Jump to content

Moto Zajednica

Uskrsnja akcija NACRTAJ OSMEH - 19 april, Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Tu sam !!   Pomoc...  sta, kako, koliko...  pricaj.  :)

 

Za sada tvoje veselo prisustvo i promatranje vesele BJB druzine kroz prozorce objektiva, a vrlo rado bi te povezli i kao suvozaca na nekom od motora ili automobila koji ce usestvovati u akciji  ;)

 

Baterije su napunjene  ;) ...   a prijalo bi mi da mene neko malo vozi, a i na odmoru sam, tako da...   ;D

 

 

drugare, ja sam prazan, ako si "lud"...a ti 'ajd s "predatorom".... ;D ;D ;D

 

Ma gdi cu  s`  tobom, oduvace me vetar, neces ni primetiti !  :D  Jedino ako na Cagivu stavis neki turing vizir.  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ekipa Banovo brdo - Rakovica, polazna tacka bazeni.

  Samo cemo se dogovoriti u koliko se nalazimo!!!! Jel sme neko da se opkladi da ce biti oko 150 motora!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Malo je satnica nezgodna. Necu da miniram organizaciju i trud. Nadam se da medju nama ima pravoslavnih vernika koji bi otisli na jutarnju liturgiju da se priceste za post. Liturgija pocinje u 9h i traje sigurno sa pricescem par sati u manjim crkvama, a duze u vecim.

 

Ja dolazim, ali da li cu stici na bazene, kod skupstine ili cu da vas jurim usput, to cemo videti od trenutne situacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

 

Tu sam !!  Pomoc...  sta, kako, koliko...  pricaj.  :)

 

Za sada tvoje veselo prisustvo i promatranje vesele BJB druzine kroz prozorce objektiva, a vrlo rado bi te povezli i kao suvozaca na nekom od motora ili automobila koji ce usestvovati u akciji  ;)

 

Baterije su napunjene  ;) ...  a prijalo bi mi da mene neko malo vozi, a i na odmoru sam, tako da...  ;D

 

 

Naci ce se mesto i za tebe :)

Racunaj da imamo ceo kontinent na raspolaganju ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Za sve sto treba tu sam i uvek me mozete kontaktirati,iskreno radujem se da vidim osmehe te dece...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

kocha dzumle sa sve porodicom    :)

 

pod uslovom da mu organizator ove akcije opet pozajmi one dve kacige koje mi je vec zajmio u humanitarne svrhe  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

      Dragi drugari  :) na vecerasnjem upravo odrzanom sastanku sa BJB timom dogovorili smo sjajnu stvar, da svima koji su me kontaktirali putem PP-a u vezi sacekivanja i dolaska za Beograd iz unutrasnjosti kako bi u sto vecem broju velicanstveno ispratili celu akciju, izadjemo u susret i ponudimo im smestaj u Beogradu, tako da nema potrebe da ljudi iz daleka sabajle krecu na put od nekoliko stotina kilometara  :)

      Da ovde ne bi off-ovali, zamolio bih sve zainteresovane koji bi da ucestvuju u akciji, da mi na PP posalju broj ljudi koji bi sa njima dosli kako bih Vam svima obezbedili mirno i lepo mesto za prenociste  :)

 

    Takodje smo odlucili da zbog izuzetno tragicnog i depresivnog pocetka sezone u kojem se mnogo zvezda ugasilo pre vremena, sprovedemo i malu akciju kojom cemo skrenuti paznju na sve motoriste....... raspodelicemo se u nekoliko manjih grupa od po 5 motora  koje bi uredno parkirali na vecim raskrsnicama, sa strane naravno, da budu uocljivi, ali da ne ometamo saobracaj a onda bi obuceni kao za voznju delili flajere svim vozacima dok traje crveno svetlo na semaforu, da ukazemo da na ulicama krstari veliki broj ranjivih i lako oborivih dvotockasa, kao i da uputimo apel ostalim motoristima, da obrate paznju na druge ucesnike u saobracaju i prilagode brzinu uslovima na putu, jer ulice su svacije i moramo jedni druge da postujemo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Jel sme neko da se opkladi da ce biti oko 150 motora!!!

 

Manje od 100 nece biti.  ;)

 

Naci ce se mesto i za tebe :)

Racunaj da imamo ceo kontinent na raspolaganju ;)

 

Nece Sale da se ljuti.  "Crni kontinent"  sa bojama prasume.  :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ako uradim MZ-a onda sam u akciji u punom sjaju ali ako ne uspem sve da sredim onda ne bih baš gurao pa sam na Hondi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

kocha dzumle sa sve porodicom    :)

 

pod uslovom da mu organizator ove akcije opet pozajmi one dve kacige koje mi je vec zajmio u humanitarne svrhe   :D

 

Kacige picnute i licnute, cekaju Kochinu porodicu da im sa srecom posluze  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Kako stvari teku, za sada nam sve ide na ruku  :)

 

Za sada imamo zainteresovane koji bi da krenu iz Subotice, jednu ekipu iz Ivanjice....pa bih vam svima predlozio da svi dodjete dan ranije na organizovani smestaj kod drugara sa BJB foruma, a onda svi lepo nasmejani i odmorni u nedelju jutrom da se zaputimo u nasu misiju iscrtavanja osmeha na decijim licima  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

  Zahvaljujuci dobrim i plemenitim ljudima vozacima koji dolaze iz unutrasnjisti nudi se smestaj u krevetu sa ljubimcima koji ce da spavaju na sigurnom u garazama  :) Ljupka  Viktorijab je ponudila u Rakovici smestaj za 3 vozaca i njihove mazge, sto je idealno za ekipu koja nailazi magistralom  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja