Jump to content

Moto Zajednica

N. Sad, 29.05 oko 21,45 Matori divljao mercedesom

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Oko 21,45 je matori prdonja divljao svojim mercedesom i sejao strah medju novosadskim motorciklistima. Kad mu se upalilo zeleno svetlo, ladno je oduzeo prvenstvo vozacu skutera koji mu je dolazio u susret , jer on je jaci, vozi mercedes. E tu se malo zesce zajebunio jer je oduzeo prednost Policiskom skuteru i razbio ga samo tako. Kofer na kome je rotacija se otkinuo i odleteo desetak metara daleko . Pitao sam policajce, rekli su mi da njihov kolega ima lake telesne povrede ( to ce tek lekari da utvrde ), mada kako je policajac razbio sofersajbnu na mecki - moze tu svasta da bude. Ukratko, dolazili su jedan drugom u susret, policiski skuter je hteo da produzi pravo kroz raskrsnicu, a matori hteo da ide levo pa ga isekao. Dosla su troja patrolna kola na uvidjaj, cak je bio i komandir ( koji mi nije dozvolio da slikam izbliza ) .  Evo malo slika :

 

27yoaic.jpg

 

35comfq.jpg

 

etds8m.jpg

 

whb6zc.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Eeeee, da vidimo kako ce SAD da kaze da ga nije vid'o  >:( ;D

 

Kolegi po tockovima zelim brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Kazu da je Vinston Cercil, skakao od srece, kad je cuo da je Japan, napao Ameriku, jer je znao da tada moraju da udju u rat, a Englezi su bili na ivici poraza... Sto ce reci, sad ce matori da najebe za primer... A da je civil u pitanju, sve bi ih bas boleo... >:(

 

Da ne bude nesporazuma, kolegi bajkeru, zelim brz oporavak, a matorom nocne more do kraja zivota, svaku noc u snu da mu neki sleper uskrati prvenstvo prolaza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Neka, neka, ja bi ih sve stavio na skutere, pa em ne bi mogli da nas jure, em bi se kreteni sa kolima bi se ceskali po glavi, aaa, skuter je imao prednost, izvini, nisam te video...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Po gradu bi te pojurio skuter bez problema.

 

Pa moze i peske da te pojuri  ;) .Skuteri su uzeti da bi se lakse probijali kroz guzvu od tacke A do tacke B , nemaju oni nameru nikoga da jure sa njima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Sada sam se cuo sa drugarom iz NS.

 

Kolega mu je ok, imao je sve od opreme, ugruvan je ali nece imati posledica. Ja sam odmah i nazvao jersam se zabrinuo da se uverim da on nije vozio.

 

Sto se tice policijskih skutera, to je strasna stvar. U Novom sadu vise nema vozila koja su parkirana u traci na bilo kom bulevaru.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

U Novom sadu vise nema vozila koja su parkirana u traci na bilo kom bulevaru.

 

To se zove uterivanje kulture narodu metodom burek koji kosta 5.000...  ;D ;D ;D A, drugar je odlicno prosao... Ali me strasno zanima da li ce matori moci da potegne neke veze, da bude puj pike, ne vazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

U Novom sadu vise nema vozila koja su parkirana u traci na bilo kom bulevaru.

 

To se zove uterivanje kulture narodu metodom burek koji kosta 5.000...  ;D ;D ;D A, drugar je odlicno prosao... Ali me strasno zanima da li ce matori moci da potegne neke veze, da bude puj pike, ne vazi...

 

Drugarov kolega je vozio... Ja sam skroz za uvodjenje reda, svuda to kosta, pa mora i kod nas.

 

Licno ne mogu da uticem na smanjenje mita i korupcije i ne zelim da razmisljam o tome. Samo zelim da se povredjeni policajac sto pre oporavi.

 

Ja primecujem mali, ali ipak pomak sto se tice saobracajne kulture. Tako da mislim da mi idemo u pravom pravcu.

Pocnimo od sebe i sve ce se lepo razvijati.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

U Bg-u su jedan od glavnih razloga guzvi, ti koji MORAJU da stanu bas tu gde su posli, inace bi bio kraj sveta da prepesace 100-200 metara, tako da je to super u svakom slucaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Kad bi 50% solo vozaca, islo motorom, nikakvih problema ne bi bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

i mali detalj da bg ima 20 puta vise stanovnika od ns a isto toliko i kol averovatno

pa je parkiranje malkice otezano

 

Stoji to Ivane, ali smo stoka. Niko nece da parkira auto 30metara od bankomata ako podize pare.

Ja radim na periferiji i stvarno nemam problema sa parkiranjem. Mozda bih i ja stavljao auto gde kod stignem, ali sigurno ne bih u traci za saobracaj. Ima tu malo i sta smo iz kuce povukli i naucili.

 

Izvinjavam se na offu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ● Поп ●, 49 postova
  • Lokacija: ● Novi Sad ● Apatin ●
  • Motocikl: Diavel

Moze li jedan update u naslovu teme, "N. Sad, 29.02 oko 21,45 Matori divljao mercedesom" mislim da bi trebalo da stoji 29.05 ...

 

 

Brz oporavak nastradalom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Moze li jedan update u naslovu teme, "N. Sad, 29.02 oko 21,45 Matori divljao mercedesom" mislim da bi trebalo da stoji 29.05 ...

 

 

Brz oporavak nastradalom...

 

  Hvala na sugestiji,  moja greska - izmenio sam .  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ drumska lasica

 

ako imas photoshop ides u

 

image/ adjustment / shadow highlight

 

i on posvetli slike koje su tamne

 

  Nemam, a racunar mi je star 6 godina, treba da uzmem nov, pa cu onda imati. Bile bi i bolje slike da su me pustili blize, al kad vec nisu - bolje ista nego nista .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

U Beogradu definitivno postoji problem parkinga ali to ne moze da bude opravdanje za bahatost! Jel neko probao van granica, prevashodno mislim na zapadnu Evropu da se parkira tako, sumnjam jer tamo nema ni pomoc prijatelja ni pola pola ;)

 

Ovaj sa mecom ce se provesti kao i gospodje kad dobiju isto ;D, a policajac je imao srece da je prosao sa lakim povredama i naravno brz oporavak zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U NS ima u poslednjih par meseci policajaca na skuterima na svakom ćošku, i to mi je drago videti, samo treba da se paze ''naših mafijaša'' u mečkama koji se bahate svakako (u saobraćaju posebno).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja