Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 125R vs Yamaha YZF R125

Recommended Posts

Guest Stevan Husqvarna

imas 13 godina, bilo koji od ovih ce da te odusevi. :D Meni je prva 125-ica isla, kidala ruke iz ramena. :D a sto se tice udobnosti, nemas ti problem sa ledjima i to :D Ja sam sa 125ccm, krosericom isao i po 15okm u jednom pravcu, nista ti ne fali. Malo dupe vibrira i to je to. I ovaj motor je neudoban pa idem svuda. Malo ustanes, 2 minuta vozis stojeci i kao nov, cepaj dalje. :D Gledaj da uzmes ono sto ces lakse prodati za neke 2 godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Cbr je mnogo mali motor, znaci prava igracka, cak mi i Keeway Speed bolje izgleda. Yamaha je stvarno dobra masina ali preskupa. Honda ja za nijansu startnija ali sporija. Yamahu sam probao, lepo ide, trosi ispod 2.5L odlicno izgleda za 125 kubika ali preskup, pre bih gledao Ninju 250 koja je dosta bolja od Yamahe. Mada po tvojim godinama vidim da ces jos ganjati 50-icu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Vozio i sportske 50-ice i 125-ice cvaje i u opste mi se ne svidjaju. Na budzena 50-ica samo za nalozene klince. Aprilia rs125 dobar, brz stabilan ali mnogo neudoban, pravljen samo za pistu. U odnosu na Ninju 250 u svakom pogledu je gori. Mislim, jeste da su bolji amortizeri, kocnice, ram, vise proradi adrenalin kad se obrtaji priblize crvenog polja ali za svakodnevnu voznju i povremeno gazenje mala Ninja mnogo bolja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Lepo si rekao, Ninja 250 ima losiji ram oslanjanje, kocnice ubrzanje, upravljanje ali je generalno bolji motor  ;D

 

Pustite coveka da kupi tu biciklicu i nek se pati neko vreme pa nek kupi pravi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Au, borec. Ti svasta planiras a izgleda da slabo vozis i to sokocalo. Svaki drugi dan planiras nesto drugo, pre neki dan si planirao neku trkalicu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha DT 125 X

Po meni je Honda smesan motor. Gume su tanke, mislim da je napred 80 a nazad 110 ili tako nesto, u svakom slucaju deluje jako neozbiljno. Ne moze da se meri sa r125 sto se vidi i po ceni, koja za yamahu bas i nije mala. Yamaha je brzinka dok je honda vise kao neki tourer, mada mi se ne svidja bas nesto, stvarno je kao bicikli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja