već samo sažeto prenesem vest i to je to.

 

Sve što bih se više raspisao, povećao bi šansu da se nekome nešto ne svidi, pa da me zbog toga lepo izblati tipa "šta ti znaš kada nisi to vozio". Naučio sam u životu da držim d.pe uza zid :lol:

 

Odgovoran covek, moze sebi da da za pravo da pise/komentarise nesto sto dobro upoznao ili bar probao.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: V-STROM 650 2006 , YAMAHA SUPER TENERE xtz1200 , XZT 750 SUPERTENERE

nema bre zezanja ovo je institucija od motora , a i HONDA se ne dira kad je kvalitet u pitanju !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja