Jump to content

Moto Zajednica

Svecano otvaranje sezone 2010...

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Ima on jake noge! Kako bih rekao; dosta cuci  ;)

U svakom slucaju, retko stajem policiji, iako imam 'a', ali eto tako, iz principa... Pa nek dajem primer, kakav god!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

17.Dec.2009,

sneg, led, idem 200km do Šapca da bi od kolege Gavrolinija kupio Tenerče..

 

19.Dec.2009,

moj 18. rodjendan.. Tenera stoji u garazi sa predjenih 25m  :(

 

21.Dec.2009,

rasklapam Teneru skidam joj sve maske, farove, sediste, ostao samo rezervar..

 

23.Dec.2009,

SUNCE ! ! ! sreca, sreca, radost.. sneg se topi ali gde i gde u senci jos ga ima, ja uzimam jaknu i rukavice,keva legla da dremne i pita me gde ces..

kazem idem da donesem drva...  ::)  ::)  Odlazim brzo u garazu i stavljam sediste na motor, palim ga i ostavljam da se ugreje dok zakopcam kacigu, zapasem pojas, rukavice.. (moja prva voznja tenerom  :) )

i tako izlazim iz dvorista, laganim tempom izlazim uz prvo... drugo.. trece.. (mnogo brdovito kod nas  :P) brdo, vozam se, izlazim na glavnu magistralu izavrnem gas da ga malo isprobam.. Tenera ide ko suntava..  :o , ispred mene krivina, usporavam na nekih 50km/h.. izlazim iz krivini i lagano dodajem gas, a ispred mene na nekih 80m bela Mečka 190 D se ukopala na mesto bez migavca bez nista, stoji na sred put, ja mahinalno zadnja pa prednja, on ulego.. (mislim se nije sto cu se zakucam, nego da se ne prevrnem..) , pustim ja prednju.. ona tako klizi, a nemam gde! On pred mene, iz suprotnog pravca auto.. s desne strane jarak (lepse cu da prodjem ako udarim u nega nego u jarak da upadnem..  :-\) i tako klizeci s nekih 25-30km/h udarim u branik, padnem dole.. sjebem koleno.. krv..

Jos se nisam ni pribrao, vidim covek izlazi iz kola pita dal sam dobro, ja ustajem, skakucem na jednu nogu i vicem NIJE MI NISTA !  ;D

uzmem da podignem oboreno magare, (kuku majko  :P sto tesko), jos ga nisam ni podigo, pogle unaza  :o  :o  :o i imao sam i sta da vidim..  :o :P

Dva plava strumfa da plavija u zivotu nisam video..  :( staju iza mene, jedan vadi glavu kroz prozor viče.. Šta mu je?! Covek jos jednom me upita jel sam dobro?! Dobro sam nemo se brines.  :) Ona dva strunfa nit da izadju iz kola (mora da ih mnogo mrzelo da izadju) covek im mahne rukom da nema problema, oni levi migavac i ćao..  :P

Ja pomeri motor na stranu.. gledamo ja i on.. Branik nije mu nista.. Motor, nije mu nista..

 

Rece mi covek da nema problema, da pazim mnogo klizavo, pozdravismo se i on ode..  :)

 

Tako sam ja, takoreci, ZATVORIO  proslu sezonu..  ;D mada sam proso jos oko 30km posle toga do grada i nazad..  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Zdravo kolega. Počeli putevi da nam idu prilično paralelno! Kupili skoro istovremeno motore od istog čoveka. Obe "štrojeni švajcarci" i obojica istog dana "počeli" sezonu.

Čestitam ti uspešana početak sezone. Uspešan u smislu da si ukupno dobro prošao. Istog dana sam i ja slično prošao sa mojom novom mašinom. Pročitaj na:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7773.msg733381#msg733381

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Procitao, dobro se zavrsilo... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

9.2. Oko 17h... led i sneg, ali zavisnost je jaca... ;D ;D ;D

post-2731-12879064726898_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

9.2. Oko 17h... led i sneg, ali zavisnost je jaca... ;D ;D ;D

 

[/img]

HA možda se i sretnemo u kimtec-u  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

ja malo provozao na pravoslavni Božić. Kažu:" KO VOZI NA BOŽIĆ IMA DA SE SLATKO NAVOZA CELE GODINE."

(PRIZNAJEM DA SAM JA TO IZMISLIO ALI LEPO ZVUČI)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Evo, prekjuce sam malo testirao klementinu, nekih 50-60km, tek se upoznajemo... ;)

[/img]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

ej  isto i ja prošlu sezonu, sa XT nešto sam lagano po biciklističkoj tu mi je nekako najbezbednije dok se ne skocentrišem za  urbanu divljinu kad golf 2 iz nekog dvorišta zu pred mene .Znači IJAOOO ,nekako levo ali nedovoljno,nogu gore  a dekla zakači branik i otkinem ga ceeelooog a mene samo uspori i ništa.Dva lika, tu generacija ,kao dobroje,krivi oni kriv ja sa 600cc na stazici.Pokupiše branik ,ubaciše u gepek i pozdravismo se  ;)

Možda mali off ali sad se setih .

KLXom  sam prešao SAMO 280km od 17 novembra,tako da i ja gorim.

??? ??? koliko shvatam ti savetujes da je ok voziti motor od 600ccm po BICIKLISTICKOJ stazi ????Ovo nikako ne preporucujem ,staze za bicikle se obicno granice sa stazama za pesake i parkinzima za kola ,,sto znaci da je mnogo veca sansa da ti netko izleti sa svake strane ,nemas prostora za manevar ,cista ludost .zamisli da to svi rade ,,koliko imas km iza sebe da napises ??? ovakvu glupost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Kad sam poceo da vozim motor, bese cica zima, biciklisticka staza od Dorcolske marine pa do kraja ade, mi bese omiljena putanja za obuku...  ;)

Em nije bilo nigde zive duse, kao sto obicno nema u januaru, em sam vozio 20-30kmh...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Kad sam poceo da vozim motor, bese cica zima, biciklisticka staza od Dorcolske marine pa do kraja ade, mi bese omiljena putanja za obuku...  ;)

Em nije bilo nigde zive duse, kao sto obicno nema u januaru, em sam vozio 20-30kmh...  ;)

izvini , ja te zamisljao kako teras u sred leta ,ljudi idu sa posla pretrcavaju sa svih strana ,ostali pice biciklima ,mlade mame ne mogu da kontrolisu decu koja trce u svim pravcima ,bake sa cegerima sa pijace koje ne vide razliku izmedju staze za bicikle i pesake i sl ... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Mislio si na Bagija... ;D  A, svakog leta do ade mozes da se nagledas jurilica koje pice stazom... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Za sada da kucnem u drvo... :D Mada tek 4500km ove godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja