Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Posto ne mogu da postavljam fotografije na ovoj temi koju vodim moram se zadovoljiti bar sa videom,a sad cu i podijeliti i ovo predivno jezero jos jedno u nizu gorsko oko Durmitora!

Juce sam malo isao preko Durmitorskog prstena preko Trsa sigurno je vas dosta islo i jedna od najboljih ruta sto se tice Zabljaka i Durmitora.

Na samom pocetku preko Trsa do prevoja Sedlo od 4 jezera evo i predivno Valovito jezero koje je zbog svoje okoline ovakvo kakvo je ^_^

 

Sta mogu reci za tu deonicu jeste da uzivate :D

 

Evo ruta:

staticmap?center=43.0616642%2C19.0380026
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

Evo i vide-a od juce posto je inace losije vrijeme bilo ipak sam ugrabio i na koji trenutak sunca,sve sto vas zanima a da ne znate pitajte :D

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Pozdrav svima,evo jedan video koji sam snimao za Ministarstvo poljoprivrede prije par mjeseci u doba zabrane kretanja u vrijeme Corona virusa.Sta ocu ovim da kazem kao i sto sam video govori treba da cuvamo nasu prirodu i izvucemo max iz nje sto nam pruza,tako i nasa ljepotica Tara koja je jedinstvena u Evropi pa cak i svijetu i njenom predivnom kanjonu,ima i stvari koje ne zelimo da vidimo ali na zalost je tako unistavamo ono sto nam priroda pruza.Ovi kadrovi iz vazduha su sve moji i to je ljepsi dio,a ovi kadrovi sa zemlje to su snimali oni u sustini da vidite kako nas narod je dosta toga unistio,nadam se da ce vam se svidjeti sam video a zanemarite ovu losiju stranu,ipak svi mi koji prolazimo kroz ovaj predivni kanjon  Zivjeli!
 
 



Ovo tvoje zalaganje za očuvanje Tare a i općenito prirode je za svaku pohvalu.
Bog te blagoslovio!


Vozim motor, nisam bajker.
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, el classico said:

 

 


Ovo tvoje zalaganje za očuvanje Tare a i općenito prirode je za svaku pohvalu.
Bog te blagoslovio!


Vozim motor, nisam bajker.

 

 

Hvala ti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo malo da govorim i o Bjelasici pa da krenem od Pesica jezera ispod same Zekove glave koja je preko 2100mnv.Ovo jezero je krajna tacka kad se krene od Biogradskog jezera preko Bendovca i Dolova i usput se mogu sresti jos dva jezera i to Veliko i malo Ursulovacko jezero i Sisko jezero ali o tome cu govoriti neki drugi put.Snimak ovog jezera sam napravio prije 2 dana na dan otvaranja ljetnje sezone na Skijalistu 1600 Kolasin.

Jezero samo po sebi je lijepo i krasi ga mnogo legendi,ja znam samo za jednu i to da su se vile kupale u njemu,mislim da se ono nalazi na nekih 1800mnv a put do njega je makadamski i vrlo dobar da li krenuli sa Biogradske gore ili iz pravca kolasina preko skijalista.

 

Evo rute i svima preporucujem preko Biogradskog jezera:https://goo.gl/maps/EvZdgbU65TK8Hp63A

 

Evo i video od prije dva dana,uzivajte!

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima jos jednom,u predhodnom postu sam pisao o Pesica jezeru,sad cu da dodam i vrh Zekovu Glavu koja doseze na 2117mnv i on je na samom kraju ovog jezera.Ako se nekad uputite ovamo mozete doci cijelim putem do ovog vrha,put je makadamski i vrhunski moze i bilo koje malo auto.

Podijelicu i video gdje se najbolje vidi pa ako vas nesto zanima tu sam za sve :D 

 

Evo rute:https://goo.gl/maps/2AoKEdA1PLuBBLdJ9

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Nastavljam sa promocijom nasih lijepih i neotkrivenih pomalo i nepristupacnih krajeva,sad cu da govorim o Savinom jezeru na Sinjajevini ispod masiva Jablanovog vrha koji doseze preko 2203mnv na visoravni Margita,koje je prema legendi nastalo nakon što je Sveti Sava prolazio ovim goletnim krajevima.

Put od Mojkovca preko sela Stitarica je cijelim dijelom asvalt,vec od gornje Stitarice put prelazi na makadamski koji ujedno i vodi do crkve na Ruzici,ali nekih 7km od prilike kad se izadje iz Stitarice i pocne se pesti uz takozvane Grede ima i dva skretanja kao i tabla na kojoj pise Ruzica desno i lijevo Jablanov vrh,vi idete lijevo i tako nekih 10km od prilike se ulazi u predivnu Sinjajevinu koja je mnogo surova i na kraju i do ovog prelijepog jezera.Usput se moze sresti dosta Krava i Ovaca sto je lijepo s obzirom da je Sinjajevina po tom pitanju siromasna...U prilogu vam donosim video od juce koji sam napravio uz veoma jak vjetar i gdje se vrijeme mijenja svako 10 min,ali razumijem s obzirom da je preko 2000mnv :D

Sve sto vas zanima pitajte,a evo i mape do stitarice posto google ne moze ovaj put da izracuna :

 

https://goo.gl/maps/ujVK5c9npjHQdWcG9

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima,odavno nisam stavljao novu temu iz razloga sto ne mogu da objavljujem fotografije,ne znam u cemu je problem,da li ste vi imali ovaj problem ili je admin zabranio nesto ili ima neki limit? :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo polako i arhiviram jezera Crne Gore,a sad cu govoriti i o Jablan jezeru,upravo juce sam ga posjetio posle 6 godina kad sam i spustio motor skroz do njega i ako je put dosta dzombast i kamenit.

Da krenem: 

Jezero se nalazi nedaleko od Zabljaka a i nedaleko od Male Crne Gore koji i vodi put prema tamo,sa glavne magistrale ima i nekih 1km do samog jezera koji je makadamski ali odlican za jace motore.Ono je jedno od najpoznatijih jezera na Durmitoru i to u podnozju planine Stouc.Samo ime je dobilo po jednoj padini koja je obrasla upravo drvecem Jablan i to ne sasvim slucajno.Voda je cista i veoma topla ljeti valja se covjek i okupati ali sa strana ipak ne preporucujem po sredini jer jezera uvijek imaju svoje velike rupe i otvore koje mogu biti veoma opasne. Mislim da je duboko oko nekih 8m.

 

 

 

 

Evo rute :

staticmap?center=43.06325075%2C19.035588
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Idemo dalje sa jezerima a sad je i na redu Vrazje jezero :)

Kada se krene od Žabljaka prema Nikšiću, na devetom kilometru puta, lako uočljivo sa viših terena, nalazi se Vražje jezero.

 

Široko otvoreno prema suncu, smješteno je na Jezersko – Drobnjačkoj površi (na 1411 mnv), pored glavnog karavnskog puta, koji je u prošlosti spajao Onogošt (Nikšić) sa Taslidžom (Pljevljima). 

Jezero je dugo 630 a široko 186 metara. Prosečna dubina je 4 m a maksimalna 11 metara. Otiče potokom koji ponire odmah uz njegovu južnu ivicu, pod Debelim kršem.Temperatura vode u ljetnjem periodu je oko 15 stepeni a za vrijeme velikih vrućina i do 20 stepeni, pa se u njemu može kupati. Iako je veoma hladno, najtoplije je od svih 18 jezera na Durmitoru. Ima sitnijeg šljunka, voda je prilično tamna u sredini, a na ivicama svjetlija gdje ima i trske koja zna biti opasna po plivače.

Vodu dobija topljenjem snijega, atmosferskim padavinama i od ponekog izvora u jezeru koji su prilično hladni, pa se od njih može dobiti grč prilikom plivanja, što je možda još jedan razlog zbog čega je u jezeru bilo utopljenika. Voda se gubi isparavanjem i to prilično brzo jer je jezero izloženo suncu i jakim vjetrovima.

 

Bogato je ribom ali i sve više zagađeno nesavesnim ponašanjem pojedinaca i neodržavanjem.

13590394 584708048378575 8427955106707850408 nI za ovo jezero su vezane brojne legende koje objašnjavaju nastanak njegovog naziva. Ranije se vjerovalo da su jezero nastanili đavoli koji su uveče izlazili iz njega i ljudima, koji bi se našli u blizini, nanosili zlo. Druga kaže da je oko jezera nekada bila šuma u koju je dolazio Vojvoda Momčilo da lovi divljač.

Jednom prilikom iz jezera izađe krilati, crveni konj koji oplodi vojvodinu kobilu, a zatim ga vojvodina pratnja otjera nazad u jezero. Kobila rodi krilato ždrebe koje Momčilo nazva Jabučilo, a koji se često pominje u narodnim pjesmama.

 

staticmap?center=43.05916535%2C19.077032
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Zminje jezero - skriveno u dubini šume, plijeni svojom ljepotom i privlači mnoge turiste. Ovo, po površini malo jezero, nalazi se na nadmorskoj visini od 1.520 metara. Vodu dobija od dva obližnja jezera, kao i otapanjem snijega, pa je stoga voda veoma hladna. Pored toga, jezero je poznato i po nestvarno lijepoj zelenoj boji koja mu daje posebnu čar.Naime, za Zminje jezero na Durmitoru vezana je legenda, koja objašnjava njegovo neobično ime. Prema predanju, u ovom kraju je nekada bilo jako puno zmija, a kada su jedne zime oblast zadesile velike hladnoće i snijeg, zmije su pokušavajući da se ugriju došle sve do ovog mjesta. Međutim, na tom su se mjestu smrzle i nestale, a kad se zima povukla, ostalo je jezero u kojem se danas šuma koja ga okružuje oslikava kao šare na koži zmije. Zminje jezero se nalazi na sat hoda od Crnog jezera, odakle staza vodi uz Mlinski potok. Na samoj obali nalaze se klupe i mjesto za roštilj.

 

Evo snimka od juce :D

 

 

staticmap?center=43.06325075%2C19.040128
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo malo i o najljepsem dijelu u nasoj zemlji a to je zasigurno i selo Mala Crna Gora! Posle 6-7 godina juce sam imao priliku opet da se organizujem i posjetim ovo predivno mjesto takodje i malo snimim koliko sam uspio jer se vrijeme pogorsavalo tako brzo :D

 

Selo Mala Crna Gora, nadomak Žabljaka, jedno je od tih mjesta čija ljepota oduševljava, i koje priroda “drži pod svoje”, ostavljajući ga nedostupnim tokom većeg dijela godine. Prema popisu iz 2003.godine, ovo selo je imalo 110 stanovnika, a iz godine u godinu ih je sve manje.

Mala Crna Gora je od Žabljaka udaljena 25 kilometara, a njen specifičan geografski položaj, ono je što je izdvaja i čini posebnom. Naime, ovo selo sa jedne strane opasuje kanjon Tare, koji je inače najdublji u Evropi, dok se sa druge strane nalazi kanjon Sušice, koji je dug 14 kilometara, a dubok 700 metara.

Tu se nalazi i prevoj Štuoc, na preko 2.000 metara nadmorske visine, koji to selo odvaja od Žabljaka, pa se često zna reći da je selo Mala Crna Gora, prvo mjesto gdje je stigla zima.

Upravo je to razlog zašto su na ovom području zime tako “surove”, pa su mještani Male Crne Gore po šest mjeseci odsječeni od ostatka svijeta, zbog snažnih sniježnih nameta, koji ovdje dostignu visinu i od dva metra, što mještane onemogućava da funkcionišu normalno. Navikli su mještani na to, pa sve što im je potrebno za zimu, oni moraju da obezbijede do oktobra, i opet se pripreme za ono što ih čeka narednih najmanje pola godine, sve zavisi od toga koliko će zima biti oštra. Osim onih osnovnih životnih namirnica, kao što je brašno, so, ulje, šećer, stočari se moraju dobro snadbijeti i stočnom hranom, kako bi i životinje obezbijedili tokom sniježnih nameta.

 

Koliko su zime surove, toliko su proljećni pejzaži kao iz bajke! Zelene livade kojima se ne vidi kraj, poljsko cvijeće, nevjerovatan planinski vazduh, sve je što vam je potrebno da samo gledate i uživate. Proljeće i ljeto su godišnja doba kada ovaj kraj dobije svoje prave obrise, i kada mnogi koriste priliku da kada nema snijega, posjete upravo Malu Crnu Goru, selo o kojem postoji toliko zapisa.

Njegove ljepote ne prestaju da inspirišu, pa svi oni koji su barem jedan put boravili u ovom živopisnom krajoliku, požele opet da mu se vrate, uživajući u jedinstvu koje samo priroda može da nam pruži!

Iako su ljeta kratka u ovom području, to malo što priroda „otkrije“, vrijedno je svakog divljenja. Tipična flora i fauna, cvrkut ptica, bez uplitanja čovjeka, samo tišina koja prija... Mala Crna Gora je, možemo slobodno reći, jedno od rijetko preostalih autentičnih crnogorskih sela, gdje vremenski uslovi ne idu na ruku mještanima, ali oni koji su tu ostali, bore se sa svim što ih snađe, i ostaju na prostoru gdje su boravili njihovi preci.Mala Crna Gora je upravo zbog toga interesantna turistima. Mnogo je onih koji su se umorili od obilazaka muzeja, kulturno-istorijskih spomenika, i nekih nadaleko čuvenih destinacija. Većina njih uživa u maloj dozi adrenalina, i upuštanju u nepoznato, pa je selo poput Male Crne Gore, sve više njihov izbor. Oni žele da se upoznaju sa lokalnim  narodom, njihovim načinom života, da barem na trenutak uvide kakv način života vode ljudi koji su hiljadama kilometara udaljeni od njih, i gdje nigdje niko ne žuri, već polako živi u skladu sa prirodom.

 

 

 

staticmap?center=43.08880373%2C19.007033
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo i juce freskih snimaka,a malo cu govoriti i o ovom predivnom jezeru koje se nalazi na putu za Trsa a ispod prevoja Sedlo je a to je Modro jezero.Pored njega je i nedaleko Valovito jezero a nekih 300m je i Srablje jezero o kojem cu govoriti uskoro!

Ko god se uputi motorima ili autom preko Durmitorskog prstena vrijedno je zastati i posjetiti bilo koje jezero.

Planinsko jezero koje se nalazi na visini 1609 m, uključeno je u sastav nacionalnog parka Durmitor. Jezero se nalazi u podnožju planinskog vrha Sedlena greda ,u opštini Žabljak, na teritoriji nacionalnog parka Durmitor, blizu jezera Srable o kojem cu kasnije govoriti.
Jezero je na 1609 m nadmorske visine, dubina vode je 3,3 m.
U njemu živi pastrmka, a na obali divlje patke.

 

Evo i video:

 

Ruta do njega:

staticmap?center=43.0616642%2C19.0412865
GOO.GL

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pozz Nikola, kakvo je vrime koncom devetog i do polovice desetog miseca na Durmitoru??

Hvala na svemu.

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
3 hours ago, el classico said:

Pozz Nikola, kakvo je vrime koncom devetog i do polovice desetog miseca na Durmitoru??

Hvala na svemu.

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

 

Pozdrav za tebe,vrijeme ove godine je idealno temperature koje prelaze i 32 stepena,ako kisa padne to je svega sat vremena i prodje,ali krajem devetog i do 10-og mjeseca je odlicno vrijeme bar je bilo tako prosle godine a bice i ove!

Nema na cemu moje zadovoljstvo! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo malo i cudesnog Barnog jezera,konacno i njega da snimim,posto ne mogu fotografije da stavim evo videa i malo nesto o njemu da kazem,vrijedi ga posjetiti jer je ljekovito!

Planinsko jezero koje je na visini od 1489 m, ulazi u nacionalni park Durmitor.
Jezero Barno je jedno od ledničkih jezera nacionalnog parka Durmitor, ono nije veliko i u senci slave je svog poznatog suseda– Crnog jezera. Ono se krije u dubini guste četinarske šume i zbog toga na njegovim obalama u hladu drveća vole da pasu krda mladih divljih koza. Lokalno stanovništvo ceni ovo jezero zbog njegovog lekovitog svojstva.
Lokacija: jezero se nalazi blizu sela Pitomine u opštini Žabljak na teritoriji nacionalnog parka Durmitor – 1,5 km severno od Crnog jezera.
Jezero Barno sa svih strana je okruženo gustom četinarskom šumom.
Jezero se nalazi na 1489 m nadmorske visine. Njegova površina je mala, a maksimalna dubina je samo 1 m. Veći deo površine jezera Barno i njegove obale je pokriveno gustim močvarnim biljkama.
Prema narodnoj legendi voda ovog jezera ima lekovita svojstva i posebno pomaže u lečenju kožnih bolesti.

 

 

 

Evo i rute:

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Doslo je na redu i Poscensko jezero cudesno jezero od 18 jezera Durmitora!

Pošćensko jezero se nalazi na najprostranijoj crnogorskoj planini – Durmitoru i jedno je od njegovih 18 jezera, koja su poznata pod nazivom gorske oči.

Gorske oči su jezera ledničkog porijekla, a Pošćensko jezero spada u red manjih. Dugo je 250, a široko 150 m, sa prosječnom dubinom manjom od 1 m i najvećom od 3,6 m. Za vrijeme ljetnjih mjeseci, kada je vodostaj najniži, dužina obale iznosi oko 700m.

Jezero vodu dobija iz tri izvora, a iz njega otiče potok Striježevica, koji za vrijeme ljetnjih mjeseci presuši.

Pošćensko jezero je smješteno na jugoistočnoj strani Durmitora i teritorijalno pripada opštini Žabljak. Nalazi se na 1487 mnv u živopisnom Pošćenskom kraju.

 

 

Evo i rute ko hoce ima sa dvije strane ne zna se koje je ljepse :D 

https://goo.gl/maps/Y1wV6zU5afy319h59

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima,vec sam jednom pisao da ne mogu fotografije da objavljujem :/ Ali mogu da kazem sa sigurnoscu da sam na jucerasnji dan zavrsio obilazak cijelog sjevera Crne Gore i to sa autom! :D 

Polako arhiviram jer imam mnogo fotografija na kojima su razne crkve,hramovi,jezera,planine,putevi itd itd,ocekujem motor uskoro ako uspijem da ga dovezem iz Slovenije tamo sam nasao Kle 500 i to je skoro svaki u odlicnom stanju tako da se krece i nove rute i sa njim.Ponesto cu objavljivati ovdje sto sam snimao na mom dugom putovanju od 2 mjeseca skoro svaki dan,najgore je sto ne mogu fotografije da ovdje stavljam to me koci ali dobro imate moj youtube kanal,moje drustvene stranice kao i instagram profil pa tu se moze sve vidjeti kao i moj web sajt koji sam poceo polako da punim i pravim selekciju ko imadne vremena moze pogledati o cemu se radi: 

 

Jucerasnji zakljucak cijele CG su bili i Komovi,a moram se pohvaliti prije 2 dana sam i spustio do Pluzina vama koliko sam vidio najljepsi dio puta i produzio preko Durmitorskog prstena koji sam komplet odradio i fotografisao cak i glavne djelove snimio,jos da napomenem ako krenete sad u Avgustu put prema Trsima pa do Pivskog jezera skoro cijelom duzinom su nasuli novi asvalt sto je za uzivanje,.Ako nesto nekog zanima sa ove rute ili bilo koje rute sto se tice Sjevera tu sam...zivjeli i cuvajte se ponajvise zdravlje vas samih i svojih! ;)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima,nije me bilo jedno vrijeme jer putujem a i radim i onda ne stizem sve da pravim i slicno a i dalje sam u potragu za nekim adekvatnim motorom da trgujem ali bezuspjesno da mogu naci :( Evo bar jedan video da pogledate a i morate proci kroz ovu cudesnu prirodu kad idete na Djurdjevica Tari a to su Crna Poda dzinovski borovi koji dosezu i preko 45m :D Jos jedan podatak da ovdje raste najvisi bor u svijetu!!!!

 

Uzivajte!

 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo jedan video i iz mog lijepog grada Mojkovca,nadam se da ce vam se dopasti,i ako budete prolazili ovu a sledecu sigurno svratitite ili se javite ugosticu vas da popijemo po jednu rakiju,kafu i sok! :D

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja