Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XVS950A Midnight Star 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

PA to mi reci! okrugli far... Ne neki tamo shugavi aerodinamichni.... Mozda mi je prednja guma malo predebela? Boja je bljak. ili skroz beo il iskroz crn...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ne volim ovakve motore, ali sam ga video na ovogodišnjem sajmu u Beogradu i sedeo sam na njemu i zaista izgleda impresivno. Ako bih kupovao takvu vrstu motora, ova Yamaha bi stvarno bila odličan kandidat, mada bi zbog registracije pametnije bilo ići na 1100 kubika jer je ista cena, ako se ne varam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ne volim ovakve motore, ali sam ga video na ovogodišnjem sajmu u Beogradu i sedeo sam na njemu i zaista izgleda impresivno. Ako bih kupovao takvu vrstu motora, ova Yamaha bi stvarno bila odličan kandidat, mada bi zbog registracije pametnije bilo ići na 1100 kubika jer je ista cena, ako se ne varam.

 

Pa dobro mozda je u nekim drugim zemljama do 1000ccm pa su ishli na tu kartu.. Jbg ne mogu sve nama Srbima da udovoljavaju. A i tih 150ccm se ne oseca toliko na motoru ovog tipa... bar ja tako mislim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Naravno da je tako, mi smo sitno tržište za njih. Kažem ovako samo šta je praktičnije za nas, a nisam siguran ni da li ima velike razlike, to će znati da nam kažu ovi što voze takve motore. Meni bi i jedno i drugo bilo slabo u ovom trenutku, to je sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Pa ja kao vozim jedan od ovakvih motora :D "kao".  najjache sam vozio 750 i pravo da ti kazem i nije TOLIKA razlika.. Mada je moj "skinut" sa R-a (gpz 500) a ja sam vozio V twin (honda vt 750)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ne volim ovakve motore, ali sam ga video na ovogodišnjem sajmu u Beogradu i sedeo sam na njemu i zaista izgleda impresivno. Ako bih kupovao takvu vrstu motora, ova Yamaha bi stvarno bila odličan kandidat, mada bi zbog registracije pametnije bilo ići na 1100 kubika jer je ista cena, ako se ne varam.

Isto misljenje sam imao prema ovom tipu motorcikala ali sam ga zestoko promenio od kada sam od brata uzeo Virago-a i bio sam odusevljen! I moja devojka je bila jer joj VTR bas i nije udoban iako se navikla na njega, dok je bratov Virago imao naslon i nesto za sta bi moglo da se kaze da su rucke, stvari koje i na oko obecavaju udobniju voznju, a o poziciji sedenja da i ne govorim. Tako da sada obracam vise paznje. Ko zna, ona hoce da nauci da vozi i mozda je za nju bas ovako nesto, a i ja bih mogao da se ogrebem  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja