Jump to content

Moto Zajednica

MOTOR MI JE PROMIJENIO ZIVOT?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

MISLIM DA JE DOBRA TEMA, IMA LI VAS NA KOJE JE MOTOR UTICAO TOLIKO DA JE PROMIJENIO NACIN ZIVOTA, VASU SVAKODNEVNICU, VAS DAN, VAS ODNOS PREMA NECEMU? 

MENI JESTE I TO DOSLOVNO, U NEKIM TESKIM TRENUCIMA KOJI SE SVIMA NAMA DESAVAJU, SMRTNI SL I OSTALO... NASAO SAM DA MALI MOTOR OD 150CC I JOS PRITOM KINEZ MOZE DA MI ULJEPSA DAN I ODGONETNE ME OD RAZMISLJANJA I TO UVELIKO... PIKNIK, KIKIRIKI I SPICE U PRIRODI, MA DOSLOVNO IZLEZAVANJE NA POCIJEPANOM CARSAVU UZ FLASU SOKA, SAM ILI SA PRAVOM OSOBOM.... VJERUJEM DA ME DOSTINA SHVATA... PA ZASTO TO DA NE PODIJELIMO JEDNI SA DRUGIMA. OBJAVITE TE SLIKE AKO NE SLIKE ONDA RIJECIMA. I DA, STO MI SE SVIDJELO, STARIJI, BAJKERI UOPSTE KOJI SU TO USTVARI SE UVIJEK JAVLJAJU, OVI KAO JA POCETNICI,PA, A ZASTO DA NE BISMO SE JAVLJALI, TO JE KAO JEDAN KULT ZAR NE...

20180417_181507.jpg

20180417_185134.jpg

20180421_141922.jpg

20180421_144417.jpg

20180408_160810.jpg

20180412_094736.jpg

20180412_112124(0).jpg

20180415_122413.jpg

20180417_180720.jpg

20180417_181017.jpg

20180421_115939.jpg

20180421_124112.jpg

20180421_141939.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Hm.. Dobra tema.. fotografije su ti :takoje:Ima puno istine u tome što si napisao. Većina nas u svom ljubimcu na dva točka vidi svog vernog druga, pratioca, i tvoj motor nije više predmet već deo tebe, tvoje ličnosti, to je način života, prilagodjavamo se njemu a i on našim potrebama, pripadamo grupi privilegovanih :) Kada sve to sagledamo.... da motor mi je uveliko promenio život... ;)

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Meni jeste promenio....nisam se našao u njemu.....A zašto?....Pa jebi ga....ne može i kola i dece kom.2 i more.....Mora da se rade kljove,kupatilo,deca više neće u istoj sobi.....Stvarno mi je promenio život.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

pa znas 

pre 18 minuta, Cvijanović je napisao:

Meni jeste promenio....nisam se našao u njemu.....A zašto?....Pa jebi ga....ne može i kola i dece kom.2 i more.....Mora da se rade kljove,kupatilo,deca više neće u istoj sobi.....Stvarno mi je promenio život.

pa znas kako, ima i toga, evo npr ja. ozenio sam se sad, i opet kazem sebi glupo ti je dati 2650 eura za motor, jos pritom mali motor ali novi, svi biste rekli yamaha xtx sa 30hiljada i vise ce da prodje, bar su meni tako govorili. ja sam ovako rekao, oce djeca na putu, dobro, moram i ja imat svoj odusak, neka to bude motor, iako je pametnije bilo renovirat kuhinju,, i iskreno ne kajem se, kuhinja mi ne bi donijela ovoliki uzitak 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Grandpa, 135 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda X11 - Monstrum

Momci ne tugujte, doći će vreme, kao što je meni sada došlo :) Deca porasla, imaju svoje porodice, a ja mogu da se posvetim svojim željama.

 

Evo godinu dana, i jeste promenjen život, ode preko 3.000 evrića :D a za uzvrat došlo mnogo radosti. Ove godine se nadam upoznati mnoge od vas lično, i samo organizacija vremena i obaveza kako bi se pojavio negde nosi svoju draž :) a kamoli samo druženje!

 

Koliko je pozitivna promena zavisi samo od nas samih, da li se fokusiramo na lepe i dobre stvari ili... Zadovoljstvo, radost, uživanje, druženje... to nema cenu i nikako ne odustajem od toga, jer na kraju, pamtimo lepe trenutke, osećaj koji je bio.

 

Menja mi život, menja mi na bolje jer dobijam ono što se ne može kupiti, i menjaće i dalje, sa svakim novim iskustvom.

 

Ajd sad dosta od dede, dosta sam palamudio, odoh na jedan krug da popijem kafu u gradu ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja licno mislim da motor doprinosi poboljsanju kvaliteta zivota. Kao prevozno sredstvo stedi mi ogromnu kolicinu vremena (sigurno sat vremena dnevno na relaciji kuca - posao), kao uzitak doprinosi opstem zadovoljstvu zivotom, a samim tim i mentalnom zdravlju. Motor je ventil, oslobadja od nagomilanog stresa. Omogucava boravak u prirodi, bar ja volim da prolutam seoskim putevima kada imam vremena. Puno lepih stvari motor nosi sa sobom. :takoje: Da ne spominjem da te devojcice drugacije gledaju. :Sloper:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd
Just now, hard_rock said:

Nekome je promenio na bolje , a nekome na zalost i na gore. Ja sam u ovoj prvoj grupi, nadam se da ce tako i ostati.

Dobro, podrazumeva se da voznja motora nosi visok stepen rizika od povredjivanja, cak i sa smrtnim ishodom. Slazem se da to uvek treba reci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850
1 hour ago, Jupiter said:

Dobro, podrazumeva se da voznja motora nosi visok stepen rizika od povredjivanja, cak i sa smrtnim ishodom. Slazem se da to uvek treba reci.

Da, ali taj stepen se smanjuje ukoliko se uvek vozi u svojim (vozač i motocikl) mogućnostima. Naravno ne mora vozač motora biti kriv (daleko bilo pu pu) ali ako tako gledamo na život sutra možeš da prelaziš ulicu peške i da te uradi kamion koji je prešao na crveno.

 

Ova sezona nažalost nije počela najsrećnije  i bilo bi dobro da se malo poradi na svesti ostalih motornih vozila u saobraćaju u odnosu na motore.

 

Vozite oprezno i uživajte u svakom trenutku. Puno bezbedno km želim.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

I meni je promijenio zivot. Da nije bilo motora vjerovatno bih i ja bio kao i veliki dio omladine. 

 

Takodje, zahvaljujuci motoru upoznao sam ogroman broj ljudi i stekao dosta prijatelja.  I taj broj raste iz dana u dan. Pa i vas, kolege forumasi, ne bih znao da nije dva tocka :)

 

Zivi bili i dugo se vozili!

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja