Jump to content

Moto Zajednica

Moto elektronika i elektrika-servis "Brankenštajn"

Recommended Posts

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Nije sto mi je prijatelj,  ::) nego sto je stvarno strucnjak po pitanju svih elektro problema na kamionima, motorima i njihovim kompjuterima, a takvih je malo i za takvima vapimo...

Povod ovog posta je moje odusevljenje izazvano njegovom skorasnjom odlukom da otvori specijalizovani elektro servis iskljucivo za motore.  ;D

 

Bane 062 88 52 507

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

nije li glupo da se nezna adresa ili barem deo grada... necu zovem coveka da ga smaram ako je u malom mokrom lugu...

 

Ma da je i u Nišu nije daleko ako je problem nerešiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

;):D evo i ja sma bio juce, super je lik a cak je i blizu :) moze lepo da se odgovri sa njim sve... nije kao obicni nadrkani majstori na koje smo svi navikli *@#^(  reshio je problem olako i stvar koja mi jako odgovara zbog posla radi do 9...

 

thumbs up !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: beograd - zarkovo
  • Motocikl: Honda VFR 750F RC24

Evo ja danas otisao kod Baneta po motor, napokon imamo pravog moto-elektricara u beogradu, zavrsio mi je motor u kratkom periodu, sam nabavio delove, pedantan je, korektan, i vidi se da zna znanje imam samo jednu stvar da kazem za njegaextra majstor i covek.... to su dve stvari  :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=42255.0

ovo je bio moj problem i to me zezalo mesec ipo dana i onda se pojavio Bane....  ;)

ako nekog zeza struja ba bajku postoji covek koji ce to da sredi  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: x9 250, nc700

Sve preporuke za Baneta,sredio mi je stop svetlo i to po povoljnoj ceni.

Na mene je ostavio veoma pozitivan utisak,prijatan covek i odlican majstor.

Poz za Baneta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Shoe,

 

Kako ide sa kontaktiranjem Brankenstajna? Jesi li uspeo da sredis motor ili se vozis na rolerima? :D

 

I meni je potreban, a ne znam da li je ovaj telefon jos uvek u funkciji...

 

Pozdrav od novog, a opet starog drugara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

jock nema leba.... zvao i zvao... slao poruke... ama nista... i da ti odma skratim muku skoro ni jedan auto elektricar nece da radi moto struju :) a ovi moto su nedodirljivi :D !aj na pp koji novo stari drug :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

Evo,ovako....Dam kontakt na skuteru a on mrtav....posle slnog prelistavanja ustanovimo da je otisao osigurac,zamenim ga,i sve ok dan dva...Ujutro ga izbacim na ulicu,dam kontakt,opet mrtav,ja pogledam -opet otisao osigurac.Sad vec zabrinut rasturimo ga i ustanovimo da je imao kontakt na ogoljenim zicama u retrovizoru"-posto su u njemu smesteni i migavci...izvucemo sve zice i izolujemo,promenim osigurac i sve ok...Jutros opet isti slucaj,mrtav...upalim ga na kurblu iz prve ali se vidi pad napona....Zamenim osigurac,pa na posao-ceo dan ga vozio,palio i gasio i sve ok....

Malopre dodjem kuci parkiram i pozovem matorca da ga zajedno ubacimo u dvoriste,dam kontakt,sve ok ,skala od goriva se popne....dam gas na rucici,i u momentu kad sam pritisnuo kocnicu u zelji da ga upalim,skala pada dole i gubi sav kontakt...

Ima li iko ideju sta da gledam vise....i da li skuteru smeta ako ga vozim na kurblu sa manjim naponom sijalica i migavaca,jer vec silne pare dadoh na osigurace a i nije ih lako nabaviti....oni mali stakleni...

Da li Bane moze da pomogne....neka varijanta Facona 4t....je u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Nema smisla. Čovek mi popravio motor pre godinu dana, a ja ni da dam komentar. :)

 

Lako se dogovorismo, odvezao motor do Baneta, čovek me zove za dva dana, stvar rešena! Sam je nabavio potrebne delove i činilo mi se da ni ruke nije naplatio koliko je bila niska cena opravke.

 

Sve preporuke za sve one koji kao i ja pojma nemaju o elektrici, a i za one koji misle da znaju pa popravljaju motor svako malo... :)

 

Hvala Bane! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja