Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1100 GS 1998-o god .

Recommended Posts

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Drazo, koja si ti legenda ;D ;D ;D Saltao si cene motora samo tako :) Kad ga niko nije kupio za 3800, trenutno sigurno nema kupca za taj motor kod nas. I ja sam od prodaje afrike digao ruke, niti me ko zove, niti se raspituje, a gomila afrika po oglasima. Tesko cu je prodati ove godine, a da je poklanjam nemam nameru. Nek stoji u garazi, sto kazu "leba ne trazi" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Drazo, koja si ti legenda ;D ;D ;D Saltao si cene motora samo tako :) Kad ga niko nije kupio za 3800, trenutno sigurno nema kupca za taj motor kod nas. I ja sam od prodaje afrike digao ruke, niti me ko zove, niti se raspituje, a gomila afrika po oglasima. Tesko cu je prodati ove godine, a da je poklanjam nemam nameru. Nek stoji u garazi, sto kazu "leba ne trazi" :)

Spustio sam cenu da bi kupio nov motor . Imao sam ekstra ponudu koju ni budala ne bi odbila . Tako da sam i ja dao ekstra ponudu . E sad oni sto su teli i cenjkali jos ispadose ..... .

A nema veze sigurno 2 godine necu da dobijem takvu priliku pa neka nek stoji ovde . Mozda i neko ko zna da ceni bmw se javi .

Nije jos poceo leba da trazi inace bi crko gladan .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

sve okej sto se tice bembare ali nije uredu da kazes prosecne afrike za one koje nisi video i nekima od njih netreba sredjivanje za sezonu sami znate da prodaja ide kilavo ali barem imamo motore sa kojim se vozimo sta da kazu oni sto ih nemaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

sve okej sto se tice bembare ali nije uredu da kazes prosecne afrike za one koje nisi video i nekima od njih netreba sredjivanje za sezonu sami znate da prodaja ide kilavo ali barem imamo motore sa kojim se vozimo sta da kazu oni sto ih nemaju

Nisam nikog hteo time da uvredim to sto sam reko da se nude prosecni motori . Cak sta vise sebe sam uvredio jer sam moj motor nudio u ceni tih motora .

Inace sto se tice afrike imao sam ih 3 do sada i poslednju sto sam imao i prodao je liku sa foruma mislim da u Srbiji nema ocuvanija od nje . Nije imala ni jednu ogrebotinu bilo gde . Na ma plastikama , masini , viljusci , motoru ..... Bila je kao iz prodavnice a nadam se da je i sad takva . Verovatno vlasnik zna o kojoj pricam .

Tako da ako sam nekog uvredio eto moje izvinjenje .

 

Kako se bre lako to vredjate kad su u pitanju vasi motori nije mi jasno a kad meni neko daje nepristojne ponude i moje motore naziva svakakvim ja lepo iskuliram jer ja najbolje znam kakvi su .

 

Zato druze lepa ti je afrika kuliraj !!!!!!

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Da su precenjeni jesu i jedan i drugi . Ne samo kod nas nego u inostranstvu . Ali bmw i afrika nisu u istoj klasi motora tako da ih je glupo i porediti .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

E ovako .

Posto je pritalj bio nestrpljiv pa je kupio masinu a meni je propala kombinacija za nov motor ovako sada stoje stvari .

Bmw-a ne planiram ni pod razno da dam u ceni neke prosecne afrike ili ostalih motora sto se nude ovde po forumu , pa i jos posle da ih sredjujem za sezonu . Ipak da se ne lazemo bmw je za klasu vise i prica za sebe ( mislim da se niko nece naci uvredjen ) .

Imali ste sanse da kupite motor po ceni u inostranstvu ali ste se mnogo cenjkali i niste nista dobili .

Cena mog motora je sada 4800 evra . Znaci motor u ekstra stanju a uskoro se ocekuje izduv RACE !!!!! .

 

CENA 4800 EVRA !!!

 

Svka cast za ovo ja sam vec mislio da ce da ode za 3800 pa to je vec perverzija da je otisla za tu lovu.

Motor ti je mrak  i nemoj da se pocenjujes ;)

Srecno sa daljom prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Nesto mi govori da bi ga i sad  dao na 3800 samo da se pojavi kupac. ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pa dao bi ja i za 3000 ako bi ja mogo da kupim motor koj ja hocu za iste pare . Nista preterano . Strom ili Varadero .

Ako ima negde eto moze i za 3000 . I jos cu da ga registrujem i ako hocete mogu i gorivo stalno da mu tocim na pumpi . 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

sve okej sto se tice bembare ali nije uredu da kazes prosecne afrike za one koje nisi video i nekima od njih netreba sredjivanje za sezonu sami znate da prodaja ide kilavo ali barem imamo motore sa kojim se vozimo sta da kazu oni sto ih nemaju

Nisam nikog hteo time da uvredim to sto sam reko da se nude prosecni motori . Cak sta vise sebe sam uvredio jer sam moj motor nudio u ceni tih motora .

Inace sto se tice afrike imao sam ih 3 do sada i poslednju sto sam imao i prodao je liku sa foruma mislim da u Srbiji nema ocuvanija od nje . Nije imala ni jednu ogrebotinu bilo gde . Na ma plastikama , masini , viljusci , motoru ..... Bila je kao iz prodavnice a nadam se da je i sad takva . Verovatno vlasnik zna o kojoj pricam .

Tako da ako sam nekog uvredio eto moje izvinjenje .

 

Kako se bre lako to vredjate kad su u pitanju vasi motori nije mi jasno a kad meni neko daje nepristojne ponude i moje motore naziva svakakvim ja lepo iskuliram jer ja najbolje znam kakvi su .

 

Zato druze lepa ti je afrika kuliraj !!!!!!

ja se neljutim kuliramo zajedno

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Da su precenjeni jesu i jedan i drugi . Ne samo kod nas nego u inostranstvu . Ali bmw i afrika nisu u istoj klasi motora tako da ih je glupo i porediti .

 

I to je tacno.Ovaj BMW je ,po mom skromnom misljenju, motorcikl sa boljim agregatom od Afrike, iako su Japanci "tate" za kvalitet i malo para u odnosu na dobijeno.

Ljudi ga i danas voze u avanturama preko celog sveta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jabuka (pored Panceva)

sve okej sto se tice bembare ali nije uredu da kazes prosecne afrike za one koje nisi video i nekima od njih netreba sredjivanje za sezonu sami znate da prodaja ide kilavo ali barem imamo motore sa kojim se vozimo sta da kazu oni sto ih nemaju

Nisam nikog hteo time da uvredim to sto sam reko da se nude prosecni motori . Cak sta vise sebe sam uvredio jer sam moj motor nudio u ceni tih motora .

Inace sto se tice afrike imao sam ih 3 do sada i poslednju sto sam imao i prodao je liku sa foruma mislim da u Srbiji nema ocuvanija od nje . Nije imala ni jednu ogrebotinu bilo gde . Na ma plastikama , masini , viljusci , motoru ..... Bila je kao iz prodavnice a nadam se da je i sad takva . Verovatno vlasnik zna o kojoj pricam .

Tako da ako sam nekog uvredio eto moje izvinjenje .

 

Kako se bre lako to vredjate kad su u pitanju vasi motori nije mi jasno a kad meni neko daje nepristojne ponude i moje motore naziva svakakvim ja lepo iskuliram jer ja najbolje znam kakvi su .

 

Zato druze lepa ti je afrika kuliraj !!!!!!

ja se neljutim kuliramo zajedno

 

 

 

 

 

 

 

Nemoj te sada da se lozite... Druze, motor ti je vrh . I shto se tice bilo koje afrike, tvoj je bolji bar tri puta od najjjbolje afrike u oglasima.. I u pravu si shto si ono rekao, zato nemoj da mu spamujete oglas... Njegov oglas, njegova stvar, njegovo misljenje...

Valjda ce neko dati adekvatnu cenu za ovaj motor, jer stvarno vredi... Mnogo je dobar... Ihhh , pusti snovi.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

ja vozim africu rd03,i imao sam rd07 i mogu ti reci da su to radne masine

a bmw je nesto sto svaki afrikanac zeli da ima ,dobar je motor,znam ga jos dok je bio kod ivice i tad mi je trazio 5500 a sad je skoro 2000 jeftiniji

jbg kriza je

nema se love a velika ponuda motora a i svi su bajkeri,svi sve znaju i onda...

motor je dobar u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

sta reci o bmw iafrici to sto pisete znaju svi a i obojica volimo isto v strom,varadero nisam gadliv na bmw mozda sam mu kupac nemozete nas posvadjati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Pala je danas jedna lepa voznjica oko 300 km pa evo slike koje sam odavno obecao .

Nadam se da su lepe  ;D

post-2241-12879079972615_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

:o :o :o

Makina je stvarno vrhunska.

Ja na tvom mestu ne bi to menj'o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja