Jump to content

Moto Zajednica

Africka Kraljica-Vracanje u ranu mladost

Recommended Posts

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Vidi kod Srdjana. Znam da je radio neka sedišta sa plavim delovima. Za bmw, sa tamno i svetlo plavom. Trebalo bi da bude... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Da me ne shvati neko pogresno,evo zasto ne zelim nikakav posao sa nasim ljudima..kontaktirao sam par majstora za preradu sedista,imaju plavi skaj...cena je oko 85e,plus postarina u oba pravca oko 900 dinara..a evo kolika je cena u engleskoj sa postarinom od 17e. 3e9657b51b8ff04f0317b8dfd8c7274a.jpg8e99bf09996311574d98e5cc8933c182.jpg
a15e22bd803dd55d36dab71232428fe6.jpg

Apsolutno razumem ovog coveka

913e51ce3b9df7b5c1ba2de7e94fe3e5.jpg

Ja sam vec kupio ovakvu presvlaku,ali kao sto sam gore napisao ,ne uklapa mi se u enterijer sa plavom bojom..ali kako stoje stvari za te pare ako treba ima da ga ofarbam sa indigom,makar drzalo boju samo 2 voznje 9915e4163dc00152242cc10a8f886834.jpg

Ili moze i kombinacija ovcija koza na sedistu,..sad cu malo da izguglam da vidim dal je neko skoro osisao neku ovcu 3367bb02d304ca71d7f446c97a736881.jpg26d24c7040076ca2403244ee2d527cb2.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka



  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ovčiju kožu osobno nisam nikad imao na sjedalu, ali struka se kune u njene osobine i komfor koji u vožnji pruža. Ni kozija nije loša.
A sad se smijte koliko želite


Poslato priko Ténéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Ja sam se prvi smejao kada sam prvi put video ovciju kozu preko sedista,sve dok nisam seo,kao da sedis na oblaku,mislim da ne postoji nista udobnije..inace cena je oko 30e za kozu..kada sam izracunao jos koliko mi para treba da sredim motor po nekoj mojoj zamisli,juce me uhvatila depresija,pa sam ceo dan gledao crtani Sundjer Boba.. 45e28420f9adea23c6ecdac0bb80e645.jpg







Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Dodji kod mene i dobijaš vunu da presvučeš dva autobusa, prosto ne znam šta ću sa njom. :lol3:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
Dodji kod mene i dobijaš vunu da presvučeš dva autobusa, prosto ne znam šta ću sa njom. 3:
Opa,eto kako sam uštekao 100evrica ..Zlatko gde zivis da dodjem da uzmem .Napolju je vreme idealno,obozavam da se vozim kada je hladno i kisa..Castim negde rucak u neku kafancugu,ali gde ima oni stari crveni ili plavi karirani stoljnaci izgoreni od cigara i gde sluze konobari sa podocnjacima do ramena koji se osecaju na vinjak..u ove šmeki kafane sa blistavo belim stoljnjacima moja noga nece da kroci..tu necemo da se najedemo

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 7
  • Haha 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: RD07 '93., šareno govedo..
Prvo voznjica,a estetika moze i malo da priceka

Poslato preko telefona starijeg od vatre koji mnogo baguje


Savrsen snimak od 7:56..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Dodji kod mene i dobijaš vunu da presvučeš dva autobusa, prosto ne znam šta ću sa njom. default_lol3.gif

Vuna na koži, sa kožom??


Poslato priko Ténéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Opet kažem, imam vunu koliko hoćeš ali ne kožu. To je od šišanje ovaca. Stvarno imam puno vune. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, kaligula1 said:

Opa,eto kako sam uštekao 100evrica emoji23.png..Zlatko gde zivis da dodjem da uzmem .Napolju je vreme idealno,obozavam da se vozim kada je hladno i kisa..Castim negde rucak u neku kafancugu,ali gde ima oni stari crveni ili plavi karirani stoljnaci izgoreni od cigara i gde sluze konobari sa podocnjacima do ramena koji se osecaju na vinjak..u ove šmeki kafane sa blistavo belim stoljnjacima moja noga nece da kroci..tu necemo da se najedemo

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 

To ja zovem ugostiteljstvo! Mora da napravimo neku temu i spisak "za obići" takvih lokacija, ali to bez lokalaca nema šanse da znaš gde se kriju takva mesta... :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

@Marko05 Ali to je cena celog sedista, meso gratis. Dobra matematika. :D
 

Promenio član Zlatko LA
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

I takooo.Spremim pare da oteram motor kod farbara,kad oces..Neki stari dug iz vip mobilne mreze i neplanirano me oderu (malo vipovci,malo izvrsitelji ) ko Musa jarca sa 500e..To je prvi razlog zasto je majstor farbar ispao iz kombinacije..Drugi razlog je taj sto su mi majstori kod kojih sam bio,tako lepo izvredjali inteligenciju sa cenom (kao da cu da farbam Bugati Vejrona u Dubaiju) pa sam resio da sam ofarbam motor. Prva slika,prvi zajeb zbog nekompatibilnosti farbe..Pa da krenemo..2424dce5e769dc9413fb2de5c35240ea.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka





  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Tako bi trebalo da izgleda, ili...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 777 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Gledam ove slike i tako me teleportuju u neke davno zaboravljene trenutke u ranoj mladosti uz Eurosport... Svaka čast na svemu urađenom :care:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
Tako bi trebalo da izgleda, ili...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk


Jos uvek nije sve zavrseno..cekam graficara da uradi jos neke nalepnice,narucene plave manzetne za viljuske,i ide plava presvlaka sedista,kao i drugi vizir..9dd78421c3b54a3b418d59b914212d90.jpgff3099bc729a7171b0d60f133fd69452.jpg

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07
Tako bi trebalo da izgleda, ili...

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk


Taz,ovo je trenutni izgled.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Inace da dodam..sve sam apsolutno sam uradio,nisam nikakav majstor,potpuni sam amater..Ceo motor ofarban sprejevima..ispostovan kompletan postupak,smirglanje(dok se ne use*es) prajmer 3 ruke,farba u spreju takodje 3 ruke naravno,lepljenje nalepnica ,takodje sam..i preko toga lak (3ruke) ..nigde mi farba nije podlila kao ni lak..skoro da i nema "pomarandzina kora"...materijal me kostao nesto manje od 4.000 dinara..

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja