Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Sta me sve ceka u toku zime:

 

- demontaza svih plastika od srednjeg tunela do tablice

- akumulator na punjenje

- stel. ventila

- ciscenje usisa/klapne i dizne

- zam. ulja u motoru i reduktoru

- zam. f. ulja i f. vazduha

- zam. svecice ( platina je odradila svoje, stavlja se iridijumska )

- kontrola/ciscenje CVT-a

- zam. amortizera sedista

- auspuh kod Race na pregled/sredjivanje

- kontrola anttifriza

- zam. xenon sijalica i balasta

- gume na 3 bara

 

i msm da je to to, cirada preko pa mo'z u zimski san 1zzz.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Вечерас у Џиџију брат Румба,брат Лаки и ја око21ч. ... па ко жели да се дружи нека наврати...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Све брат до брата 1nanana.gif,да не радим радо би вам се придружио 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ово је снага ума ... она иде даље у животу и спремна је јер се суочила са својом муком,пребродила и прилагодила!!! 1care.gif1care.gif1care.gif1452044_415781418551913_240878042_n.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Daklem ovako....pre nekih 5-6 dana preseilo sam se u Bg-u tacnije Kumodrazu.....nisam se javio pre jer imam dosta obaveza.....prioritet mi je posao....saljem cv na gde god vidim da traze radnika....ali slaba vajda....ali jbg sta je tu je....trazimo dalje....jedan lik me je zvao na probni rad koji se naravno ne placa umesto da radim zasta sam se kandidovao radio sam kao fizikalac ceo dan i na kraju dana mi lik kaze da nemam dovoljno iskustva a nisam ni radio to zasta sam dosao....jbg jebi dok mozes....itd da ne smaram vise...samo da se javim1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Поздрав Буги ... која радна места су у оптицају ,да знамо ако неко понуди или ако знамо већ да неко тражи??? Ајмо другари да запослимо нашег Бугија крушевачког београђанина!!! 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1386572870[/url]' post='1576424']

Поздрав Буги ... која радна места су у оптицају ,да знамо ако неко понуди или ако знамо већ да неко тражи??? Ајмо другари да запослимо нашег Бугија крушевачког београђанина!!! 1oda.gif

 

Poz Bigi....evo link ne znam da li si video....http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/96263-posao/page__pid__1576443#entry1576443

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drz se bugi, nije lako naci posao, pogotovo u struci, sve sami prevaranti... dodji na probni rad....pa znas nisi ti bas za ovaj posao, jbg iscedi te tih mesec dana ko krpu i baci na stranu pa uzme opet novu krpu na cedjenje i tako u krug...moze mu se 1hmm.gif

I ako nadjes posao, opet je tu mnogo budala koje moras da trpis, pocevsi od kolega, sefova pa cak i tetkica " sto gazis tu, zar ne viidis da sam brisala...idi okolo "

 

Mani se struke i onoga sto volis, sve dzaba ako ne mozes prehraniti porodicu sutra, radi ono sto donosi para ( bem ti te proklete novce )

 

 

Gledam i pitam danasnje klince sa prakse, sta planiraju dalje i niko nista ne zna " svuda je j***na situacija " kaze on meni

eeejjjj omladina, iz aviona vidis kako nema zelju ni za cim, nit neke mogucnosti 1neznam.gif

.... svuda posao opada, pljuste otkazi, narod nema para... sve se gasi, sve se raspada...

 

Aaaauuuu IZVINTE ljudi sto mracim, opet sam se do daske iznervirao 0ljut2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

evo da se i ja upisem ....dare sve objasnio evo i ja sam ostao bez posla posle 20 god rada na jednom poslu ... pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Znam Dare da je tesko....nisam vezan za struku.....mogu da radim dosta poslova....trazim dalje pa cemo videti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ako ti nesto znaci i ja sam u istim sranjima, radim sve sto dohvatim, ako ti kazem da sam radio na stovaristu, pa sam zidao pregradne zidove u kuci i sada ne znam sta je sledece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1386608944[/url]' post='1576565']

Ako ti nesto znaci i ja sam u istim sranjima, radim sve sto dohvatim, ako ti kazem da sam radio na stovaristu, pa sam zidao pregradne zidove u kuci i sada ne znam sta je sledece.

 

Znaci moj covek.....radio sam kovane ograde, sklapao bicikle itd :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ako hoces da soferiras, napisi u cv da si radio dostavu po nekim prodavnicama ali nemoj da stavljas da si radio manje od godinu dana.

Na luci dunav uvek treba i magacionera, ja sam malo vozio u delti i znam da su stalno trazili magacionere. Obidjes par studenskih i tu nekad bude nesto interesantno. Bitno je samo da sto bolje napises CV jer to im je najvaznije, i ne pisi nikakve kovane ograde i varenje ako konkurises na neki posao koji nema veze sa tim. Znaci ako nadjes nekakav konkurs onda napises nesto slicno da si radio, nece oni proveravati da li si stvarno radio, naravno bitno je da to sto napises bar malo se razumes u to. Danas svi traze "iskusne", a ne razumem kako ces steci to iskustvo ako ti niko ne dozvoli da radis.

Zato treba malo i lagati , i srecno na konkursu 1zdravo.gif

 

Ps: dooobar spot Aleksa0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1386968385[/url]' post='1577812']

Ako hoces da soferiras, napisi u cv da si radio dostavu po nekim prodavnicama ali nemoj da stavljas da si radio manje od godinu dana.

Na luci dunav uvek treba i magacionera, ja sam malo vozio u delti i znam da su stalno trazili magacionere. Obidjes par studenskih i tu nekad bude nesto interesantno. Bitno je samo da sto bolje napises CV jer to im je najvaznije, i ne pisi nikakve kovane ograde i varenje ako konkurises na neki posao koji nema veze sa tim. Znaci ako nadjes nekakav konkurs onda napises nesto slicno da si radio, nece oni proveravati da li si stvarno radio, naravno bitno je da to sto napises bar malo se razumes u to. Danas svi traze "iskusne", a ne razumem kako ces steci to iskustvo ako ti niko ne dozvoli da radis.

Zato treba malo i lagati , i srecno na konkursu 1zdravo.gif

 

Ps: dooobar spot Aleksa0takoje.gif

 

Hvala na savetu.....sto se tice ograda itd vec sam ispravio.....pokusavam sve opcije za sad.....pa cemo videti da li ce mi se posreciti nesto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

ne nasedajte...svaki rad( pa i probni) mora biti placen....ako nisi placen, a radio si, odma u inspekciju rada pa prijavis....prvo naravno kazes gazdi za to....i on naravno bolje da da koji dinar nego da mu inspekcija vrslja nekoliko dana.....a inspekcija je uvek gladna..pa kafane....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ne treba nam jos vacap ionako na Viberu komuniciramo a sto kaze Arsenije isti nam ubi komunikaciju na forumu :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja