Jump to content

Moto Zajednica

MC Civija-nova pravila ponasanja

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

moze li nesto vise o SIMPATIZERIMA KLUBA?  Da li oni mogu da idu na skupove u grupi sa ostlim clanovima? koje su njihove duznosti? Ja nisam clan ali stvarno volim da svratim u prostorije kluba jer tamo imam dosta prijatelja kao i da sa njima idem na skupove ali stvarno ne mogu da prihvatim neke obaveze. Desi se da nekad budem par dana ,svaki dan u klubu a opet se desi da po mesec dana ne svratim sto zbog obaveza sto zbog ko zna chega jos. i sta sad neko ce da sedi u klubu ceo dan i da upisuje u svesku ko je dosao dva puta nedeljno???  Mislim da je suludo naredjivati nekom da dodje negde ako on to ne zeli vec zato sto mu je to samo obaveza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Svako ko udje u nase prostorije,uvek je drag gost.Svaki clan bi trebao da preuzme deo obaveza i povereni zadatak i u potpunosti izvrsi.2 puta nedeljno da neko svrati u prostorije ipak nije preterano.TO JE NAS KLUB.Evidenciju o tome mislim da necemo voditi,jer se zna u svako doba ko je u MC.Sve je na dobrovoljnoj osnovi,ali pravila su pravila.E sad,da li su doneta da se postuju ili krse,pokazace vreme.A sto se tice simpatizera,uvek su dobro dosli.U koloni se moraju postovati neka pravila,bez obzira da li si clan ili ne.Nismo Pravilnik doneli da bi rasterali clanove ili primorali nekog da se ponasa kao u vojsci,ili kako vec.Svoj KLUB i BOJE koje nosimo moramo postovati i ceniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

Paaa , sve je lepo receno i sve pohvale za promene u klubu i njegovom statutu , to bi trebalo da znaci da je doslo do radikalnih promena pa bi red bio da nas uoznas sa novim rukovodstvom kluba, mislim obicno se nakon ovakvih odluka dosadasnje rukovodstvo okrivljuje za pogresno vodjenje i donosenje odluka pa iz tih razloga i dolazi do zamene istih.

Znaci normalno bi bilo da nam kazete da li je doslo izmene rukovodstva ili je samo neko shvatio da je pregonio pa ajd sad isto tako al malo drugacije.

I koji su to clanovi otisli iz kluba (njih 20-ak) pretpostavljam ceo upravni odbor i ko jos ? glupost bi nila da obicni ljudi koji nisu ucestvovali u rukovodjenju kluba napuste mc.civiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

islo se sa omasovljavanjem ali....nije dobilo zeljeni efekt.ovako ce ostati ljudi koji to vole i kojima klub nesto znaci...svaki buduci clan ce biti upoznat sa pravilima,stazirace...nakon toga imace puno zvanje clana i takva osoba ce drugacije gledati na to.ovako ljudi dobiju boje,voze se,prave probleme a ko je kriv...obicni ljudi samo vide sta pise na ledjima ostalo ih ne zanima...moralo se ovako...vreme ce pokazati

 

sto se tombole tice....svako se nalazi u kutiji,neko ima srece vise neko manje...sta se moze.ja sam ucestvovao pa nista :)

•   Svaki član je dužan da minimalno 2 (dva) puta nedeljno dođe u prostorije kluba..a sta ako neko ima malo dete,radi,bolestan je,itd.....

mislim da je ipak prestrogo u pojedinim pravilima...

a ostatak nije los.. :) :) :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

onda cu nastaviti da dolazim kao simpatizer i da ispijam jeftino a dobro pivo i druzim se sa dragim ljudima  ....bez ikakve obaveze:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Jeftinog piva nema vec mesec i po dana.Opet se vracamo na "2 X NEDELJNO".Pa i ja imam porodicu,4 dana sam u Becu,3 u SAPCU,i opet imam vreme za ta 2 puta,a mozda i vise.Sto se tice rukovodstva,nije bilo nekih radikalnih promena.DJERA je i dalje predsednik,Kurta,Kica,Cora i Antona p.predsednici,Markoni sekretar i  blagajnik,i nadzorni organi Zegarac i Sekula.Problem svakog kluba je "JA NECU OBAVEZE,NEMAM VREMENA i sl."Ja u svoj klub svracam sa decom,suprugom,prijateljima...i mnogo se prijatno osecam...Dragi su mi svi u okruzenju.Pa zasto smo osnovali klub ako necemo u njemu da se druzimo.Zar cim parkiramo motore u garaze,trba da cekamo maj mesec da bi svratili u klub???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

I da napomenem jos i ovo"NIKO U KLUBU NE KRIVI NEKOG ZA ZA POGRESNO VODJENJE POLITIKE"UPRAVNI ODBOR DONOSI SVE ODLUKE,i naravno neko kontrolise njihov rad i i odluke. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Zakoni se i donose da bi ih neko krsio.Ponekad je to mnogo skupo,a tu cenu je platilo vise od 25 bivsih clanova.Vreme ce pokazati sta je UO uradio od novembra i da li je to bilo potrebno.Mislim da svih 39 clanova kojih je ostalo u MK CIVIJA ima stav da je moralo tako da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja nikada necu biti chlan nekog ovakvog kluba. Verovatno necu nikad biti chlan uopshte. Za mene je motor sloboda a ne gomila pravila. Ne uzmite za zlo SVA pravila su na mestu, osim ovog da mora 2 puta da se dodje u klub... shta ako neko radi ko sivonja ili ima bolesno dete,ko shto reche Bokilic. TO pravilo je GLUPO. Pa me sad osudjujte :(

 

 

Bio sam u vojsci jednom i to mi je dosta :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Banja Koviljaca

Ne mora da znaci da su ove vase odluke 100 % izvodljive ali ako ste odlucili da to tako treba gurajte do kraja.

A koliko vidim ostao je veci deo kluba znaci da ste u pravu.

Nas je mnogo manje pa nam je lako da se dogovorimo ali vase iskustvo i sama ideja da to iznesete javno  nama manjim klubovima je od velike koristi.

 

Moj prvi skup je bio sa MK CIVIJA 2004. a verovatno su nam bili i uzor kad smo osnivali nas klub zato SAMO NAPRED.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

a sto ste se uhvatili ta FAMOZNA 2 PUTA?A koliko je pametno naliti ludu glavu i sesti na motor?E,pa momci ja sam to osetio na svojoj kozi u Lajkovcu u junu 2007.Mislim da je red da ovu temu zakljucam.Svi smo punoletni i odgovaramo za svoje postupke,nosili boje na ledjima ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja