Jump to content

Moto Zajednica

2T zujalica??????????

Recommended Posts

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd-Blok 45

Ovako...

 

Sve je pocelo pre 3 veceri, kada sam probao NSR125 od ortaka...

Posto sam do tada imao jako malo iskustva sa manualnim menjacima na motorima, na pocetku mi je bilo malo cimanje da nesto ne zeznem, ipak je tudji motor.

Kad sam krenuo, osecaj neverovatan u odnosu na skuter, stvarno sam se mnogo nalozio na manualne menjace, i sad sam definitivno odlucio da kupujem neku zujalicu do 125ccm

 

E pa konacno pitanje.

Zanima me sta mislite o Hondi NSR125 i da li je bolji izbor od Aprilie RS125?

Citao sam neke teme od pre, ali uopste nisam nasao konkretan odgovor

Samo jos da napomenem da su mi dosta bitne sportske karakteristike, odnosno, ukoliko imate neki model sa strane da predlozite, najbolje bi bilo da je 2T, posto, kao sto svi znate, 4T dosta slabije vuce za tu kubikazu...

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

najbolje bi bilo da je 2T, posto, kao sto svi znate, 4T dosta slabije vuce za tu kubikazu...

 

 

Pozdrav

 

najbolje bi bilo da je 4T, al' to ces vec sam provaliti zasto.

Hondica je definitivno najbolja ponuda za 125ccm 2T i najvise je ima kod nas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

I ja planiram da uzmem neku 125-icu!!! Nsr ide najslabije od 2t 125-ica, ali ja mislim da je mnogo izdrzljiviji! pa sad kako hoces Rs sigurno ide bolje (nekih 30km/h).Moja preporuka je Cagiva mito 125!!! (to je prava zver na dva tocka). Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA

Moj ortak je imao NSR-a 2000god uvezenog iz svabije i mogu ti reci da je motor NEUNISTIV,pogotovo sta mu je on radio!!!Po mom misljenju najtrajnija 125-ca!Takodje mislim da ide dosta bolje od TCR-a!!!Dosta sam kilometara ubio na NSR-u i veoma sam zadovoljan sa njim....Ali RS i Cagiva su mnogo EXPLOZIVNIJE od NSR-a ali i kratkotrajnije....

Ali uz dobro odrzavanje trajace ti i sve ostale dugo....

Mnogo je vazno ulje za njih!!!

 

Prodat je u Obrenovac Perinom ortaku....koliko sam upucen....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Cuj, rs 125 ide bolje od nsr 125 ali je nsr mnogo izdrzljiviji! Ja sam imao cagivu mito II 125 lucky explorer (najjaca 125-tica koja je ikad izasla seriski!!!) Fabricki je isla iki 200 km/h, imao sam je oko godinu dana i vozio sam je kao manijak i nije ni jednom zastucala! Posto se jako mnogo vozikam a ona je trosila od 6 do 10 litara morao sam da je prodam i uzeo sam 4t i sad i to prodajem da bi uzeo nesto 4t ali oko 600ccm. Moj drug ima rs 125, 2001 godiste, u principu nije uopste losa ali je jako los kvalitet delova, a i nisu jeftini. Moj zakljucak je da uzmes nsr-a zbog izdrzljivosti i manje potrosnje od rs-a i mito-a, ali ako imas dzeparac za prilicno mnogo goriva i hoces da budes u centru paznje i da imas najjacu i najbrzu 125-ticu onda je to u svakom slucaju cagiva mito!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: beograd/SRBIJA
ali ako imas dzeparac za prilicno mnogo goriva i hoces da budes u centru paznje i da imas najjacu i najbrzu 125-ticu onda je to u svakom slucaju cagiva mito!

 

 

BRAVO MAJSTORE!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja