Jump to content

Moto Zajednica

GoPRO HD Hero kamera

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

ima providno kuciste kao i go pro... evo snimka od danas ali ga je youtube skroz razjebao i prebacio u 480p i ako sam snimao u 720p. Glupavi yt. Ovo krckanje i drmanje je vec do mojih ruku :)

 

Oce YT da zeza ako nisi verifikovan korisnik (broj telefona ili neki licni info da ti uzmu)

Proveri u opcijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

zavisi kako si obradio snimak............ovaj aparat snima u .mov formatu...........a yt podržava samo .avi i .wmv (koliko ja znam)..........

 

ja obrađujem svoje snimke u sony vegas, podesim na HD720PAL i rešen problem kvaliteta :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

YT podržava skoro sve poznate video formate i ne zavisi od toga kako će tuba da primi video. Svaki video koji okačite tuba prerađuje u H264 i pakuje u .flv ili html5 container. To kako će video da bude strimovan zavisi od više faktora, kvaliteta vaše internet veze, doba dana kada pregledate video, stanja servera i od same lokacije videa na serverima (nisu svi video materijali skladišteni na istom serveru).

 

ADD. Preporuka za format ako radite u Vegasu je "main concept AVC/AAC (.mp4)"" šablon koji ima podšablone baš za YouTube u 720p, rezolucija i bitrejt mogu lako da se koriguju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

da li je neko od ukucana imao iskustva sa sonijevom AS-15?

sada je gomila prodavnica ima po Beogradu

Боља је од Hero 3 Black, поготово по мраку, а јефтинија је.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

По овоме што сам видео у ХД резолуцији, боља је од Сонијеве камере убедљиво. Сони је туче под водом (за бајкере неважно) и у тесту шума од ветра.

 

Какве су могућности причвршћивања за мотор - кацигу? Шта се добија у паковању а шта мора - може да се купи?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ja sam vec pisao o tome. Drugar je isao ne neke voznje quad- om i jedom prilikom su imali GoPro sledeci put Sony.

Sony im se pokazao dosta bolje. Manje im je tresla slika itd.. Generalno je bolji snimak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

to se i meni cini po snimcima sa YT da je kvalitet slike na soniju primetno bolji (mnogo mirnija slika sa ukljucenom stabilizacijom i neuporedivo bolji snimak pri slabom svetlu).

 

medjutim opcije za kacenje na kacigu su ... pa nikakve iskreno. s obzirom na oblik kamerice, jedino kako ja zelim da je koristim je bocno sa strane kacige, a to je moguce samo sa dodatnim budzenjem, jebbavanjem, grunfovanjem :(

 

sa druge strane, za go pro mi je jedina opcija tzv. chin mount tj da stoji u predelu brade, sto je skroz izvodljivo koriscenjem J mounta. jedino sto sam se takvih horor prica nacitao sto se tice pouzdanosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

У ком формату треба да буде форматирана картица? Ја сам ставио FAT32 и сече ми фајлове, тј. за једно континуално снимање направи по 2 или 3 фајла.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

Jel ima neko GoPro na prodaju? Ili Sony? :)

na kupujem prodajem uvek ima kamerica, mislim da ima jedna hero2 za 200E

 

У ком формату треба да буде форматирана картица? Ја сам ставио FAT32 и сече ми фајлове, тј. за једно континуално снимање направи по 2 или 3 фајла.

i ja sam formatirao FAT32, hero2 seche na 1.85gb a hero1 na 3,25gb mislim. to tako treba, bar tako kazhu ljudi po netu.

Ne gubish ni sekundu snimka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Drustvo imam ponudu za hero3 white 200 eura. Vredi li tu lovu i kako se pokazala. Mozda je bilo u prethodnim postovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Ако је нова то је ок цена, разлика између white-silver је у томе што silver прави фотографије боље резолуције остало би требало да буде исто (мада кажу да је у white чип од HERO1 а у silver од HERO2). Када погледаш упоредне тестове на нету види се да silver има мало лепшу слику али ако немаш више пара за бацање онда је и white одлична.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

danas sam prvi put probao ego na kacigi....odusevljen sam, na 720p kida kako je dobar snimak, za 384min ce biti na yt, pa cemo videti kako tamo izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ja nisam pametan , da li ja nesto sjebem ili je YT toliko sranje ali razlika izmedju videa kad ga gledam direktno sa harda i na YT je nenormalna. Na YT izgleda lose dok je na kompu perverzija. MOzda ga malo sjebe i program za montazu. Sta da koristim za secenje i montiranje snimaka a da je pesplatno i jednostavno a opet da ne oskrnavi kvalitet?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

@ gavrolini

Koristim program power director i kad odradim video i odes na produce ides na mp4 da ti bude .Jednom sam otisao na drugi format i video ispadne jako los ...U ovoj temi sam stavljao vec neke sto sam radio a evo kako izgleda kad ispadne los

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ne znam, ja probao vegas, ima dosta dobrih fora al stavim da sachuva video u 720p 30/60fps i on sachuva u 360p? :zbunjen:

par puta je chak i prso tokom rendera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

gde trenutno ima da se uzme gopro 2 motosport po najnižoj ceni?

 

beosport, maxmoment i motomania drže, po mom mišljenju, malo bezobraznu cenu od 35000 rsd.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja