Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Super. Ja vozim Forzu 300 koja ima 18.5 kw pa te zbog toga pitam. Brzine koje postize su sjajne, lagano do 120, preko toga i nisam probao, iskreno i ne treba mi. Jedino bi mogla biti malo startnija u preticanju kamiona na cca 70, 80 km/h videcu to sa Darkom da poboljsam, jos uvek mi je motor u garanciji pa ne smem nista da diram. Sve ostalo 5. Nadam se da ce biti na prolece, leto nekih druzenja i da upoznamo tvoj J300, zaista sve pohvale za puteve na kojima te je pratio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

Ovi tvoji putopisi treba da udju u obaveznu lektiru za svakog bajkera..Bravo Marinkovici...

Promenio član panta_kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000
On 18.1.2021. at 11:38, sasha je napisao:

Papisha,

 

Potpuno razumem tvog drugara jer sam pre ovog skutera vozio Kymko Xciting 250 i dobro pamtim njegovo tvrdo sedište. Izgleda da je ekipa iz Kawasaki-ja shvatila u čemu je problem i za J300 izabrala mnogo udobniju podlogu koja omogućava celodnevnu vožnju bez ikakvih posledica. :)

Pa vidi ja sam pre GTS-a vozio Yamahu Majesty 400 i bila je jako udobna o prtljažniku je suvušno i govoriti, snage sasvim dovoljno za sve tako da ja i ako sad vozim dosta ozbiljniji motor i dalje skuter uvažavam kao ozbiljnu mašinu za putovanje čak ozbiljniju od mnogih. Drugaru skuter služi samo da se malo zadovolji ode po neke delove za radionicu, ponekad, i kad ga ja nahvatam da napravimo neki krug od stotinak kilometara pa da se posle hvali kao da je obišao pola sveta, ali se oduševio vašem putopisu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja