Jump to content

Moto Zajednica

Problemi sa yamahom r6. Prelivanje karburatora

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Majdanpek
  • Motocikl: Keeway speed 125

Pozdrav svima, velike mi glavobolje zadaje motor, naime problem sa karburatorima. Motor sam nedavno kupio, znao sam da treba srediti karburatore ali nisam ocekivao da ce mi toliko problema praviti. Motor mi je vec dva puta nalio gorivo u karteru, bio je kod majstora, ocistio karburatore, vakumirao , ali posle nekoliko dana se u karteru nalilo vise goriva nego pre servisiranja, vratio mu motor, pokusao da sredi problem, ali se problem i dalje javlja.
Prvo paljenje jako tesko, jedva sastavi rad, pocne i da puca na auspuhu. Motor je imao snage i odlicno je isao, ali prelivanje ne znam kako sada da resim. Majstor mi kaze da bih trebao kupiti druge karburatore, jer sicevi za iglicaste ventile su nemenjivi. Video sam po internetu da postoje majstori koji izvlace stare i pod presom ubacuju nove i tako resavaju problem.. Neku preporuku za dobrog majstora koji bi mogao resiti ovaj problem, ili ipak kupiti polovne druge, koji su opet macka u dzaku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Takvi problemi se resavaju kod  Dr.Bokilica! U svakom slucaju je potrebno da narucis i set novih delova za reparaciju karburatora .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja