Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju Princ 250ccm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Motor 2009 godiste,na mom imenu u ekstra stanju.

registrovan do polovine maja, ima zeleni karton. Presao blizu 10000 km, redovno servisiran, svi servisi radjeni u ovlascenom servisu u Cacku."decje bolesti" kineza uspesno otklonjene. Na motoru sam dodao obrtomer, automatski podmazivac lanca i Joskin motogadget da ga kontrolise. Kompletna rasveta na motoru je prebacena na led rasvetu(osim migavaca), trenutno su u toku radovi na postavljanju ksenona u far i postavljanje dodatnog fara, trebalo bi da uradim i gabaritna svetla... Da, zaboravih da pomenem da orginalna instalacija motora nije nigde secena niti ostecena radi ugradnje svega ovoga, radio sam tako da u svakom trenutku sve moze da se vrati na fabricko bez koriscenja lemilice,secica i izolir trake...

Akumulator bih trebao zameniti ovih dana jer je los!

Prodajem ga zbog prelaska na drugi motor koji sam odmerio. Princ je na prodaju dok se ne proda motor koji sam resio da kupim.

U obzir dolazi zamena za enduro motor vrednosti do 1700-1800 e (prednost Transalp 91'i mladji) koji je takodje u besprekornom stanju uz moju doplatu...

Nove slike sa ksenonima stavljam cim zavrsim projekat, za sad stavljam slike pre montaze ksenona i led-izacije...

Cena: 1100 e

Broj telefona: 0642100854

Zoran Cacak

post-3601-0-27188100-1298044247_thumb.jpg

post-3601-0-97730000-1298044270_thumb.jpg

post-3601-0-12881600-1298044304_thumb.jpg

post-3601-0-53075400-1298044338_thumb.jpg

post-3601-0-20545500-1298044369_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Oglas je opet aktuelan!

Motor je registrovan do polovine maja sledece godine, ima i zeleni karton, presao je oko 11500km, nov akumulator, bi-ksenon sijalicu u fabrickom faru i ksenon H1 sijalicu u dodatnom faru, gabaritna svetla u migavcima i sve ovo sto je i pre imao (mazalica + gadget), obrtomer, promenjena rasveta instrument table... U obzir vise ne dolaze zamene jer sam vec uzeo drugi motor i potreban mi je novac da bih ga isplatio do kraja... Oko motora nema ama bas nikakvih ulaganja... Cena je sa svim ovim fiksna i iznosi 1000e, ako neko hoce jeftinije, moze i to ali u tom slucaju skidam ksenone, dodatni far, mazalicu i gadget!

Vise slika ovih dana...

post-3601-0-19188500-1309448005_thumb.jpg

post-3601-0-55702100-1309448034_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Zar niko nema bas nikakav komentar? NIje valjda da je toliko ruzan da se nikom ne svidja? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Pa što bi bio ružan? Lepo motorče i barem po fotkama lepo održavano... Možda je cena malo jača bez obzira na dodatnu opremu (ksenon i ostalo)... Suština je da se ti dodatni radovi i oprema teško isplate i sa tim se po meni treba pomiriti... Ionako mislim da svako od nas razne dodatke stavlja radi ličnog zadovoljstva. Na tvom mestu, ja bih sklonio taj ksenon, mazalicu i motogadget i ponudio motor u fabričkom stanju za neke manje pare - mislim da će se tako lakše prodati... :zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Suzuki LS650

Lep motor.

Sto se tice cene, meni je nekako za polovne kineze logicnije dati npr, ovu cenu kao za ovaj motor, jer valjda je vlasnik do sada otklonio sve bolesti koje je motor mogao imati,za razliku od novih motora, pogotovo posto sam video u kakvom su stanju novi motori ovde kod distributera u Subotici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Napisao sam vec da cena nije fiksna i da moze dogovor. u sustini ja sam taj motor pre dve godine platio 1600e nov (koliko sam cuo i sad je toliko), smatram da je realna cena za njega 1000e. Ja ga dajem za 1000 sa svim sto sam naknadno ugradio na njega, napisao sam da cu ga dati i jeftinije bez ksenona i kontrole podmazivaca sto smatram opet da je korektno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Cena korektna, motor ok, inače da nije, vlasnik se ne bi usudio da putuje u Trebinje, Dubrovnik, Hilandar... i to sve drugu godinu za redom. Strpljenja brate, javiće se već neko ko će uživati u tvojim pedantnim majstorijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Hvala na lepim recima... :)

Motor je i dalje aktuelan...

Evo opet mali update slicica (doduse slikanih telefonom pa je malo losiji kvalitet slike), na slikama je samo pozicija upaljena da bi se video efekat gabaritnih svetala, zuta sijalica se u gornjem faru ne primecuje kad je upaljen ksenon...

post-3601-0-80567400-1310774193_thumb.jpg

post-3601-0-98689800-1310774194_thumb.jpg

post-3601-0-11376700-1310774196_thumb.jpg

post-3601-0-17282400-1310774199_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Aktuelno i dalje, moguca i zamena za neki enduro motorcic do 250ccm prednost Sprint Apolo ili tako nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Da li te mozda interesuje zamena za Princa 125 2008 presao 3200 km uz doplatu <>200 EU?

 

druze, pre bih menjao za nekog SM ili enduro kineza, princ mi ne igra nikakvu ulogu, mada mi najvise odgovara zamena za novce jer sta ce mi dva motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Hvala na lepim recima, nadam se da cemo se i sledece godine videti i druziti u Dubrovniku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Pogledaj ovo ako si zainteresovan kad prodaš princa. Sretna prodaja.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/70347-apollo-rx-250/

 

Bicu slobodan da odgovorim umesto Zorana :) Vec ima drugi motor, tako da to nije u opticaju. U opticaju je samo kes!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Bas tako, kupio sam vec drugi motor, i princ mi je visak , na zamenu bih pristao ali samo na neksto povoljnije od princa i u enduro ili sm fazonu uz adekvatnu doplatu ili bez nje... :moto3:

 

oglas je i dalje aktuelan cena je i dalje 950e i naravno ima prostora za dogovor... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

i dalje aktuelno... a dok ceka novog vlasnika i i dalje se vozamo... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

i dalje aktuelno, samo vise i nije toliko hitno... :) al ne prekida se sa voznjom :moto3:

na motoru je u glavnom faru pregorela bi-ksenon sijalica pa sam je izvadio i vratio fabricku a u dodatnom faru je ostao ksenon za svaki slucaj da se nadje kad se buduci vlasnik bude vozao po veeeeelikom mraku! :)

zamene me ne interesuju vise, drugi motor se naveliko priprema za sledecu sezonu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

jos uvek nije prodat, cena i dalje 900 e, da, nisam napomenuo da uz motor dajem jos jednu rezervnu ksenon sijalicu da se nadje za zlu ne trebalo... ;)

0642100854 Cacak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja