Jump to content

Moto Zajednica

Tema za sve Honda CBR 600 ljubitelje

Recommended Posts

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Pozdrav ljudi,

da li neko zna da li se moze na F3 97-98' montirati prednji tocak sa profilom 65 ili 70? Fabricka guma je 120/60/17. Stavio bih polovnu a gume sa profilom 60 je tesko naci.

moze naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Cudi me da nisam video ranije ovu temu jer je CBR moja prva zelja, zasad sam ponosni vlasnik 2 al u srazmeri 1:18, al bice neka jednog dana  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

na CBR600RR 2003 i 2004 godiste, aftermarket top, u ovom slucaju konkretno akrapovic titanium(sa granama), stoji malo ukrivo tj. ukoso ispod repa, i to tako treba na modelu te godine....da li neko moze da mi potvrdi to?zanima me da li je to tacno? poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Evo i mene sa CBR600F2 '93. Kupio pre nekih godinuipo u N.Sadu. Presao sa njom oko 9-10.000 samo uradjen servis i "remontovan" spaner lanca. Sory, na poslu nemam ni jednu bez mene :zdravo:

post-5362-068071600 1289770622_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Uzeo i ja malo (doduše na privremeno) CBR 600 F pa rekoh sebi dase upišem u grupu.

Pitanja:

1. Da li neko prepoznaje ovaj model. Gazda mi kaže da je F4i Ali mu ja nešto ne verujem jer on inače nema pojma o motorima.

2. Kada upali (lepo pali) i mali mu dam gas, upali mu se ona lampica F1 i stalno gori. Šta to može da bude?

 

31032011366.jpg

 

31032011367.jpg

 

31032011369.jpg

 

Toliko za sad. Aj u zdravlju da se vozite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Ćao, jeste F4i, od 2001-(valjda se pravio do 2007 ili 08).

Za lampicu ćeš morati da očitaš kod koji prijavljuje, ovako napamet - ništa...

 

p.s.- imaš na forumu post sa PDF uputstvima - ili koja je ono druga srpska reč - a da: "manuelima", i pred kraj imaš odeljak kako očitati kodove i šta znače. I kako ih otkloniti, što je najbitnije ;)

 

Pozz, srećno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Od pre par meseci postao sam ponosan vlasnik jedne Honde CBR F4, pa vam se pridružujem u ovoj temi. :)

Fotografija sa prve vožnje. :D

12032011601.jpg?t=1301671798

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Tnx.

Ustvari zalegla mi mala onako na prvi pogled, pa iako imam svog BMW-a mrcinu, a ja sam imam 2 metra i 150+ kg nekako mi je simpa pa bih je možda uzeo sebi, pa ........ :zbunjen:

:lud::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 F

E pa ovako ischitao sam celu temu pa reko ajde i ja da se javim posto sam i ja ponosni vlasnik CBR-a.Moj je mogu slobodno da kazem najstariji od svih koi su bili do sada u temi :) .E pa ovako zimus sam pazario svoju Hondu CBR 600 F-1 1990 godiste.Kupio sam je bez prednjih oklopa .... Za sada sam presao sa njom nekih 3500 km,ukupno je presla 4700 km, skoro sam zamenio ulje Honda sada prede .Stavio sam i otvoreni top pozadi posto se fabrichki nista nije chuo .Planiram neku preradu u Street Fghter-a Trebalo bi da chuchne nova maska sa farovima i cajgerima i siroki volan.....To je za sada to evo i slichica.

post-11016-0-47219400-1311098134_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Skineš plastike sa obe strane sedišta (2). Odviješ dva šrafa (3), po jedan sa obe strane po sredini sedišta. Povučeš sedište (2) unazad da se oslobodi jezičak (1). Gotovo.

seditehonda-1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Uzeo i ja malo (doduše na privremeno) CBR 600 F pa rekoh sebi dase upišem u grupu.

Pitanja:

1. Da li neko prepoznaje ovaj model. Gazda mi kaže da je F4i Ali mu ja nešto ne verujem jer on inače nema pojma o motorima.

2. Kada upali (lepo pali) i mali mu dam gas, upali mu se ona lampica F1 i stalno gori. Šta to može da bude?

 

31032011366.jpg

 

31032011367.jpg

 

31032011369.jpg

 

Toliko za sad. Aj u zdravlju da se vozite.

 

Ne znam šta bi ti rekao osim dobrodošao u klub ,meni se prošle godine desilo isto na mom cbr600F4i,2001 i bio je regulator pritiska goriva koji hoće da crkne od rđe i tehničke vode u gorivu ili ako ostane bez benzina zajedno sa njim da povuče i pumpu za gorivo,meni se to desilo pred polazak na more njom, naime regulator izgleda kao filter za gorivo metalni s tim što ima tri cevčice. U hondi košta 170 eura i baš retko kad crkne ali jbg, desi se. čeka se od 15 do 60 dana. Ja sam slučajno našao lika koji je sj....o motor pa sam od njega kupio regulator i sad je sve ok. On ti se nalazi ispod rezervoara na glavnom dovodnom kanalu.NAJVEĆU PAŽNJU OBRATI NA SKIDANJE POŠTO JE GUMICA IZ LEŽIŠTA ,(gde naleže regulator na cev) JAKO JAKO SKUPA.I jako lako se kida pošto je svo vreme pod pritiskom. Pertlovanje pumpe ne pomaže jer ima neka baš jaka opruga unutra koja sve zezne kad se otpertluje. Ako te bilo šta zanima slobodno pitaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Pozdrav evo da se upišem i ja , Honda CBR 600 F4i. Savršenstvo na dva točka. Menjao regler i regulator pritiska goriva.

 

post-15358-0-19090400-1330813011_thumb.jpg

 

post-15358-0-93619000-1330812981_thumb.jpg

 

 

post-15358-0-33320100-1330812801_thumb.jpg

 

post-15358-0-68668700-1330812909_thumb.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Kuglice koje godiste je tvoja Honda? Cini mi se da je do skora bila na oglasu za prodaju. Nego jel to fabricka sema boja ili si ti ili neki prethodni vlasnik dodao licni pecat,mnogo mi se svidja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja