Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

i ja sam za , a posto sam na odmoru i ne idem nigde na more  :-\  odgovara mi bilo koja lokacija i bilo koji termin  ;D  samo da ima piva  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Taman sam uzeo kineza i obradovao se kada sam video ovu temu.Citao,citao i citao i na kraju PRC;)

Naravno nisam ocekivao da sada u novembru se negde ide ali sam hteo da procitam iskustva,kad ono sve se zavrsilo na "e ja sam za,kad idemo?" i ode sezona.Nemojte da se sledece isto ponovi !!!!!!!!!!!:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Slažem se,ja ću u subotu malo do spomen parka u Jajincima i okolini,možda Avala ako budem uhvatio dodatno vremena.Da iskoristim ovu subotu i 22 c,barem kako najavljuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: KinRoad XT 150-16

Sto se mene tice takodje nije gotova :)

Ja sam skoro kupio motor, pa je za mene tek pocela... :)

 

Ja takodje u subotu Avala i okolina, kao manje vise i svaki drugi dan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Druze Kojo onda se mozda i sretnemo na tom potezu.

Planiram do Bubnja pa cju prolaziti avalskim, pa mozda sretnem tebe i nekad moju Princezu.

:aha: :aha: :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

To bi bilo bas fino,ja sam tu,gledam na Avalu prakticno sa iste visine:)Iznad spomen parka sam na takozvanom Torlak brdu.Javi se onda obavezno,i naravno svi ostali ako ste u subotu na vasim Kinezima javite se pa da se nadjemo ili ovde kod mene (dvoriste pored pocetka shume:)) ili u parku dole,da se upoznamo na (koliko sam cuo i gledao prognoze,a i dalje se nadam da je laz) poslednjem vikendu preko 20 c,u ovoj godini:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Ja sam za spomen park Jajinci u 13h...valjda cu dotle zavrsiti sa predavanjem papira za licnu kartu.. xD

Kao sto malo cas nisam...

 

Moze,ajmo onda tako,ja cu krenuti malo ranije sa voznjom ali se onda nalazimo tamo u 13h.

Ajde ljudi,makar da se upoznamo a i loshe je propustiti takav dan u novembru,ne desava se tako cesto.

I da iskoristimo svrhu ove teme:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Evo okupismo se mi danas,sve u svemu bilo je extra,ne moze drugacije kad si na motoru po lepom danu u novembru:)

Ja sam imao mali peh,spao mi lanac pa su se tu nasle iskusnije kolege da pomognu (sa kompletnim alatom,ja bas 14-icu nisam poneo:)

Nisam puno slikao,ali Aleksa i Vidovnjak jesu malo vise,nesto je i Melkor pa ocekujem od njih vise slika:)

Pozdrav pa sledeci put da bude vise kineza:)

 

Izvinjavam se na rezoluciji slike,direktno je sa telefona,a ovo nisam na svom racunaru.Jedino sto sam mogao sa telefona je da smanjim "tezinu" slike.Ako bas smeta tu su moderatori:)Ili ja kad dodjem do kompa:)

post-6501-090690800 1289060949_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Motocikl: KinRoad XT 150-16

Okupljanje je bilo extra! Momci drago mi je sto smo se upoznali, radujem se novim okupljanjima i voznjama.

 

A evo i par slika od danas + jedna ne vezana za danas (ova pozerska sa Avale :D:

 

 

P.S. Sorry za velicinu, ali ne mogu sada da ih smanjujem, zurim :)

post-7619-010649300 1289064376_thumb.jpg

post-7619-012496400 1289064423_thumb.jpg

post-7619-024410200 1289064490_thumb.jpg

post-7619-045169200 1289064535_thumb.jpg

post-7619-022410700 1289064568_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Pozdrav drugari kinezi!!! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Lepo smo se danas provozali i druzili.

Sledecji put kad budemo svi legalni , odradicjemo jedan malo duzi krug.

:moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Pozdrav drugari kinezi!!! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Lepo smo se danas provozali i druzili.

Sledecji put kad budemo svi legalni , odradicjemo jedan malo duzi krug.

:moto3: :moto3: :moto3:

Naravno,a sledeci put cemo svi da imamo napunjen mobilni i potpuno ispravne motore:) :moto3:

Pozdrav jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

(koliko sam cuo i gledao prognoze,a i dalje se nadam da je laz) poslednjem vikendu preko 20 c,u ovoj godini:)

 

Koja laz ova prognoza:)

Ja sam se nadao da cu do ovog vikenda stici da uzmem L tablu pa da se malo "sire" provozam ali lekarski sam uspeo da zakazem tek za ponedeljak:(

Tako da cu i ovaj opet kao prosli,malo oko parka itd.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Princ 125

Vidim da je vama bilo bash extra,slike su dobre,steta sto stalno imas problema sa baterijama,sto na mobu sto na fotoa. :neznam: pa sad cekam ostatak sa planine i sl.... a ne tvoje samo iz kafane :jee:

 

Zapamtite turu pa idemo sledece sezone :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Vidim i ja da vam je extra bilo.

Jedna stvar, ako hoces da ti se fotke vide "normalno" na sajtu stavi izbaci iz linkova ovo sto sam pocrveneo

 

[img width=550 height=412]http://i243.photobucket.com/albums/ff124/melcorr/Po%20shumama%20i%20gorama/141120101058.jpg[/img]

 

i onda ces umesto koda dobiti ovo:

 

141120101058.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Kad bi josh imao opciju za izmenu poruka sve bi bilo u redu

:stabre:

 

Tako da cju ponovo postovati isti putopis

 

Pozdrav drugari planinari!!!!  ;)

Evo da se ja prvi zapljunem ovde , da smo nas tri planinara uspeshno obavili

danashnji zadatak koji je glasio : obidjite shto vishe planina za shto kracje vreme.

Danas su pali vrhovi i obronci: Kosmaja, Bukulje, Rudnika i Avale

Dan prelep drushtvo naoshtreno za mozda poslednju duzu voznju ove sezone,

motoricji zeljni kilometara i sve kockice su se slozile danas.

Lord, Alexa i Ja ( melcor) krenusmo u 10h sa pumpe kod motela 1000 Ruza ka smederevcu.

Mrzelo nas da idemo preko Bubanj potoka ,pa smo krenuli preko "Panjeva" .

Panjevi su , ko ne zna, ona prechica od kruznog puta ka Kumodrazu koja ide preko V.M.Luga ka smederevcu. Optimistichno krenesmo da izbegnemo guzvu na bubnju, ali....uvek mora da postoji neko ali.... :D Na smederevcu kolaps. Posle "Tri tiganja" sve stoji i mi lagano po beloj liniji uz povremene sirene i malo turiranja ( chisto da se javimo da smo tu) obidjosmo vecji deo kolone , koja se rasturila tek kod skretanja za Ritopek. Razlog.....stochna pijaca u Boleeeechu=haos.

Put je konachno nash i malo po gasu i eto nas u Smederevu. Tu je palo i prvo fotkanje u jednom jako simpatichnom splavu gde smo se nashli sa Lordovim drugom Aleksandrom.

Kafica + kisela + keksic = 90 din

 

141120101058a.jpg

141120101059.jpg

141120101060.jpg

141120101061.jpg

141120101062.jpg

141120101063.jpg

141120101064.jpg

141120101065.jpg

141120101066.jpg

 

Stadosmo kod pekare da kupimo leba i pravac Mladenovac preko Donje Dubone i ostalih mesta.

To vam je onaj put koji je izgleda pravio neki motorista da bi mogao da uziva u njemu i na njemu.

Predeli prelepi put ceo nash , ma super.

Stali smo na jednom prevoju da doruchkujemo i tu nam se pridruzio josh jedan drugar , koji je prolazio kolima , pa chovek stao da se javi, a inache vozi motor. malo klope , malo cjaskanja i put Mladenovca krenusmo.

[img ]http://i243.photobucket.com/albums/ff124/melcorr/Po%20shumama%20i%20gorama/141120101058.jpg[/img]

141120101067.jpg

141120101068.jpg

141120101069.jpg

141120101070.jpg

141120101072.jpg

141120101073.jpg

141120101074.jpg

141120101075.jpg

141120101076.jpg

141120101077.jpg

 

Odatle na Rudnik. Tu smo svratili do (ispravicje me Lord ako greshim) Momchila Laverde , gde smo se poprichali  o nastanku Jawe i gledali mnogo super slichke svih modela koje je chovek imao ili prodao ili.... :D

141120101078.jpg

141120101079.jpg

 

Onda nam padne na pamet ( Alexi) jedna vesela ideja, da kad nas zene budu pitale pa gde ste bre bili ceo dan, da mozemo da kazemo : Pa u HOLIVUDU  ;D ;D ;D

141120101080.jpg

 

Mesto za svaku preporuku, predeli izmishljeni

p.s. obavezno probajte Adrenalinsku ljuljashku mnogo je blesavo  :D :D :D

Meni je ovde pukla baterija , pa cje drugari dopuniti putoslik.

Odatle nas je chekao mali pakao prilikom povratka, jer vecj je pao prvi mrak , a mi smo trebali da prodjemo najgori deo puta po serpentinama , shumetini i mraku, ali na srecju nije bilo saobracjaja i uspesmo bez problema da stignemo do Arandjelovca gde smo se natankali i krenuli put BG-a.

Imali smo josh jenu pauzicu za osvezenje negde ( recji cje vam Lord gde) gde su dva lokalna pijanca sve vreme hvalili Lordovu Jawu kao da su videli space shuttle , samo da bi im ovaj kupio pivo ( naravno on nije primetio taj momenat hvalospeva upucjesnih njegovoj Jaworki)

Posle lagano Sopot , Treshnja gde smo se pozdravili sa Lordom koji je otishao do Mishe i Ljlje  Pei , dok smo nas dvojica pohitali kucjama......

Sve u svemu neshto manje od 300km , prelepa voznja uz dobro drushtvo i samo da je dan bio malo duzi , da smo mogli vishe da uzivamo u predelima kroz koje smo proshli.

Sledecje sezone...... :D :D :D

 

Hvala drugarima na jako kvalitetnom danu!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Keeway MATRIX 50

Kolege kao prvo sve najbolje u novoj godini i puno kilometara.Posto je pocela nova godina trebalo bi vec pocneti se razmatranjem o nekom okupljanju i zajednickoj voznji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Kako su Dzoks & Co. napustili kineske proizvodjace, tako je tema zamrla... :nanana:

 

Ima li neko zainteresovan za voznju, dok traje miholjsko leto? Sto se mene tice, moze i stara ekipa, i ako vise ne vozi kineze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

знаш да сам ја увек за вожње иако сам сад у јапанској имеприји :takoje: али само не превише далеко јер ми је Хондица болесна још увек... :zvizduk::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja