Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Nije preko nedelje pusto taman kako treba, ali ko kako voli.Tu je vise bitno da te ne uhvati lose vreme a ume za cas da se preokrene

 

3096er9.jpg

 

Ja sam bio vise puta ova slika iznad je iz Jula meseca po meni najbolje je ici druga polovina avgusta pa i u septembru nije bilo problema

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Cemu sluzi ona rucica koja se preklapa s leve strane odmah ispod sredine sedista jel za dizanje na centralni ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 2 minuta, Sveta 5. je napisao:

Cemu sluzi ona rucica koja se preklapa s leve strane odmah ispod sredine sedista jel za dizanje na centralni ?

Da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Pitanje za Svetu ili Dr. Ivicu:

Pošto ste išli na Transfagarašan,interesuje me kakva Vam je bila logistika,mislim gde ste noćili,pošto predpostavljam da niste odvozali tu turu za jedan dan?I uopšte prenesite iskustva sa putovanja da bi i mi koji još nismo bili a planiramo da idemo.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

 

 

Snimak se odnosi na zamenu zadnje gume sto manje vise pretpostavljam svi znamo.Uocio sam kako je resio ukrucenje kofera sa zadnje strane sto je za ove nase dzombe od puteva korisno uraditi mnogo mi nesto landaraju zbog samo tri tacke oslonca ..koga interesuje moze da pogleda,A tek sto  sam ga sklopio:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 20 sati, (B)ubica je napisao:

Pitanje za Svetu ili Dr. Ivicu:

Pošto ste išli na Transfagarašan,interesuje me kakva Vam je bila logistika,mislim gde ste noćili,pošto predpostavljam da niste odvozali tu turu za jedan dan?I uopšte prenesite iskustva sa putovanja da bi i mi koji još nismo bili a planiramo da idemo.:)

Prenociste,privatnih pansiona koliko hoces, moze da se nadje za 20e dvokrevetna soba ako imas srece i jeftinije, mi i satore nosimo pa kako nam trenutna situacija nalaze .Prenociste nemoj da te opterecuje uopste.Ili vidi ovo sto ti Lunja napisao tasj putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Pre 3 sati, Sveta 5. je napisao:

Prenociste,privatnih pansiona koliko hoces, moze da se nadje za 20e dvokrevetna soba ako imas srece i jeftinije, mi i satore nosimo pa kako nam trenutna situacija nalaze .Prenociste nemoj da te opterecuje uopste.Ili vidi ovo sto ti Lunja napisao tasj putopis.

Hvala;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 2/22/2018 at 6:54 PM, Sveta 5. said:

Kad se vozis dunavskom magistralom i svirnes brodovi ti otpozdravljaju:)

A mozes da aktiviras i odron...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 8 sati, SHOKLA je napisao:

A mozes da aktiviras i odron...

Da moze i to da se desi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Koje ulje za kvačilo ste sipali? Čini mi se da je i Bubica negde napisao da je menjao ulje iz čantre? I da li da menjam antifriz - već je drugu sezonu ovaj u njemu. Mada nije mrznuo. I koji da uzmem. Imam neki G-12 (koristim ga za dolivanje u šlepera koji je inače nove generacije) ali je on na rastvaranje. Ne znam dal smem njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

pola pola destilovana i taj antifriz. Hvala Debeljan. :). Naručio sam i pločice sutra mi stižu, zameniću i ulje pa reko da zamenim i antifriz kad već imam :) . Nemam neku potrebu ali mislio sam i da zamenim ulje za kvačilo pa sam zato pitao koje da uzmem jer sam u neke pre motore sipao i za kvačilo DOT 4 koliko se sećam ali ovde nisam baš siguran. A nabavio sam i za kardan. Tako ako u subotu bude toplo..... eto malo zaniacije :).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 1 minut, dragan d je napisao:

pola pola destilovana i taj antifriz. Hvala Debeljan. :). Naručio sam i pločice sutra mi stižu, zameniću i ulje pa reko da zamenim i antifriz kad već imam :) . Nemam neku potrebu ali mislio sam i da zamenim ulje za kvačilo pa sam zato pitao koje da uzmem jer sam u neke pre motore sipao i za kvačilo DOT 4 koliko se sećam ali ovde nisam baš siguran. A nabavio sam i za kardan. Tako ako u subotu bude toplo..... eto malo zaniacije :).

 

 

Zanimacija u servisiranju ili vožnjici!?;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Ma u servisiranju :) Treba još da sklopim sve oklope i sve što sam poskidao sa njega. Nešto sam razgovarao sa Bakijem da ti i on kad budete mogli navratite do mene da sastavimo Hondu :) Kako reče Baki " Bubica zna Panku u svaki šraf :) " Ko velim da nešto ne zeznem ? Ako budete mogli naravno :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 2 minuta, dragan d je napisao:

Ma u servisiranju :) Treba još da sklopim sve oklope i sve što sam poskidao sa njega. Nešto sam razgovarao sa Bakijem da ti i on kad budete mogli navratite do mene da sastavimo Hondu :) Kako reče Baki " Bubica zna Panku u svaki šraf :) " Ko velim da nešto ne zeznem ? Ako budete mogli naravno :)

 

Ma će da ti svrnemo,samo Bakana čekam da izservisiramo njegovu Hondu:jee:...sad i on čeka sa se ustali vreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Važi :) Nisam se čuo sa njim jel izlio kalupe od onih mojih štitnika za retrovizore i spojlera na oklopu što sam mu dao? Treba i to da mi donese pa da sve smontiramo :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Upravo sada, dragan d je napisao:

Važi :) Nisam se čuo sa njim jel izlio kalupe od onih mojih štitnika za retrovizore i spojlera na oklopu što sam mu dao? Treba i to da mi donese pa da sve smontiramo :)

 

Mislim da je mrka kapa,što se toga tiče.

Trebalo je da vidi u Pazovi kod plastičara zbog kalupa ali nisam u toku dokle je stigao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Upravo sada, dragan d je napisao:

e jbg

Pa da,komplikovano je zbog različitih uglova koji postoje na delovima,tako da treba da se nešto radi u vakumu(koliko sam ga razumeo)a to valjda rade u Pazovi...e sad koliko će da se isplati!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow
pre 29 minuta, dragan d je napisao:

Važi :) Nisam se čuo sa njim jel izlio kalupe od onih mojih štitnika za retrovizore i spojlera na oklopu što sam mu dao? Treba i to da mi donese pa da sve smontiramo :)

 

VELIKIIIIII POZDRAVVVV OD MENE

nemam me nesto,nemam ni vremena :(

nisam uspeo nista da uradim jos. Slao sam slike na nekoliko adresa firmi ali zbog kontra uglova ne mogu da urade, ja sam probao mojom tehnikom ali neide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 1 minut, Baki Vrsac je napisao:

VELIKIIIIII POZDRAVVVV OD MENE

nemam me nesto,nemam ni vremena :(

nisam uspeo nista da uradim jos. Slao sam slike na nekoliko adresa firmi ali zbog kontra uglova ne mogu da urade, ja sam probao mojom tehnikom ali neide.

Ej ljudi,završavajte mašine,ide lepo vreme:)...treba da se voza!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja