Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje:

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova

Pozdrav svima. Ja sam Milos iz Beograda.

Pridruzio sam vam se, jer planiram da kupim neki motor do 50cc, cisto da se ispraksiram malo, jer planiram sledece godine da polazem za jaci motor.

Zadnji put kada sam vozio skuter je bilo pre skoro 10 god, i neke uspomene su se vratile, pa rekoh ajd da uzmem opet nesto na 2 tocka za zvrjanje po gradu.

Trenutno me zanima, da li neko od vas ima iskustva sa Rieju Rs2 50 ili Yamahom tzr 50? Zanima me, ima li delova za njih, novih, ili polovnih, i da li odgovara neka druga masina za delove na primer, da li se poklapa?

Bilo kakav savet u vezi predlozenog bi mi mnogo znacio. Pozdrav svim clanovima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

pozdrav, moj prjedlog je da kupiš neki motor od 125 ccm. zašto, pa zato jer imaš u planu da za nešto mjeseci kupiš neki jaci motor  a 125.ica se lakše prodaje od 50.tice a i imaceš osjecaj motora a ne mopeda.

u svakom slucaju kupi brend za kojega imaš servis i prodaju u blizini a mislim daje to sve isto tipa yamaha, honda suzuki ili kawa. nebi ti savjetovao ništa što nije made in Nipon.

sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Hvala na savetu, rado bih kupio nesto od 125, ali nazalost, imam polozeno samo psp sto se tice dvotockasa, odnosno AM, ili kako se vec to zove sad, a policije po Bg-u ima dosta, i ne bih hteo da rizikujem sa time. Voleo bih iskreno 125icu, jaci motor, bolje performanse, lepsi zvuk svakako, lakse se prodaje, ali treba ga voziti godinu dana bez vozacke, nije mi bas sve jedno default_0tuzan.gif

Dugo sam bio fokusiran na kola, ali od skoro sam poceo da bacam oko na motore, i sledece godine bih polagao za neku javu kategoriju. Nisam upucen oko servisa, radnji sa delovima, tako da bi mi svaka pomoc i savet dobro dosli default_0a-smiley.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja