Posao za c kategoriju

Ako nekome treba posao u lokalu,firma za stocnu hranu,koju vodi moja drugarica Marija,treba im vozac sa c kategorijom.Evo njen broj.

Name: Marija 
Mobile: +38163415111

Pozovite se na Saleta terapeuta,tj.mene.

1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Mislim posao je u Beogradu I okolini sto se tice voznji...nije posao u nekom lokalu...;)

0

Vozac C kategorije sa jakim ledjima :)

2

Vidiš ti to, nabacuju jedno drugom posao. Prvo da srga kičmu kod drugarice a onda ide kod drugara terapeuta na popravku. :D

Šalimo se, neka je sa srećom zapošljenje i srećan rad majstoru :)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

2

Ljudi su skroz ok,mladi bracni par,vredni i posteni.Nisu drkosi neki.Kome treba posao...:takoje:

1

Pre 10 sati, Rale-Ča je napisao:

Vozac C kategorije sa jakim ledjima :)

Marija je Cacanka,inace...:jee1:

0

Sale, vidi ako imaju neko direktorsko mesto pa nas obavesti ovde... gde ide bajkeri da nose?

0

A plata? Najvazniju stvar nisi napisao

0

Ljudi pozovite nju,za sve informacije,najslobodnije.

0

On 26/07/2017 at 7:54, Mikulanac je napisao:

Sale, vidi ako imaju neko direktorsko mesto pa nas obavesti ovde... gde ide bajkeri da nose?

Nezaposlenost 60%,a kad naidje posao gleda se u buve oko.Ali dobro,moje je da pomognem ako nekome pomoc treba.Vidim nikome ne treba,jer jos niko nije zvao.I to je skroz ok.

Mikulanac,izgleda si ti u pravu skroz...

4

Nezaposlenost je 31% :) Ne preteruj sale :)

0

Znači, ko je zaposlen - on ne mrda odatle gde je zaposlen. A ko nije zaposlen - on i ne želi da se zaposli.

1

I ko nije zaposlen ne znaci da ne zaradjuje

2

Pre 1 sat, Momentum je napisao:

Nezaposlenost je 31% :) Ne preteruj sale :)

ponelo me jbg.

0

Pre 4 sati, sashac je napisao:

Nezaposlenost 60%,a kad naidje posao gleda se u buve oko.Ali dobro,moje je da pomognem ako nekome pomoc treba.Vidim nikome ne treba,jer jos niko nije zvao.I to je skroz ok.

Mikulanac,izgleda si ti u pravu skroz...

A ja kad sam to isto napisao pre 10 dana u drugoj temi,ti si prvi bio antiprotivan,odakle sad ova promena misljenja?

3

I komsija mi traži 3 radnika, od čega jedan tkodje šofer ć kategorija, bagerista i čini mi se bravara. Plata je 30e dnevno plus 2 obroka i smeštaj jer se radi negde van Loznice, čini mi senjig Srbije. Još nije uspeo naći nikoga. A to je skoro 900e mesečno.

0

@Savan

Dobra ti racunica...Znaci ti bi njih raubovo 30 dana ( a ta dnevnica je min.12h rada ) u mjesecu bez dana odmora, pa imas li ti dusu? :)

0

Polazio sam od sebe kad sam radio na terenu, onda sam radio svaki dan jer svakako nisam bio kući a ta dnevnica ako je ne zaradim onda bih potrošio jednu u kafani ili gde već :)

0

1 hour ago, Utjerivac said:

@Savan

Dobra ti racunica...Znaci ti bi njih raubovo 30 dana ( a ta dnevnica je min.12h rada ) u mjesecu bez dana odmora, pa imas li ti dusu? :)

Jednom davno Amer u Cikagu se izborio za 8h radnog vremena al Srbin ga zajebo sa 12h!!! Razumem jos raditi 10h al da se plati to preko al 12h... Uzas. Naravno standard ne placa se preko uglavnom. Kao ni rad vikendom. 

1

Nema lepšeg rada od nerada! 

Evo da kazem neku o ovom poslu. Pet godina sam radio taj posao,pa da informisem malo auditorijum... Posao nije lak. Ako je firma mlada verovatno je jos sve na o-ruk,ali ako imaju viljuskar,paletar,manji kamion sa rampom ili kombi onda to i moze da se izgura. Najteza stvar moze biti ta da kamion ne moze da pridje magacinu pa treba nositi dzakove do magacina. Ostalo sve ziv covek izdrzi. U principu-dok ne probas-ne znas. Mozda je razmaženost, mozda sramota,mozda lenjost... Ja ipak mislim da jos nije procitao neko kome treba novac. Ne za gorivo za motor. Jeb'o to! Mislim na novac za pelene,knjige,sveske,jakne,patike,ekskurziju, uzinu...

7

Pre 5 sati, piki je napisao:

A ja kad sam to isto napisao pre 10 dana u drugoj temi,ti si prvi bio antiprotivan,odakle sad ova promena misljenja?

Jedem ta govna ja kadkad...

0

Pre 3 sati, stari roker je napisao:

Nema lepšeg rada od nerada! 

Evo da kazem neku o ovom poslu. Pet godina sam radio taj posao,pa da informisem malo auditorijum... Posao nije lak. Ako je firma mlada verovatno je jos sve na o-ruk,ali ako imaju viljuskar,paletar,manji kamion sa rampom ili kombi onda to i moze da se izgura. Najteza stvar moze biti ta da kamion ne moze da pridje magacinu pa treba nositi dzakove do magacina. Ostalo sve ziv covek izdrzi. U principu-dok ne probas-ne znas. Mozda je razmaženost, mozda sramota,mozda lenjost... Ja ipak mislim da jos nije procitao neko kome treba novac. Ne za gorivo za motor. Jeb'o to! Mislim na novac za pelene,knjige,sveske,jakne,patike,ekskurziju, uzinu...

Ima viljuskar,ima kamion sa rampom,imaju kombiji,vozila ulaze u magacin.Toliko znam.

0

Dok sam imao i autoperionicu i vulkanizersku i ja i brat smo radili 12 sati dnevno,doduse bez nedelje,to jr trajalo 6,5 godina,a sa vulkanizerskom 6 meseci godisnje radim po12 sati vec 19 godina i nisam ni blizu tih 900 e.Malopre na izlogu pekare-picerije procitam oglas za radnicu u prodaji pocetna plata 30.000.

0

Nece ljudi da rade pa to ti je!

0

Ma hoce da rade,al u kancelariji u drzavnoj firmi za 100k

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.