Jump to content

Moto Zajednica

Opet od babe devojku

Recommended Posts

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Sutra će biti 10. Ulazim već u dvocifrene brojeve! 

Od ponedeljka planiram jedan off road djir, 100ku da napravim.Samo da uspem nekom da uvalim da mi čuva decu i da kompletiram plastike. Imam osećaj da me bez onih crvenih plastika greje kao da sedim na kaljevoj peći.Prži dlake na nogama. One valjda usmeravaju i vazduh. 

 

Idem sam.To mu je test, ako rikne neću moći da ga vratim,sad je ili popa ili tropa:lol:

Nosim sekirče za svaki slučaj, ono me uvek spasi. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Sekirče za sve služi,odglavljuje paknove, ispravlja viljuške,čuva od razularenih životinja,ljudi te ispoštuju brže ako dodje do nečega,otvara vrata, uklanja manje prepreke,secka salamu za užinu, zakiva eksere i vadi,pravi cepke za vatru. 

Šta ćeš više od jednog alata. 

Vi iz grada bre uh:)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ili ako naidjes na nekog mucenog dedu, da nemoze da otvori gepek na jugu, ti mu sekirom napravi siber, ko onomad.... Ahahahahahahahaahahahahahahaha

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1771 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 1 sat, Zuba87 je napisao:

Шта ће њима нокти?! :jee5:

:) jebiga, nisam ni skontao šta sam napisao. 

 

Pre 4 sati, mradomir je napisao:

@Bojan82 ajde kad uradiš manikir, turi sajlu u jednu kesu, pa da pokupim sutra. Znam ljude iz Metalproizvoda, često svraćam tamo, a rade sajle. 

U rupu stavi neki pampur, da ti ne curi ulje. 

Evo malo kulturnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Baš tako:)

Treba biti kadar stići i uteći, a i pomoći kad ustreba. 

A može ona i bolja auta od juga da popravlja, siguran sam. 

Meni je tamo jednom pomogao čovek s traktorom da naduvam gumu sa koje smo pecali. Napravili kao splav, i ova dva drugara zamalo se nisu udavili u onoj baruštini. Neplivači. 

Ja se toliko nisam smejao u životu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

@mradomir mislim da ne vredi. Malopre sam pogledao sve malo bolje. Ništa nije čitavo, neko je nastavljao onu gumu nekim crevima i sa 19m izolir trake.

I isekao je uzduž, neka teška majstorija je radila. 

Jedino ako ljudi iz metalproizvoda prave sve komplet, ključ u ruke. 

Ne znam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 42 minuta, mradomir je napisao:

:) jebiga, nisam ni skontao šta sam napisao. 

 

Evo malo kulturnije :)

Ма, разумели смо се, али сада, након Бојановог прегледа мотора, испада да више сврхе има нокте да им однесеш, можда знају неку врачару за скидање чини :)

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Plastike su spremne za primopredaju. Kao i tocak. 

Samo da se organizujemo.

Kazu da mozda nije Corona. To sto sam izgubio culo ukusa na 24h, pripisuju teoriji hrkanja i spavanja sa otvorenim ustima. Temp 37.1 rekose da je u granici. Nece da testiraju... 

Nisam kijao ni na tocak ni na plastike. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Eno uključiše mi vodu. Imam vodu sad! Angažovana je privatna firma, ljudi rade jbt tuga, nema stajanja. I po kiši i po suncu. Po celi dan! Kao robovi. Sad kad se setim ovih iz Vodovoda kako leže i sviraju kurcu, pametuju i podjebavaju po celi dan još više mi se gade. 

Al i ovi preteraše, koja muka sunce mu poljubim pocrkaše ljudi. Ko ih pita, šef samo nadgleda i mora sve juče. Fizikalci ne ispuštaju lopatu. 

Al najcrnje od svega što bi dobili vodu malo morgen, da nije ispala kombinacija da dobijem direktnu tel vezu sa jednim od gradonačelnika, tj moja supruga je pričala jer je nekako bolje žensko da bude. 

Posle toga sve je krenulo ekspresno da se radi.Jebem ti sistem takav. 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pa ti živi u takvoj žabokrečini i odgajaj djecu da budu pošteni ljudi.
Utopija.

Nek je voda tu.
Krenulo te kolega, ha...


Vozim motor, nisam bajker.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ne znam kako je vama al moj se ne diže. Nije se dizao ni pre Borisa, a ni sad. Mislim,sedneš nazad do kraja al jok, ništa.Kako se vama diže ne znam,al sam ja ovako navikao. 

Dal se Borisu dizao nisam ga pitao:lol:

Cimala me žena da je prevezem s posla al rekoh ne smem, možda se digne napred, kažu ljudi da im se dešavalo i to. 

Mada ja mislim da vi to namerno, nešto mu radite da se digne, jer sam neće nikako. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000

U ovom poslu-akciji-temi,kako god, kraj jos nije gotov.

Trebao bi vlasnik teme i motora lepo sve da sroci... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ufff,nije kraj jer motor nije kompletan. Od proste stvari, da dobijem delove koji su ostali u prvom servisu, i kompletiram motor, ispade agonija koja se rešava bezuspešno već skoro dva meseca,ne znam nisam upisivao datum.

Nadam se u narednih par dana da će se rešiti sve i da ne pominjemo to.Da ne kvarimo sve. 

Svako strpljenje ima kraj... A meni već dihtung pušta(ne onaj na motoru). 

Na motoru prvi put u životu da stoji i ne ostavlja nikakve fleke, agregat suv ko žu-žu u pekari popodne. 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta se dešava sa baba decojkom?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Za sad to, karburator nisam primetio neke probleme. Sad koliko sam ja merodavan to je i vama svima odavno jasno.Po meni ovo ide i ja tu ništa ne bih dirao. 

Malo teže ide menjač iz prve u drugu, baš teže, često me zajebe ostanem u prvoj, jednostavno kao zakucan i neće.To u vožnji, kad stojim onda lako ide iz 1u2.Ali kaže Boris sajlu kvačila malo dotegnuti. Nisam još probao, ovih dana ću pa javljam. A i može biti do ulja, pošto je mineralno sad i treba da se menja. 

Motor je pod ceradom u garaži čeka da dodju bolji dani za vlasnika.

Ne vozi mi se bez tih plastika,mislim da bez njih se lošije hladi agregat, a pošto je u razradi da se ne zajebavam. 

Dal sam ja to umislio? Moguće al imam takav insekt i osećaj u vožnji, pa ga slušam.A i zovu se nešto Scoop comp Air tako da izgleda da sam u pravu(sad sam proverio). 

Imam tu neke terene za off, ne nešto duge ali peščara i traktorski gadniji put, mislim da se s ovim gumama tu neću provesti nikako.Kližu i na šlkunku tamo bi vrat slomio. Još ja početnik. Anakee 2 mislim da je to realno za asfalt i neki solidan makadam. 

Za asfalt bez dozvole ne mogu da pravim neke km, a da se vozim kao retard kroz selo gore dole počeće da me kunu meštani da se slomim više, a i nemam 13 godina. 

Onda oprema, jbg sa MBX se nisam zentao(imam rukavice i kacigu) al ovo da mi padne na nogu u patikama ne bih baš bio srećan mali remorker. Tako da moje drndanje po brdu ima da sačeka neke čizme, da ne slomim nogu odma:takoje:

Safety first, Sifir tolerans:)

Malo moram da se fokusiram i na neke druge stvari,zapelo je svuda, moram se nažalost distancirati da ne skrenem.Nisam se uobrazio, ne brinite:)Malo sam naleteo na bumpy road života pa se držim da ne sletim. Nekad jednostavno ne vredi samo upirati kao mazga.

To se dešava sa deda Bojanom i baba devojkom:)

 

 

 

  • Hvala 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja