Jump to content

Moto Zajednica

CF MOTO MT 800

Recommended Posts

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900





Ne, u tom delu nisam mislio na tebe jer nisam ni razumeo da si bio na konkretnom događaju o kome smo obavešteni.
Tebe sam hteo da pitam kako ćeš da prodaš polovan motor posle 2 godine kada bude vredeo manje od ostatka kredita ali neću da širim temu...
O tome ću da mislim kad dodje vreme i da plačem..

Kao i za svaki motor kome sam nagruvao kilometražu pa niko nije hteo da ga kupi, jer ima iz CH , NOV NOV NOV, vlasnik 1934. Godište, Hitlerov pionir, nikad vozio pin gas, a prešao za 10 godina 14000km, i svi prešli toliko.. šio mu ga Djura...
Osuđen sam na propast..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

E muko moja...

Back to CFMoto 800 MT...

Ustanovili smo da preko 8000 u Touring varijanti, dakle plavo/sivi sa zlatnim felnama, koferima i full opremi neće imati neke sreće u Srbiji, ali mislim i u Evropi...

Opet kažem, to je moje mišljenje.

Dozvoljavam da grešim...
Ali mišljenje je kao i qurva, svako može da je ima...

Zar ne?

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@Vampa
Ne ne ne Mili...
Ti kukaš nad svojom sudbinom kletom...

CFMoto je biser Azijskog tehnološkog napretka!


Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, Milanezi said:

Neverovatan podvig...obavestite fabriku i medije :D

 

Baš hteo da kažem... Moj VFR 1998, sad da ga upalim mogu mirne duše do Engleske. Kilometraža na satu se samo šapuće... ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajd' sad posto sam se ukljucio u diskusiju...

 

Kad se pojavio TRK 502x zauzeo sam stav da je model pun pogodak, da ce imati prodju jer gadja A2 vozace, da je pun pogodak za one koji prelaze na njega sa slabijih masina a da nije za one koji prelaze na njega sa jacih masina. Sa tom cenom i opremom koja ide uz njega i dalje smatram da je odlican pazar...

 

Vec u toj temi su se javljala poredjenja sa jacim motorima, koji izlaze iz A2 okvira i pisao sam i tada a i sada smatram da je to utakmica gde je mnogo vise velikih decaka i tu treba malo vise "masti" da se uspe... U tom svetlu, slazem se sa ocenom da je sve preko 8K klot i 10K full opremljen cist promasaj za CF moto, cak bi se usudio ici i 500-tinak eura ispod toga... Recimo 8/10K za ADV a jeftiniji za S i onaj treci, zaboravih oznaku :stabre: Uz sve to da imaju pristojnu servisnu podrsku... E sad, zivi bili pa videli :Mina:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Nisu losi ni cf ni benelli ni ostali kinezi najlosija stvar je servisna podrska. Ne bi nikom smetalo da stucne pa oteras u servis i da sutra opet vozis. Ne pisem vise nista neko ce da me :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@Vampa
Ja sam se šalio, nemoj zbog mene molim te da se izključuješ.
Ako sam te uvredio oprosti molim te, nije bila namera.

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Nole, ne bih se složio...

Auta su NIKAD SKUPLJA!
Ono što je koštalo 15.000 pre 8 meseci, sad košta 21.000! Konkretno Renault Megane 1.5 dci, grand coupe (Limunzina) u Limited paketu opreme...

Ono što je koštalo cca 15.000 evra pre 20 godina Golf IV TDI, sad košta 24.000...

Auta su nikad SKUPLJA bre... Nikad skuplja...

Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk


Mislio sam na polovnjake.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Za ovo vreme na forumu nisam nigde primetio da si ikoga uvredio pa tako da se ni ja ne osecam uvredjeno :) za salu sam uvek i da je na moj racun nemam problem. Nemam sta da oprastam nisi nista pogresio, ja sam pogresio izborom dvotockasa. Ali opet kazem osecam se tako jer nisam imao srece sa motorom a ne mora da znaci da je svaki primerak falican. E sada ja imam prvi model a koliko znam mrmrki i marko1995 imaju facelift model. Moguce da je sve na njima vec uradjeno sto je mom prvom modelu falilo. Jednostavno oni imaju vakcinisan model :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1060 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

@Nole Bg

Polovnjak još gore...

Sačuvaj Bože cene...

Nego Mili...
Veće su PLATE, pa lakše dohvatiti lešinu od 1500-2500 eura, jer nisu plate više 150 evra, nego 550+... Pa klinac od 22 godine(da se niko ne nađe uvređen ja sam doktor sa 46) koji je kod roditelja, posle 4 meseca može da kupi auto ...

Ja pre 22-25 godina sam morao da se userem od šljake da bi zaradio za 3500-4000 maraka auto! Plate bile po 250-350 maraka! 500 maraka bila bezobrazna plata '97-'98.


Sada
Za auto koji treba na otpad 2000to se traži 2000+
Za lešinu 2004. se traži 2500+
Za polu raspad 2007. se traži 3500+
Za drtinu raspalu 2010. se traži 4500+
Za 2014.to se traži 6000+ jer je mlado!
Za 2017-2019 se kaže NOVO BRE!!! Još miriše na salon...

Ajde bre ljudi!

Let's get serious now! Shall we?


Sent from my POCOPHONE F2 using Tapatalk





  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Kada smo kod šale imam jedan vic

Staje covek sa golfom pored ferarija na semaforu.

- koji ti je to auto

-ferari

-pa kakav je 

-najbolji, najpouzdaniji ide kao nevreme...

-pa lep je ali ne vidim ga nesto mnogo po gradu ne kupuju ga ljudi.

Neko je spomenuo i zapad. Ne vidjam mnogo kineza putevima a ceo dan sam u saobracaju jedino sto dosta od toga vidjam su brixton motori od 125ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
38 minutes ago, Andrej_Hotstepper said:

Baš hteo da kažem... Moj VFR 1998, sad da ga upalim mogu mirne duše do Engleske. Kilometraža na satu se samo šapuće... ;)

Tu rutu je mogao i moj 20+ godina star gpz500s... Inace mogao bih se kladiti na VFR da ce duze da bude ziv od CF MOTO. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Tu rutu je mogao i moj 20+ godina star gpz500s... Inace mogao bih se kladiti na VFR da ce duze da bude ziv od CF MOTO. 
I ja smem da se kladim da će R1150GS da nadživi R1250GS.. To je normalno.

Ako ništa drugo, bilo bi dobro da CF i drugi proizvodjaci iz Kine, Tajvana.... Probude ove zaspale,pohlepne gadove.
Sent from my SM-N975F using Tapatalk


  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
4 minutes ago, ProMaster said:

I ja smem da se kladim da će R1150GS da nadživi R1250GS.. To je normalno.

Ako ništa drugo, bilo bi dobro da CF i drugi proizvodjaci iz Kine, Tajvana.... Probude ove zaspale,pohlepne gadove.
Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Slazem se, ja sam uvek za konkurenciju i izbor.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
8 minutes ago, ProMaster said:

I ja smem da se kladim da će R1150GS da nadživi R1250GS.. To je normalno.

Ako ništa drugo, bilo bi dobro da CF i drugi proizvodjaci iz Kine, Tajvana.... Probude ove zaspale,pohlepne gadove.
Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Što je najgore mislim da će biti još gore. Kinezi će doći na njihove cene a "renomirani" će biti skuplji! 

Vrana vrani oči ne kopa. Pogledaj samo ko su vlasnici KTMa, i ili bilo kojih "brendova"... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Jesu vlasnici, ali razmišljaj realno..Da si ti neko ko ima para da kupi Volvo ili KTM, kako ti draže.. Da li bi degradirao taj brend koji važi za premijum, samo zato što te geografski evropljani (čitaj balkanci) doživljavaju za inferiornijeg ili ćeš nastaviti da dizes taj brend.. ?

Onaj ko je kupio KTM, sigurno nije imao za cilj da od njega napravi Beneli ili CF, ali isto tako KTM-u sigurno znači saradnja sa CF-om zbog smanjenja troškova po modelu..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

@Vampa (vezano za procenu tvog benelia)
Trebao si ti njemu da kazes da pogleda malo oglase, ima polovnih motora koji su skuplji od novih, a isti model. To je sada trend :)

Polovnjaci su na ceni. Ranije je glavno pitanje bilo “jesi kupio nov?” Sad si glavni baja u selu kad kupis polovno :na_glavi:

Promenio član Sharky - Alex
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd - Cukarica
  • Motocikl: Stromcic
Pre 22 sati, TAZZ je napisao:

V-strom 650 i 800 MT?

Za iste pare...
800MT ne bih trepnuo!
Pa to sam već rekao...
Za 7500... Ne bih trepnuo!
Novčanik(Bank Account) ne bi znao šta ga snašlo ...
Bre ruka bi ko tornado prošla...
Kao i za ovaj V-strom 1000 MY 2014 Adventure... Kad sam ga video za te pare... Bože kako sam bio brz, nisam čak ni 5m provozao niti probao... Samo sam izvukao pare i ćao...
Šta da probam 29.000km motor...
Samo sam pitao da li je lomljen, a videlo se bre da je ka' nov.

Dakle da ponovim...

Ne bih t-r-e-p-n-u-o!
Bio bi moj Il' Božiji...
Mislim na plavo/sivi sa zlatnim felnama... Može i livene felne, aaaaaajde.....

Sent from my POCOPHONE F2 using 

Novi strom je 8000+...

 

No na temu CF-a, jako zanimljiv motorin ali ako cena predje 9k ima mnooogooo vise izbora. Npr tenere, tracer, strom, moto guzzi, versus...

 

Videcemo, voleo bih da pipnem i stipnem CF-a sa obzirom da sam zaljubljen u 790.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, ProMaster said:

Jesu vlasnici, ali razmišljaj realno..Da si ti neko ko ima para da kupi Volvo ili KTM, kako ti draže.. Da li bi degradirao taj brend koji važi za premijum, samo zato što te geografski evropljani (čitaj balkanci) doživljavaju za inferiornijeg ili ćeš nastaviti da dizes taj brend.. ?

Onaj ko je kupio KTM, sigurno nije imao za cilj da od njega napravi Beneli ili CF, ali isto tako KTM-u sigurno znači saradnja sa CF-om zbog smanjenja troškova po modelu..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Vezano za Volvo...

Igrom slučaja pre koju godinu žena i ja odemo u salon po novog S60... Ona ga jako želela, uradila je neke lepe poslove i ja je nagovorim - časti sebe, zaslužila si. Auto prelep. Izabrali opremicu, automatik, onaj infotejment koji je tad koštao ihaaa i srećni.. Auto nije pravio probleme ali...

Vozila ga je 4 godine i prodala sa 36.000km... taj auto je samo lep, ubili su sa dizajnom, a taj motor i taj menjač i kako ide... To je gore od dačije. Mogu naširoko ali nije tema.

U tom cenovnom rangu, taj auto pruža premalo.

Što ona kaže više nikad ne kupuje očima i srcem, samo mozgom. Ali, ispunila je želju, naučila nešto..

Tako da, dolazak Kineza jeste promenio brend.

PS.

Idi probaj XC90, auto koji je 100.000e, 2.0 motor .. sve će ti biti jasno. Imaš utisak da ti je ostala dignuta ručna.

 

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1048 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

Ni ja ne zelim u off ali moram da kazem da ja sa volvo-om nisam imao nikakvih problema i zelim ga ponovo ponekad se pokajem sto sam ga i prodao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1585 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Apropo priče kinezi vs japanci, mislim da mali strom mnogima tu sreću kvari, jer za 7500 evra od koliko kreće strom 650 klot, dobija se trekšn kontrol sa 2 nivoa i abs (onaj prostiji, ne cornering). Jbg udobno, ultra pouzdano i provereno motorče idealno za prvi adventure motor jednog sredovečnog čoveka od 40-50 godina koji je rešio da krizu srednjih godina razbije motociklizmom. E sad, jeste da mu završna obrada nije neka, jeste da bi kočnice mogle biti bolje i agregat snažniji, ali trenutno na tržištu ne postoji bolja kupovina za te pare, kao ni od škode u svetu automobila.  

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja