Jump to content

Moto Zajednica

Mitas gume

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: bgd.... lazarevac
  • Motocikl: Africa twin rd04, cfmoto,tomos

Hajde i ja da dam sud o Terraforce  vozim Afriku gume 90/90-21 zadnja 140/80-17 pre toga bile metzeler,vozio pola godine bile su lose, kupim nove mitasove 2019 sad u prolece mora zamena, moze da isteraju da kazem pola sezone ali posto planiram putovanja preko grane od najmanje 4-5000 km necu se zezam sa starim.. Gume su presle preko 20000, od mana nekako se zadnja ne srazmerno potrosila kao da je po bokovim ugrizena svaki drugi krampon je sljusten.. O preformansama ja cu da kazem odlicna guma nema je bolje za taj cenivni rang, ja i saputnik na motoru tank, dva bocna kofera , centralni, i da najvaznije prosle god kad sam krenuo za BiH procuri mi amortizer zadnji, (nisam hteo se vracam nikako) voznja je nastavljena tako , kroz kanjon Vrbasa,(tesno) ko je bio zna nastavak prema bugojnu,mostaru,trebinju,stolcu,h.novom, kotor,niksic,zbaljak, pljevlja ,drzalo je bez iskakanja u osi i liniji ako je i motor u osi, stim po kisi je bila ODLICNA, u povratku sa mora od Perasta do Zabljaka kisa kao iz kabla , normalno voznja smanjenim tempom i ranije oduzimanje gas pre krivina ipak pod teretom , a kad sam sam to peglam po krivinama kao da je R motor a ne enduro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja