Jump to content

Moto Zajednica

Pablo

Enduro škola

Recommended Posts

• Vlasnik sajta, 5163 postova
  • Motocikl: Honda VTR 1000 SP1, BMW R1200 GS Adv

Imate želju da vozite enduro, ili možda već vozite ali niste zadovoljni napretkom?

Da li želite da za mesec ili dva budete egal sa vozačima koji sami uče godinama?

01.jpg

Princip Balkan Hard Enduro treninga je individualan pristup svakom vozaču, i progresivno podizanje veštine upravljanja motorom. Dan obuke traje oko 4h.

Dva nivoa obuke – POČETNI (osnovne tehnike enduro voznje) i NAPREDNI (kompleksne tehnike hard enduro vožnje).

Nakon završenog POČETNOG nivoa, bićete osposobljeni da samostalno vozite enduro motor srednje teškim terenima, a nakon kompletiranog i NAPREDNOG nivoa bićete sposobni za teške , i extremne hard enduro terene.

Obuka off road vožnje motocikla značajno utiče i na umeće upravljanja motociklom na asfaltu.

Trenizi se održavaju po principu 1 na 1 ili najviše do 3 vozača sličnih vozačkih sposobnosti.

Svaki polaznik mora da ima zastitnu opremu : odgovarajuće čizme, protektore, i kacigu.

Iznajmljivanje motora je moguće ( TPI 2020 i 2019. , KTM 350F , KTM Freeride ).

Treninzi se održavaju u okolini Beograda, u Vrdniku , ili po dogovoru.

Cena dana obuke u Beogradu po vozaču:

– 1 vozač, 50eur sa sopstvenim motorom – 120eur sa našim motorom
– 2 ili 3 vozača, 40eur sa sopstvenim motorom – 105eur sa našim motorom
– paket od 5 treninga -10%

Uz iznajmljen motor gorivo je uključeno u cenu, kao i dostupna oprema.

Za sve ostale informacije i nedoumice ne ustručavate se da pitate, pišite na hardenduro.contact@gmail.com ili na 060/3232-585

Jimmy - www.balkanhardenduro.com 

02.jpg

08.jpg

43285552_10217197778313751_7722267764173307904_n.jpg

13.jpg

06.jpg

11.jpg

15.jpg

09.jpg

• Sviđa mi se 7
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 417 postova
  • Motocikl: Kawasaki KLR 650
pre 8 minuta, СајберГастарбајтер je napisao:

Lepo, samo sto ne mora sve da se zove "balkan ovo ono", ali dobro to je u duhu vremena.

Što? Šta fali Balkanu? Ako tipuju na klijente iz regiona.... Nema više Jugoslavije, samo Balkan je ostao. 

• Drug član, 4357 postova
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nadam se da će biti prilike da se odvozi neka turica i uz to nešto i nauci. Nisam imao prilike nikad da se oprobam na enduro motoru. Ne računam u to vožnju MZ po sumi i gudurama :)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

• Sviđa mi se 1

• Balkan Hard Enduro, 587 postova
  • Motocikl: Te250i
Pre 16 sati, Savan je napisao:

Nadam se da će biti prilike da se odvozi neka turica i uz to nešto i nauci. Nisam imao prilike nikad da se oprobam na enduro motoru. Ne računam u to vožnju MZ po sumi i gudurama :)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Pozdrav Savane. Ako nisi probao enduro, onda ne znaš sta propuštaš. :)Kad ti se ukaže prilika, samo se najavi na vreme i zajedno ćemo naći opciju koja ti odgovara.:takoje:

• Sviđa mi se 1

• U prolazu, 67 postova

Evo kao jedan od korisnika enduro skole da napisem koji rec. Imam vrlo malo iskustva od ranije, tako da sam isao na pocetnicki kurs za jednim sa kolegom koje je pre toga uglavnom bio na asfaltu. Sto se tice off-a, tu smo negde pa je taman bilo dobro da nas je vise.
Sve pohvale za Jimmy-ja...prvo je procenio nase znanje a potom step by step radio razlicite osnovne tehnike hard enduro voznje. Vozili smo na poligonu u Vrdniku pa taman posle malo vezbe idemo na praksu u sumu na lakse sta

ze da sve to isto probamo i na "terenu". Kako sta savladamo prelazimo na sledece, a neke teze stvari malo po malo svaki put. Tek smo na pocetku, ali idemo sa casovima i nastavljamo dalje.

Dodatni je bonus sto vam covek dodje na noge ako nemate puno vremena, pogotovo ako ste iz ns, pa ne morate da se cimate do Divcibara, Tare, Bg-a...ili u nekim "zdravijim" vremenima do Rumunije ko moze da izdvoji vremena i novca.

Za sve one koji se i dalje razmisljaju.....za par casova, sa usmerenim vezbanjem savladate sigurno vise nego sto cete samo ici vozeci sa nekom ekipom koji cete vise da jurite a manje da vezbate pravilnu tehniku voznje. Mala je investicija, znam, ali se svakako isplati dugorocno a napredak se vidi odmah.

P.s. sad video da je jedna od tih slika postavljenih, ja na treningu :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

• Hvala 1

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja