Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: jinlun 250v Challenger

I na kraju, iliti na samome pocetku,...

moja predivna i prelepa zena Suki, koja mi je kupila nov motor i zahvaljujuci njoj ostvarujem neke svoje snove iz detinjstva :cirka1:!!!

 

 

my wife

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

Shto se kachenja slika tiche imash dugme " click to attach files" kad kucash poruku, tu kliknesh i otvoriti se prozorche gde atachujesh sliku sa kompa ili vishe komada.

Skripta je uploaduje i samo kliknesh na opciju dodaj poruci ili josh jednostavnije , ako hocjesh vishe slika i da ne morash da ih resizujesh, iskoristish neki od foto editora, tipa photobucket ili imageshack i samo kopirash linkove i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: zagreb
  • Motocikl: keeway supershadow 250

ha, ćuj ako staviš slike Ice-slatkice i njene drugarice (evo vec danima cekam te slike) mozda ja potegnem iz Zagreba na to druzenje.

1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: jinlun 250v Challenger

post-21100-0-49620800-1319238954_thumb.jpg

svasta i ja pricam, vrlo je verovatno da i ona cita ove forume...ali imam ja za tebe curu za jednu noc ( inace radim u bolnici i jedan sam od 25 muskaraca u toj ustanovi, gde je ostalih 275 osoba zenskog porekla )...a ova koleginica voli fenseraj i nema ni b od Bike stila i nacina zivota, a rockNroll i da ne spominjem...

siguran sa da ce 29. oktobra i ona doci na maskenbal u Vlajkovac i da ce se maskirati u playboy zecicu, jer to je njen potpuni fazon...

a evo i njene slike za sve zainteresovane...

p.s. za onog ko uspe da smuva Icu hocu da mi sredi stelovanje mog novog Challengera i razbusivanje auspuha do pocetka sezone

p.s (p.s.) OVO nije ucena, ovo je nagovestaj zezanja koji sledi 29.oktobra ove godine...

jos ako povede i neku drugarice ( a sve su free i tek su pocele da rade ) ali ja ne mogu da ih vozim sve od Vrsca do Vlajkovca niti imam zajednickih tema sa njima i njihovih svetom...

vredi pogledati njenu sliku...

Ica- slatkica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: jinlun 250v Challenger

ha, ćuj ako staviš slike Ice-slatkice i njene drugarice (evo vec danima cekam te slike) mozda ja potegnem iz Zagreba na to druzenje.

1zvizduk.gif

 

e moj druze zagrebacki, ako ti povedes neku zagrepcanku, ja cu povesti svih ovih pet koleginica sa fotke ( nijedna nije udata, dve su razvedene, ostalo devojke 25+)

odabrana ekipapost-21100-0-16849600-1319239945_thumb.jpg

p.s. malo smo skrenuli sa teme :zbunjen:, ali iskreno, jedva cekam da sednem na Challengera i povedem moju pufnicu Suki sa mnom :P, nema niceg lepseg nego kada devojka iliti zena ima zgodne i duge noge i kada sedne nazad na motor, a butkice i listovi samo sevaju ( a moja zena ima jako zgodne noge, uostaom visoka je 185cm...) necu bre vise da se hvalim nego idem sa reci na delo

p.s. ZA SVE ONE KOJI KAZU DA JE BOLJE IMATI POLOVNOG JAPANCA NEGO NOVOG KINEZA, JA KAZEM, BOLJE NOVI KINEZ I EXTRA ZENA... i naravno extra oprema iz Louis kataloga

post-21100-0-59323600-1319240099_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Nacelno, ja sam zainteresovan! :) Samo da vidim kakav mi je raspored, ali mislim da nece biti frke! ;)

 

Imas neki plan za marsutu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: NBG Blok 45

nekako me privlaci magistrala uz dunav, ako ne bude vetra. ako neko ima bolju ideju, apsolutno nista nemam protiv, bitno je druzenje i voznja :)

posto je jedan dan u pitanju, ne treba ici mnogo daleko. nekih 70km/h pa dokle doguramo :)

i meni zavisi od sljake, trebalo bi sutra da znam dal radim u nedelju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Dunavska magistrala deluje kul, ali mislim da ce nas kosava ubiti. :/

Daj Boze da stane, onda ce biti mnogo lepo. :)

 

Mozemo i do Orasca, to mu isto dodje oko 70km.

 

Oce jos neko?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Ajde da vidimo neko odrediste, da ne budemo bas ko cergari! :)

 

Obzirom da nikada nismo vozili zajedno, nebi bilo lose da idemo neku kracu relaciju, cisto da opipamo puls jedni drugima. :) Prosecnom brzinom od 60km/h (negde ce mo ici brze, negde sporije) i bar dve pauze (ne znam kako je tebi, ali meni dupe utrne posle 20-30km), razdaljinu od 70ak km, cemo preci za 1,5-2h (ovo je jako gruba procena). Tako da mozemo taj neki radius - Kostolac, Orasac ili za Vrsac, kod testerasa... :)

 

Sto se klope tice, apslolutno sam fleksibilan - od kafana, preko fast fudova i pekara do pastete i 'leba koje bi nosili sa sobom! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: NBG Blok 45

ako krenemo za vrsac moraces da me budis kad stignemo :)

vs je lep cilj, ali je put bzvz, ravnica. ali ako vecina bude za vs...sto bi dusko dugousko rekao "ako lutka hoce zeca, ima da dobije zeca"

salu na stranu. moze kraca destinacija da se upoznamo, 60 mi savrseno odgovara, pauza koliko god hoces, gde god nam se svidi, klopa sta nam padne napamet i sta se dogovorimo, ne pravim pitanje ja sam dobra svinja :D

 

vremenska prognoza za kostolac

 

 

O4CV2_vremekostolac.jpg

 

UV indeks moze malo da pravi problem, ali ipak je voda voda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

I meni se ide sa vama, ali me zajebava neki grip. :(

 

---

 

Inacem, vec par meseci razmisljam o putu u Delibatsku pescaru, nadam se da ce biti jos dobrog vremena.. ako ne, onda seldece godine..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: NBG Blok 45
:( strasno, radim sutra. necu moci da si priustim ovo putovanje. Gobline, izvini na cimanju i javljanju u poslednjem trenutku. ako imas ekipu za sutra zelim vam srecan i bezbedan put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Evo, nemam vise temperaturu. :) ali sam i dalje rovit, ne znam koliko je pametno da motorisem... a ide mi se, crk'o bih da se vozim do kladova! jos i moja bolja polovina hoce da ide, tako da ostaje da vidim kako ce mi biti sutra ujutru pa da vidimo..

 

kad i gde je okupljanje pred start?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Imaginose, brate, citas li ti kao sto pise ili kao sto bi zeleo da pise? :jee:

 

Ne idemo sutra nidje, jerbo Srle radi.

 

Ali zato, sledeci vikend, ako obaveze dozvole, planiram putovanje s ortakom do Mladenovca, da covek obuje svog TDM-a kako valja,nove gume, ovo-ono, pa za Orasac, tako da ste i ti i Srle dobrodosli! ;)

 

P.S. Kao neko ko ima veze s medicinom, toplo ti preporucujem da jos sutra pijes neki fervex, panadol, brufen... i da mirujes! ;)

 

Edit: Kad bolje procitam predposlednja dva posta, nigde eksplicitno ne pise da se ne ide... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja