Jump to content

Moto Zajednica

Aquarez - waterjet

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Nije reklama, ovo je preporuka. Ovih dana sam pravio neki deo za motor za koji je najlakse i najbolje iseci vodom (waterjet-om). Ja sam uspeo da nadjem 3 firme koje to rade, Waterjet Mladenovac, Slovas Cacak i Aquarez okolina Rume. Slovas mi najdalje, pa ih nisam zvao. Ovi iz Mladenovca su se jos davno pokazali kao bezobrazni, ali sam opet stupio sa njima u kontakt i video da nisu promenili poslovnu politiku - svaki deo koji isecete kod njih, bez obzira na velicinu, slozenost i utrosen materijal kosta najmanje 40e. Meni su trebala 2 dela, dakle 80e. Naravno, mnogo, odustanem od toga. Posaljem mailom crtez u Aquarez, oni mi traze broj telefona da me nazove covek koji radi na masini. Sutradan (petak) poziv, dogovorimo se da dodjem do njega u ponedeljak, ali zbog nekih svojih obaveza nisam mogao pa dam čoveku odresene ruke, odaberem materijal i posaljem novac. Malopre mi je stigao deo, odradjen bas onako kako sam ocekivao, a cena je tri puta niža nego kod ovih u Mladenovcu. Ako bi nešto da seckate, moja topla preporuka za ovu firmu!

 

 

http://www.aquarez.rs/kontakt.html

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ja sam im poslao u vektorskom formatu.

 

Nemam trenutno sliku, kad uslikam okačiću. U pitanju su dva komada aluminijuma (1.5mm) dimenzija 500x180, sa prilicno dosta sečenja. (maska hladnjaka)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Posto sam Aci objasnio na pp da napisem i ovde. Oni imaju svoje materijale, ali rade i sa materijalima koje vi posaljete. Mnogo je lakse da urade sa njihovim materijalom, a tesko da razlika u ceni moze da bude velika. Vektorski crtez moze da napravi svako ko ume da radi u Auto cadu (mozda i Corelu) uz pomoc slike onoga sto zelite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Kako se formira cena? jel po debljini materijala, duzini isecka ili kako?

 

Pa to bas i ne znam. Ja kad sam zadovoljan cenom i ne pitam takve stvari, sto se mene tice mogu i odokativnom metodom. :) Pretpostavljam po duzini reza, ali utiče i debljina i čvrstoća materijala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja