Jump to content

Moto Zajednica

Imena, telefoni, adrese....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Nikola Stamenkovic

 

Beograd / Banjica

 

064 54 56 380

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: sarajevo
  • Motocikl: Honda VTR 1000

JASMIN

 

+387 61 813 071

 

SARAJEVO

 

ako kome sta zatreba il zapne nek slobodno zove tu sam da pomognem..a i usput malo druzenja nikome nije skodilo..

 

tako da tu sam..pozz svima

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Bem vas, pa zar sve moram ja ! :) Toliko dugo niko nece da posle sebe obnovi excel fajl. Ko ne zna neka se snadje, pita, itd. Evo ovo je uradio deda od 39. do ove 49. stranice. Tamo gde nema telefona nije ga postavljac ni ostavio. Tamo gde je pogreseno ili sam ja u brzini , ili je pogresio postavljac. Sve je radjeno po sistemu copy - paste zbog brzine. Ajd i azurirajte redovno ovaj spisak u Excelu. Nisam ni je na platnom spisku pa ipak nesto i radim za sve nas. Ajd :lol:

 

Znači. EXCEL FILE - BJB ADRESAR

 

PS Dodato 186 nikova !

bjb adresar 06 nov 2011,49.str - nntom.zip

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Ažurirao sebe ali nikao mi ne ide kacenje fajla, moracu ovako a ko ume nek azurira!! Soryy

Čuperkić Saša

062/80-54-600

Kladovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ažurirao sebe ali nikao mi ne ide kacenje fajla, moracu ovako a ko ume nek azurira!! Soryy

Čuperkić Saša

062/80-54-600

Kladovo

 

Odradjeno 0takoje.gif. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ažurirao sebe ali nikao mi ne ide kacenje fajla, moracu ovako a ko ume nek azurira!! Soryy

Čuperkić Saša

062/80-54-600

Kladovo

 

Odradjeno 0takoje.gif. Pozzz

 

Evo ga uradjen! EXCEL FILE ADRESAR 20.NOVEMBAR 2011.

bjb adresar 20. nov 2011,49.str do #968.zip

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

Ja zivim u Kanadi i ovde nikom ne bi palo na pamet da na ovakav nacin objavi svoje licne podatke. Ne znam ko bi me pre zavio u crno - spameri, lopovi, telemarketeri, prodavci mostova, Nigerijci...

 

Moram da pitam: Da li vi ljudi shvatate koliko nevolja prizivate?

 

Molim da ovo shvatite krajnje dobronamerno. Da vam zelim zlo drzao bih jezik za zubima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Mi ne živimo u Kanadi. Živimo i ponašamo se manje- više u skladu sa sopstvenim okruženjem. Lepo je što si nam skrenuo pažnju na moguće opasnosti. Ali, da se upravljamo prevashodno prema mogućim opasnostima verovatno ne bi ni bili na moto forumu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

Ookruzenje u kome ovaj forum funkscionise nije ni Srbija ni Kanada nego Internet - globalni sistem za komunikacije.

 

Kao sto ja da pisem iz Kanade i citam sve vase adrese i telefone, tako moze i spamer, prevarant, lopov i ubica. Iz Kanade, iz Srbije ili iz Timbuktu-a. Ako mislite da neko iz Kine ili Nigerije ne moze fizicki da vam naskodi sacekajte dok vam ne ukrade identitet, ne ojadi bankovni racun, ne prepise imanje na drugog, ne pocini zlocin pod vasim imenom, ne... Svet je globalno selo, a Srbija samo selo :(.

 

Kad smo kod Srbije, koliko u njoj ima onih koji bi platili za informaciju o tome na kojim adresama ima motorcikala primamljivih za kradju? Zahvaljujuci ovom forumu, detaljne informacije moze za dva minuta da im prikupi i dostavi i mali Ubehebe iz Lagos-a.

 

Kalkulisani rizik voznje motorcikla i totalna neodgovornost prema svojoj privatnosti su babe i zabe. Motorcikl je potencijalno opasan samo za tebe i samo dok ga vozis - tvoja adresa na javnom forumu je opasna dok god je ne promenis (cak ni brisanje sa foruma ne pomaze - kes na guglu i drugim mestima to cuva godinama, ako ne doveka) i za sve koji zive na njoj. No, dok ima dovoljno lakih meta lopovi i prevaranti nikada nece stici do nas bolje zasticenih (ne gajim iluziju da sam potpuno bezbedan, ali bar ne delim svoje podatke sakom i kapom).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

A kako ću ja kad budem prolazio motorom kroz Toronto da pronađem mog druga sa foruma VladCan-a da popijemo kafu???

:neznam::zbunjen::neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

A kako ću ja kad budem prolazio motorom kroz Toronto da pronađem mog druga sa foruma VladCan-a da popijemo kafu???

:neznam::zbunjen::neznam:

 

Kao i svako drugi. Posaljes e-mail na BJBIKERS at ACA dot CC (moja e-mail adresa na ovom forumu), a ja ti odgovorim linkom na kome je moja fizicka adresa, broj telefona, mapa sa "street view", koordinate i uputstvo kako da dodjes do mene podzemnom zeleznicom, autom ili tramvajem, gde da parkiras i na koje zvono da zvonis nosem (kucanje ne radi, a sigurno neces doci praznih ruku) :D .

 

Oni koji me znaju (ili hoce da me nadju iz legitimnih razloga) ili vec imaju neophodne informacije ili ih lako dobijaju. Zadrzavam pravo da biram sa kim i kako cu da komuniciram. Zivot je kratak za zamajavanje sa Jehovinim Svedocima i nigerijskim astronautima.

 

Pre nego sto se neko pametan seti da je link sa mojim podacima takodje na Internetu moram da vam kazem da su moji podaci tamo sigurniji nego u telefonskom imeniku. Mnogo sigurniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prošao, 184 postova
  • Lokacija: Kotor Varoš (Republika Srpska)
  • Motocikl: Kawasaki Ninja 250R

Marko Spasojevic

 

Mob: +38765042954

 

V.R.Putnika br.6

 

Kotor Varos (blizu Banja Luke)

 

Postanski kod: 78220

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ookruzenje u kome ovaj forum funkscionise nije ni Srbija ni Kanada nego Internet - globalni sistem za komunikacije.

 

Kao sto ja da pisem iz Kanade i citam sve vase adrese i telefone, tako moze i spamer, prevarant, lopov i ubica. Iz Kanade, iz Srbije ili iz Timbuktu-a. Ako mislite da neko iz Kine ili Nigerije ne moze fizicki da vam naskodi sacekajte dok vam ne ukrade identitet, ne ojadi bankovni racun, ne prepise imanje na drugog, ne pocini zlocin pod vasim imenom, ne... Svet je globalno selo, a Srbija samo selo :(.

 

Kad smo kod Srbije, koliko u njoj ima onih koji bi platili za informaciju o tome na kojim adresama ima motorcikala primamljivih za kradju? Zahvaljujuci ovom forumu, detaljne informacije moze za dva minuta da im prikupi i dostavi i mali Ubehebe iz Lagos-a.

 

Kalkulisani rizik voznje motorcikla i totalna neodgovornost prema svojoj privatnosti su babe i zabe. Motorcikl je potencijalno opasan samo za tebe i samo dok ga vozis - tvoja adresa na javnom forumu je opasna dok god je ne promenis (cak ni brisanje sa foruma ne pomaze - kes na guglu i drugim mestima to cuva godinama, ako ne doveka) i za sve koji zive na njoj. No, dok ima dovoljno lakih meta lopovi i prevaranti nikada nece stici do nas bolje zasticenih (ne gajim iluziju da sam potpuno bezbedan, ali bar ne delim svoje podatke sakom i kapom).

Dodji druze mi cemo te cuvati dzabe , ovo je prelepa Srbija i boljih od nas nema.:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja