Jump to content

Moto Zajednica

Tekst iz danasnjeg Kurira....

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

zbog ovakvih klinaca kojima mame i tate kupuju sve sto zazele smo svi mi na losem glasu. kazniti i njega i roditelje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Izgleda da ima boga, meni su tog dana tako zagorcavali zivot og ranog jutra da sam se bas pitao sta li ce se desiti do uvece.

Da neko ne shvati pogresno, osudjujem postupak u sakom pogledu. Ovo je samo bio komentar u domenu kosmicke pravde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: BG

Kada sam procitao tekst, zanemeo sam i :shock: se kao blesav; jer prvo sto mi je palo na pamet je da je u pitanju mozda "drpljen" moj motor! Parkirao sam ga kod prijatelja u garazi, 150m od ugla M.Rakica i M.Ruzica, i isto je Yamaha a i neregistrovana!! Nisam imao daha dok nisam proverio telefonom, i dobio odgovor da je sve u redu.

 

Izvin'te za offtopic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Klinac je zasluzio da ga biju, isto tako je mogao i da recimo povredi neku trudnicu sa bebom, zenu koja gura kolica, stariju osobu, ili ma kog drugog prolaznika

 

 

hahah a ja vidim juce gledaju me kerovi onako sa strahom nece da me zustave

 

Sumnjam da te se plase :wink: pre ce biti da ih mrzi da se akaju sa tobom

Usput, mislim da je izraz "kerovi" malo bezveze, ni ja nisam posebno ljubitelj policajaca ali ipak.. zamisli da za tebe neko kaze da si "ker"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Verujem da je klinac veæ dobio šta je zaslužio, a ''kerovi'' stvarno nisu na mestu pa su obrisani. Nadao sam se da smo sve te FORE veæ davno rašèistili. Nema kerova, crnèuga, ciganštura, šiptara, i sliènih etiketa! Svi smo isti na dva toèka i TOÈKA!!! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Srbija ljudi :cry:

 

Brate Dirty nije Srbija nego kucno vaspitanje to se desava svuda u svetu (klinci su klinci)

 

Ali je zasluzio dobre batine samo tako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

Napaljen klinac... Steta sto mu se nemoze pomoci :cry: , sada kada je izasao clanak u novinama jos vise ce se utripovati da je bas ON nesto bitan lik u gradu i njegovo ponasanje ce biti zasigurno jos gore :twisted:

ebi ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A ništa pendrek u prednji toèak, hehehe...

 

Lepo æe se klinac provesti, osim ako mu nije tata nije obijao trafike kad je bio mlad, pa mu sredi i dozvolu za nošenje oružja, da može da puca kad mu neko dobaci iz automobila...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

ee sad lepo mi treba da ga uhvatimo pa da ga oderemo od batina i da ga odvedemo na dunav da ga davimo jedno 5 dana i da ga vezhemo sajlom i da ga razvlachimo!!

zbog ovakvih ljudi svi misle da smo mentalno nestabilni mi koji vozimo motore (bajkeri, motociklisti :? )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

ovo kad se razdvoji:

 

"]ee sad lepo mi treba da ga uhvatimo pa da ga oderemo od batina i da ga odvedemo na dunav da ga davimo jedno 5 dana i da ga vezhemo sajlom i da ga razvlachimo!!

 

pa onda sledi nastavak:

 

"]zbog ovakvih ljudi svi misle da smo mentalno nestabilni mi koji vozimo motore (bajkeri' date=' motociklisti :? )[/quote']

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

i sit se ismejah :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

A i policajac mozda teo da bude mudonja mozda je mogao da skoci u stranu ( ko u matrix-u :lol: ) da se skloni.... jbg ko bi ga znao nema detalja :roll: da,da al ce da prsti guzica od mokrih novina hehehe :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
A i policajac mozda teo da bude mudonja mozda je mogao da skoci u stranu ( ko u matrix-u :lol: ) da se skloni.... jbg ko bi ga znao nema detalja

 

e to bas htedoh da napisem , al me B.Boy preduhitrio...

 

pa sto se kreten nije sklonio kad je video da motor ide pravo na njega ?!

 

naravoucenije : obojica su... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

i onda pokazzemo koliko smo svi mi jako tolerantni i da mi nikad ne greshimo... mislim...

ljudi onanisanjem proshlog vremena se samo mozze stecci iskustvo vishe... poenta priche je da se svakom deshavaju ispadi ili ti gluposti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
A i policajac mozda teo da bude mudonja mozda je mogao da skoci u stranu ( ko u matrix-u :lol: ) da se skloni.... jbg ko bi ga znao nema detalja

 

e to bas htedoh da napisem ' date=' al me B.Boy preduhitrio...

 

pa sto se kreten nije sklonio kad je video da motor ide pravo na njega ?!

 

naravoucenije : obojica su... :twisted:[/quote']

 

Ja sam sinotj imala slichu situaciju, samo s kolima...Vetj sam proshla pandura kada se on u poslednjem trenutku odluchio da me zaustavi, i onda je bukvalno iskochio na sred kolovoza [na belu traku] i zamahao onom crvenom palicom...Jedva sam ga izbegla i zaustavila se...

Izvinio mi se posle, shto je tako izleteo...rutinska kontrola bila, dozvola, saobratjajna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja